Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Ами щом ме питаш ще ти кажа. Заради кого през 2004 се появи категорията "Дуетна песен на годината"? Преди това тази награда беше "Вокална формация/дует на годината". Кому бяха нужни две почти еднакви категории?

Иванеее... То и на Планета първите години нямаше награда за албум - по тая логика после за Ивана ли я измислиха категорията?

 

А 2004 беше ли редно Райна и Коката да вземат дует, 2006 Светла Иванова клип, 2004 Мара за клип и още куп, куп абсурди...

 

Каквото е дала Марга на Глория, е било заслужено. Наградите на НФ винаги са били по-обективни. Имало е години, в които не са давали нищо на Глория - например 2006, въпреки че и тогава е заслужавала например за "Кръговрат". А Планета никога нищо не са й дали, дори в силни години като 2004 и 2007. Само там за 2003 специални наградки за клиповете... Естествено, че НФ ще компенсира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не казвам, че "Не сме безгрешни" не е заслужавала награда. НО просто тогава се направи втора категория, за да може печеливши да са съответно Глория и Азис + Десислава и Азис. Райна и Коката бяха в Планета.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам, че "Не сме безгрешни" не е заслужавала награда. НО просто тогава се направи втора категория, за да може печеливши да са съответно Глория и Азис + Десислава и Азис. Райна и Коката бяха в Планета.

Няма да забравя 2006... Тогава бяха най-абсурдните награди на Планета. Силен албум като "13" на Вера не беше номиниран, но беше номиниран Амет, и накрая наградата взе Ванче за албум, излязъл декември. Традицията албуми, излезли в края на годината да печелят наградата, продължи и после. А като се сетя, че някои хора все още вярват и пращат смс-и... Просто Планета първо обслужваха Ивана, после Преслава. Това е. Най-вече заради тях работеше пропагандата, да се изкажа малко в стил Фокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами щом ме питаш ще ти кажа. Заради кого през 2004 се появи категорията "Дуетна песен на годината"? Преди това тази награда беше "Вокална формация/дует на годината". Кому бяха нужни две почти еднакви категории?

Вокална формация си беше категория за изпълнители, които по принцип си пеят в дует, трио или групи, както бяха Мая и Магапаса, Тони и Найден няколко години, 88, после Райна и Константин...с една дума, които не са се събрали само за една-две песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вокална формация си беше категория за изпълнители, които по принцип си пеят в дует, трио или групи, както бяха Мая и Магапаса, Тони и Найден няколко години, 88, после Райна и Константин...с една дума, които не са се събрали само за една-две песни.

Без да ми цитираш от тълковния речник на Маргарита Лозанова обяснения, които тя даваше за тази категория след появата на другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Райна и Константин!

Всичко си заслужаваха!

И не ми говорете за обективност при Маргарита!

''Вярвам в любовта'', ''Еднопосочен път'' и ''Ненастина'' са били номинирани за песен!! Сериозно ли!?! Само ''Хипноза'' липсва.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Райна и Константин!

Всичко си заслужаваха!

И не ми говорете за обективност при Маргарита!

''Вярвам в любовта'', ''Еднопосочен път'' и ''Ненастина'' са били номинирани за песен!! Сериозно ли!?! Само ''Хипноза'' липсва.

Ами заслужавали са си номинациите тези песни - или трябва да пояснявам защо? На Райна и Константин кой им помни песните освен "Ти си ми всичко"? Сравняваш "Тежка диагноза" с "Не сме безгрешни"?

 

Харесвам Райна, ама прекаляваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Райна и Константин!

Всичко си заслужаваха!

И не ми говорете за обективност при Маргарита!

''Вярвам в любовта'', ''Еднопосочен път'' и ''Ненастина'' са били номинирани за песен!! Сериозно ли!?! Само ''Хипноза'' липсва.

Какво са Райна и Константин пред Глория и Азис? Две тоалетни нули. Какво е "Тежка диагноза" пред "Не сме безгрешни"? Да не казвам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами заслужавали са си номинациите тези песни - или трябва да пояснявам защо? На Райна и Константин кой им помни песните освен "Ти си ми всичко"? Сравняваш "Тежка диагноза" с "Не сме безгрешни"?

 

Харесвам Райна, ама прекаляваш.

С какво е заслужила ''Вярвам в любовта'' номинация за ''ПЕСЕН НА ГОДИНАТА'' ? Ами ''Еднопосочен път'' или ''Ненаситна'' ?!

Те в топ 20 за годината не влизат.. :mf_surrender:

Ясно е, че ''Не сме безгрешни'' е била по-голям хит.

Но в момента казваш, че на Нов Фолк са били по-обективни защото Глория винаги е била издигана в култ там.

 

Какво са Райна и Константин пред Глория и Азис? Две тоалетни нули. Какво е "Тежка диагноза" пред "Не сме безгрешни"? Да не казвам...

