Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Каква е тази простотия?Набутали са за номинации всички песни излезли през 2014.Ужас!Мързи ги една селекция да направят.Поне да бяха махнали баладите от Дискотечен хит. :mf_surrender: Мързи ме дори да гласувам с тези дълги списъци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази простотия?Набутали са за номинации всички песни излезли през 2014.Ужас!Мързи ги една селекция да направят.Поне да бяха махнали баладите от Дискотечен хит. :mf_surrender: Мързи ме дори да гласувам с тези дълги списъци.

 

Това е защото миналата година мрънкахте, как са изпуснали някои песни в отделните категории. Ето ви сега всичките песни. :D

Личо за мен е по-добре така, отколкото после да трябва да се добавят допълнително, след като вече е пуснато да тече гласуването. Хубаво беше баладите да си ги бяха селектирали само тях в категорията. Те не са чак толкова много все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е защото миналата година мрънкахте, как са изпуснали някои песни в отделните категории. Ето ви сега всичките песни. :D

Личо за мен е по-добре така, отколкото после да трябва да се добавят допълнително, след като вече е пуснато да тече гласуването. Хубаво беше баладите да си ги бяха селектирали само тях в категорията. Те не са чак толкова много все пак.

Да, така е по-добре, за да се избегнат пристрастията. Иначе,да, баладите трябваше да ги махнат, както и дискотечните от категорията Баладичен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е защото миналата година мрънкахте, как са изпуснали някои песни в отделните категории. Ето ви сега всичките песни. :D

Личо за мен е по-добре така, отколкото после да трябва да се добавят допълнително, след като вече е пуснато да тече гласуването. Хубаво беше баладите да си ги бяха селектирали само тях в категорията. Те не са чак толкова много все пак.

Аз не съм мрънкал, тъй че не ми казвай това на мен.

Досадно е за гласуване докато прегледаш целия списък.Аз лично мисля да чакам номинациите.Така или иначе победителите са избрани.Не ми се хаби време. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия малоумни ли са - в Дискотечен хит е пълно с балади, в Баладичен - с бързи песни :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

И "Режим Неприлична" са наблъскали, а тя е от 2013 ...

Мани "Режима", тия наблъскали "Не издържам", която е от 1000 години :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

 

пс: Сега на мен все още ми е по-интересно и важно коя ще е певица на 2002г.... :baaasmiley:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПЪЛНО, ТОТАЛНО БЕЗУМИЕ!! Ако погледнем наивно на нещата и предположим, че ни зачитат гласовете, то те ще са супер разпилени и няма да има кой знае колко справедливи и обективни номинациите след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Естествено, че никакъв вот няма роля в Годишните музикални награди на телевизия "Планета".

2. Очевидно са наблъскали едно към гьотере плейлиста от 2014 и началото на 2015 и това уж е предварителна подборка, от която ще се "решат" номинираните. Вероятно след дни/седмица ще понамалят бройката и ще обявят официалните номинации, които НИЕ, ЗРИТЕЛИТЕ, сме избрали. :1000 (29): :1000 (29):

3. Все пак на мен, като един виден сиирджия, ми е много забавна тази ситуация.

 

И тъй като всеки по някаква причина с чувства длъжен тук да споделя как е гласувал или как трябва да се разпределят наградите, ето част от моите предположения:

Дискотечен хит - Avi Benedi - Боже, пази

Балада - Гимнастика

Дует - много трудна категория тази година... гласувам за ft. Галин във всяка песен на Валя, Гергана и кой ли още не... Или пък за Карлос ft.P Емилия... не мога, трудно ми :(

Песен на 2014 - Не издържам, разбира се :1000 (29):

Оригинално присъствие на концертната сцена - Sakis Coucos, примерно...

Оригинално присъствие на клубната сцена - Веско Маринов

Посланик на българската музика зад граница - делят си я Giorgos Giasemis, Avi и Sakis Coucos

Артистично присъствие - тук също ми е трудно... Галена ft. Faydee - Habibi. Не съм гледала клипа, но Faydee много артистично се мята като пее и предполагам и във видеото се е справил добре.

Видеоклип на 2014 - Джена - Ena Vradi

 

пс: Не гласувах и нямам намерение да го правя. :beware_mods:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли му пука на някой за тези награди???? :mf_surrender: Да не би някой да помня, кой, какво е взел миналата година??? Тези награди нямат никаква стойност, единственото важно са хитовете, интереса в интернет, гледания и т.н Може би само певец и певица на годината са по-интересни, другите нито се помнят, нито нищо...

 

Това с Деси Слава и "Не издържам" е много глупаво!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам навсякъде, където е номинирана Камелия, да гласуваме за нея.Пък да видим дали ще я поканят на концерта!

Какво ще кажете?

Нищо чудно тя да присъства и без това. Очевидно вратите на Пайнер не са затворени за нея, Димитров го каза в интервю, а сега са я сложили във всяка възможна категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам навсякъде, където е номинирана Камелия, да гласуваме за нея.Пък да видим дали ще я поканят на концерта!

Какво ще кажете?

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ама че тъпаци. Може ли такива хора да получават заплати за тази си работа, едно нещо трябва да могат - да разбират от чалга - и не го могат както трябва.

 

Иначе може би за номинациите или от интерес попреглеждат гласовете. Да си сверят часовника един вид. При някви по-малки награди може и за ебавка да оставят наистина този с най-много гласове да спечели. Големите награди се решават от фирмата.

 

Оле, а представяте ли си всъщност да раздават всичко според гласовете и всички незаслужени награди хората да са гласували така за тях?! :helpsmilie: :helpsmilie: Да поясня, че се шегувам, че тук някои хора приемат някои неща сериозно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам навсякъде, където е номинирана Камелия, да гласуваме за нея.Пък да видим дали ще я поканят на концерта!

Какво ще кажете?

 

Да, дайте да се уговорим поне 80-90 души от форума да гласуваме за някакви абсурдни предложения и да видим какъв ще е резултатът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още преди време казах, че това на Камелия може да е кампания да предизвика някакъв интерес към нея заради умрялата кариера...Накрая ще се окаже, че си е там и ще остане още по-мразена......Не разбра, че за да си добра трябват хитове и глас, а не ПР-и...Аман..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше да подредят изпълнителите по азбучен ред поне. Така е изключително трудно да видиш предложенията. Не знам дали във всички категории е така, но например в тази за "клубната сцена" едва намерих Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...