Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Защо се подминава якото изпълнение на Преслава, бе? :Vishenka_05: В последната година имаше всякакви коментари за гласа й, че не бил като преди и т.н..пък жената си е пяла зверски и няма никаква обработка. Дяволско желание си я пее така както и преди 10 години, а "Лъжа е"...хм, много яки импровизации на края!! Но защо да коментираме това, по важно е ако има някоя клюка около концерта и дали залата е била на 100 или 90 процента пълна! :1000 (33):

 

 

И нещо друго което забелязах: май само Галена има такава зверска обработка на пеенето, Мара и Цура също са съмнителни и май са си били на лайв запис, Деси Слава пък сигурно е пяла с 20% от възможностите си, за първи път го прави и не знам защо??!!! На миналия РД на Планета, където беше на живо излъчването пееше 10 пъти по-яко, сега с тия импровизации се оля, поне публиката откача на нея..Това, че целият концерт бил обработен от-до както при Глория въобще не е вярно и е пълна измислица, само Галена го е направила..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се подминава якото изпълнение на Преслава, бе? :Vishenka_05: В последната година имаше всякакви коментари за гласа й, че не бил като преди и т.н..пък жената си е пяла зверски и няма никаква обработка. Дяволско желание си я пее така както и преди 10 години, а "Лъжа е"...хм, много яки импровизации на края!! Но защо да коментираме това, по важно е ако има някоя клюка около концерта и дали залата е била на 100 или 90 процента пълна! :1000 (33):

Не се заблуждавай, гласът на Преслава е зле. На Лъжа е специално звучи пресипнал през цялото време и е доста тих. Не отричам, че беше страхотно изпълнение с много хъс и уникални импровизации, но не може да се сравни с изпълнението от онези награди с лилавата рокля.

 

Със сигурност се наблюдава регресия в гласа на Преслава от доста години. Дано да се вземе в ръце и да измисли какво да направи, защото ще го изгуби напълно някой ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се заблуждавай, гласът на Преслава е зле. На Лъжа е специално звучи пресипнал през цялото време и е доста тих. Не отричам, че беше страхотно изпълнение с много хъс и уникални импровизации, но не може да се сравни с изпълнението от онези награди с лилавата рокля.

 

Със сигурност се наблюдава регресия в гласа на Преслава от доста години. Дано да се вземе в ръце и да измисли какво да направи, защото ще го изгуби напълно някой ден.

 

Не виждам голяма разлика...а и не знам изпълнител на който не се променя гласа...освен Деси Слава и Глория може би..

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.DESI SLAVA - DO TUK / Деси Слава - До тук, 2015 - 52 335

2.GALIN - PARATA AKO HVANA / Галин - Парата ако хвана, 2015 - 48 834

3.FIKI - DZHALE DZHALE / Фики - Джале, джале, 2015 - 41 384

4.T.ALEKSANDROVA-DAY MI SVOBODA/MNOGO TI E LUD/ Т.Александрова-Дай ми свобода/Много ти е луд, 2015 - 35 304

5.GALENA & DESI SLAVA - V TVOITE OCHI / Галена и Деси Слава - В твоите очи, 2015 - 32 390

6.PRESLAVA - LAZHA E / Преслава - Лъжа е, 2015 - 29 702

7.FIKI - BUM / Фики - Бум, 2015 - 27 827

8.GALENA & FIKI - KOY / Галена и Фики - Кой, 2015 - 23 179

9.DESI SLAVA - DVE SARTSA / Деси Слава - Две сърца, 2015 - 21 286

10.EMANUELA - SMENYAY ME / Емануела - Сменяй ме, 2015 - 20 524

 

 

ДесиСлава пак мачка и пука балони. Къде са самостоятелнтие хитчета на Галена питам аз. Май в случая Фики и Десислава са трамплин за Галена, че да влезе поне с дуетите си в топа на най-гледаните от концерта. Този резултат показва, че Деси е напълно готова за самостоятелен концерт в НДК

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената причина Деса да е толкова гледана е, че в медиите излезна инфо за това как пичока й се е видял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената причина Деса да е толкова гледана е, че в медиите излезна инфо за това как пичока й се е видял.

Или може би просто защото изпълнението ѝ беше много готино - добро пеене, страхотен аранжимент и не на последно място - много силна песен и златен хит! Аз самият съм си го пускал поне 5 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или може би просто защото изпълнението ѝ беше много готино - добро пеене, страхотен аранжимент и не на последно място - много силна песен и златен хит! Аз самият съм си го пускал поне 5 пъти.

