Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Отватително, ама къде са ония двата трола да ни обясняват кой как поддържал интереса към себе си и с какво ....

То преди десет години беше интересно и не виждано .... Сега никой не се воечатлява . И за Татяна имат материал но там е гнусна работа - тампон !! :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

То преди десет години беше интересно и не виждано .... Сега никой не се воечатлява . И за Татяна имат материал но там е гнусна работа - тампон !! :Д

 

Е сега, естетическия вид на представената "стока" мисля изобщо да не го коментирам, толкова е зле. Впредвид възрастовата категория, Фатмишка по-добре да беше показала тампон като наборката си Тоца ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е сега, естетическия вид на представената "стока" мисля изобщо да не го коментирам, толкова е зле. Впредвид възрастовата категория, Фатмишка по-добре да беше показала тампон като наборката си Тоца ...

 

Камелия, като си е показала нейнат е била на 34, а Деса сега е на 37, разлика има ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То преди десет години беше интересно и не виждано .... Сега никой не се воечатлява . И за Татяна имат материал но там е гнусна работа - тампон !! :Д

Ооо не заслужава милост краварката. Дано и нейните снимки излезнат :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа е....

 

8494268r.jpg

 

Видео да предоставиш или да... лъжа е... Знаем те на какво си способен да очерниш всеки, особено Преса. Тъй, че видео доказателство.

 

И аз мога да ти дам снимка, където залата е препълнена и да кажа е така беше при Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази снимка от Фокса е опит за манипулация, в никакъв случай не беше толкова празно на "Лъжа е".

 

P.S - Хората в залата наистина бяха нормални, имаше възрастни, предимно бели, тийнейджъри, въобще всичко беше ОК този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мили!!!!? Малина на живо????? Е това вече не мога да го асимилирам! :lol: Майко мила, тоя концерт верно е уникат! Щом и Малина пропя след 15 години....Това наистина е голяма изненада за мен!!!!!!!!!!! "Студ" е страхотна песен.

 

 

И аз това забелязах. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Емилия на Не виждам осмисля целия концерт. Еталон! Доказателството, че имаш ли талант колкото и да те мачкат оставаш във времето!

 

31045.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време като отзивите за участията на Камелия по такива концерти бяха винаги подобни - цица или шунда навън, дори не го споменавахте. Днес така грозно злорадствате. Единствено на Деси може да и е гадно за станалото. Феновете и не се спечатляваме от подобни целенасочени антикампании.

 

С участието си на концертите на 1 декември последните 2 години, ДесиСлава доказа, че може да вълнува и музиката и остава във времето.

 

Преславата направи много добро изпълнение на Лъжа е. Чак не мога да повярвам. Личи си, че е намалила дрогата от както Коце и Бирмата не я подкарват

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси е трябвало да вземе рокля с по-малка цепка... :1000 (29): Кофти ситуация, но не я виждам като причина противниковият отбор да се надига. Не е като да не си е сложила гащи, както беше Камс преди години и както явно е била Емануела сега... ;)

Иначе визията й е прекрасна, много напомня на Десислава от 2002-2003, когато всички бяха луди по нея. Като гледам и вчера не е било много по-различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаха Деса е изкъртила :3fdb8960598fa63e:

Някой от първите редове във фен зоната да каже дали в действителност от сцената могат да се видят такива детайли, защото от трибуните е невъзможно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никинлай, как ще коментираш приема на старите песни на Ивана и Деси Слава? :happybday:

 

Ивана бтв запя след някой от бисовете и "Ние сме номер едно", бая наскачаха и тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погребението на "Пайнер" бе прибързано, живи са!

 

 

След концерт в Русе на "Пайнер" из социалните мрежи тръгнаха едни снимки на празна зала, а и бяха придружени с гръмки статуси от сорта: "Чалгата умря!"

Погребението явно се оказа прибързано, защото певците продължават да се радват на голяма фенска маса.

Няма да се впускаме в спор колко хора от провинцията живеят в столицата и те ли са основните консуматори на тази музика, но има един факт - "Пайнер" и телевизия Планета направиха успешен концерт пред хиляди в "Арена Армеец".

Той ще се запомни с няколко нови дебюта в димитровградската фирма, както и с липсата на част от любимците на феновете.

Нямаше ги Андреа и Камелия, които напуснаха "Пайнер". За сметка на това за първи път под шапката на компанията пяха новите трансфери Емануела, която ще подпише договор в началото на следващата година и позагубилия се фолк-рапър Устата.

Деси Слава разреди сълзите по бившето си гадже и излезе от Big Brother, за да се включи и тя в рождения ден на Планета. Блондинката се бе пременила в дълга черна рокля, която щедро разкри черните й бикини. Но да не задълбаваме толкова в стила й, сигурно близкостоящите до сцената са били доволни от гледката.

Овациите обраха още Анелия, Емилия, Цветелина Янева и рапъра 100 Кила, Фики. Преслава и Галена, пременена в нещо като египетска царица, традиционно бяха сред най-аплодираните.

Организаторите се бяха погрижили на концерта да прозвучат и по-стари хитове в съпровод на бенда на Дани Милев, което даде възможност на сцената да се развихри и по-старото поколение като Тони Дачева, Милко Калайджиев, Ивана, Малина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво точно е станало.. ?

 

Ще видиш. Дано качат клип на Райна :roll1:

 

Никинлай, как ще коментираш приема на старите песни на Ивана и Деси Слава? :happybday:

 

Е, тук честно да си кажа и аз пях. Особено на Ивана. Десислава се представи също страхотно, искаше ми се и Азис да беше на концерта. Представяте ли си ако беше изпял Хабиби?

Малко ме е яд за Яница, толкова ли са тъпи, че я пробутаха отначалото? Ама пак имаше много добър прием. На Преслава останах (то няма начин, докато излезеш от залата половин час) и горе-долу ми хареса. Честно да си кажа най-много се разбивах на "Голям си Коце, Коце", макар и Константин да пее за стотен път на плейбек

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...