 

Не изнасилвай нещата. Нищо такова нямаше в залата. Деса е далеч от първата 5-ца на този концерт. Ако някой търси сензация, то това бе Теди Александрова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не изнасилвай нещата. Нищо такова нямаше в залата. Деса е далеч от първата 5-ца на този концерт. Ако някой търси сензация, то това бе Теди Александрова.

 

А ти не злобей над нещата! :lol: Изнасилено спечелване на брадъра, изнасилен хит на лятото, сега пък изнасилено най-гледано представяне в тубата...Много станаха изнасилванията..или май яда.. :cry2: :lol: Деса сцепи мрака!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти не злобей над нещата! :lol: Изнасилено спечелване на брадъра, изнасилен хит на лятото, сега пък изнасилено най-гледано представяне в тубата...Много станаха изнасилванията..или май яда.. :cry2: :lol: Деса сцепи мрака!

 

Да, точно така, всичко е изнасилено и не с нейна заслуга. Никой не злобее срещу очевидно уредени неща. Ние просто я съжаляваме за това, че драпа за едно нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно така, всичко е изнасилено и не с нейна заслуга. Никой не злобее срещу очевидно уредени неща. Ние просто я съжаляваме за това, че драпа за едно нищо.

 

Кои сте "вие?? "Вие" сте само ти.. :lol: Аз за Деси Слава лоши мнение трудно намирам, а последната година беше нейната! Разбери, че тя не е виновна за залеза и края на кариерата на някой други, който шяха да пращат по дяволите целия бизнес, пък сега си стоят в къщи... Деси Слава е новата-стара масова фаворитка на хората..;) В твойте очи злобата личиии :clap: :rap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои сте "вие?? "Вие" сте само ти.. :lol: Аз за Деси Слава лоши мнение трудно намирам, а последната година беше нейната! Разбери, че тя не е виновна за залеза и края на кариерата на някой други, който шяха да пращат по дяволите целия бизнес, пък сега си стоят в къщи... Деси Слава е новата-стара масова фаворитка на хората..;) В твойте очи злобата личиии :clap: :rap:

 

 

Можем да си тролим до утре сутринта, но Деса не е масова фаворитка и никога повече няма да бъде. Концертът за наградите ясно ще ти го покаже.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можем да си тролим до утре сутринта, но Деса не е масова фаворитка и никога повече няма да бъде. Концертът за наградите ясно ще ти го покаже.....

Хахахаха айде, айде до вчера говореше, че нямало да има награди, сега концерта щял да ни го покаже...Преди това месеци наред ни обясняваше как пък рождения ден щял да ни гоо покаже, пък залата се дра на Деси Слава...Вземи смени тоя репертоар, че нещо не върви вече, знаем го наизуст..А колкото до ролята на Пайнер и продуцентството им, сам можеш да си дадеш отговори дали е ефикасно, просто направи справка с шефката си..ПРЕДИ и СЛЕД и ще видиш дали има смисъл от Пайнер....хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можем да си тролим до утре сутринта, но Деса не е масова фаворитка и никога повече няма да бъде. Концертът за наградите ясно ще ти го покаже.....

На концерта ще пее дует с Галин, така че пак ще е мощно аплодирана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха айде, айде до вчера говореше, че нямало да има награди, сега концерта щял да ни го покаже...Преди това месеци наред ни обясняваше как пък рождения ден щял да ни гоо покаже, пък залата се дра на Деси Слава...Вземи смени тоя репертоар, че нещо не върви вече, знаем го наизуст..А колкото до ролята на Пайнер и продуцентството им, сам можеш да си дадеш отговори дали е ефикасно, просто направи справка с шефката си..ПРЕДИ и СЛЕД и ще видиш дали има смисъл от Пайнер....хаха

 

Да вчера ти трепереше, че няма да има награди. А залата не се е драла на никаква Деси Слава. Не се дра и миналата година. По принцип на Деса никак не и се отдава да докарва зали до дране. Има голяма разлика от Деса в студио и Деса на сцена. Второто не е нейната стихия и никога не е било. И с всеки нов концерт дори децата тук ще го разберат без да ми четат постовете. Дерзай, "Армеец арена" се дра на Ивана, Милко, Теди Александрова и на кой бли още не, а Деса мина и замина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...