Ми победители. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво са Райна и Константин пред Глория и Азис? Две тоалетни нули. Какво е "Тежка диагноза" пред "Не сме безгрешни"? Да не казвам...

 

Е Райна и Коцо се бяха голям хит!! А иначе да не говорим, че "Не сме безгрешни" е последния хит на Глория от тогава до сега....което е стряскащо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да ми цитираш от тълковния речник на Маргарита Лозанова обяснения, които тя даваше за тази категория след появата на другата.

Нямам идея какво е обяснявала, дори дали е имало обяснения :gun_bandana:

Аз лично винаги съм възприемал тази категория като такава, каквато я описах - както Лия и Кондьо са я печелили заради поредицата си от дуети. Никой не е взимал тази награда само заради една песен.

 

А Райна и Константин определено не заслужаваха Дует на 2004 от Планета. "Не сме безгрешни" беше сензация, въртеше се на 20 минути в поздравите по Планета и накрая я класираха под номер 2 в годишната класация, а си беше баш за 1. "Тежка диагноза" не беше и в Топ 5 :mf_surrender:

Е Райна и Коцо се бяха голям хит!! А иначе да не говорим, че "Не сме безгрешни" е последния хит на Глория от тогава до сега....което е стряскащо.

Изобщо не е последният.

"Присъда" е Песен на годината.

"Кръговрат" беше хит, "Ако те няма" също.

Последният й хит е "Пясъчни кули"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Райна и Константин!

Всичко си заслужаваха!

И не ми говорете за обективност при Маргарита!

''Вярвам в любовта'', ''Еднопосочен път'' и ''Ненастина'' са били номинирани за песен!! Сериозно ли!?! Само ''Хипноза'' липсва.

Че какво й е на "Вярвам в любовта"?! Песента е един път, страхотна е!

 

"Ненаситна" си беше хит, защо да не е номинирана?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво й е на "Вярвам в любовта"?! Песента е един път, страхотна е! "Ненаситна" си беше хит, защо да не е номинирана?

''Песен на годината'' е за песен която е била хитова през годината, не качествена.

''Ненаситна'' е била хит, но е имало 20 по-големи. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво е заслужила ''Вярвам в любовта'' номинация за ''ПЕСЕН НА ГОДИНАТА'' ? Ами ''Еднопосочен път'' или ''Ненаситна'' ?!

Те в топ 20 за годината не влизат.. :mf_surrender:

"Вярвам в любовта" беше нещо като "Можеш ли да ме обичаш" - не са ги въртели по дискотеките, но много и всякакви хора ги харесаха, включително и такива, които не слушат чалга. Споделяха се и имаха добри гледания, въртяха ги по радиа, по скайповете си пишеха фрази от текстовете. Не подценявайте Глория и тези й песни. "Ненаситна" - има 2 големи концерта, на които е звучала, реакцията на публиката е показателна, получи й се с тази песен, а на нея с бързите песни в последните години не й се получава. "Еднопосочен път" откриваше турне 2008 на всеки концерт и беше на 4 място в годишния Планета хит 50.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тежка диагноза" е една дразнеща чекия. Никога не ми е харесвала и няма шанс да ми хареса. Втория им дует вече беше добре.

Диагнозата беше голям хит и особено много по-голям от втория им дует. "Ти си ми всичко" обаче им е най-хубавата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Райна и Коцо се бяха голям хит!! А иначе да не говорим, че "Не сме безгрешни" е последния хит на Глория от тогава до сега....което е стряскащо.

Мда. "Ненаситна", "Ако те няма" и "Пясъчни кули" какво са? Абе, вие много интересна представа за хит имате. Що направо не напишеш и ти като Сашо Роман - Глория няма хит в кариерата си и това е, дразните вече. Песните на Глория не се свирят от оркестри, щото не са люта чалга и пиянски, не ги въртя и по дискотеките заради политика... Но знам страшно много хора, които са странични, и ги знаят, включително и тези от последните години. И понеже в зала 1 мангалите по обясними причини не изригват на тях, не значи, че например хората не знаят дуетите със Симона. О, знаят се, повярвайте ми - и от млади, и от стари. Тя и Лила Иванова уж няма хит от "Ветрове", ама ела да видиш какво става по концертите... Излезте малко от задръстените си критерии за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе да не говорим, че "Не сме безгрешни" е последния хит на Глория от тогава до сега....което е стряскащо.

Сигурно... :mf_surrender:

 

''Песен на годината'' е за песен която е била хитова през годината, не качествена.

''Ненаситна'' е била хит, но е имало 20 по-големи. :)

Което, за мен лично, е тъпо. "Песен на годината" според мен трябва да е точно това - качествена, музикална и с добро послание. Всъщност тогава за 2013, защо не спечели "Kiss me baby"? ;d

 

Хубуу... ;dd

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Анелия никакви певици, идоли или албуми. Да печели едногодишно участие в "Това го знае всяко хлапе". Да се научи да говори, да мисли, както и да мълчи. Дееба дебилния тъпегьоз.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вярвам в любовта" беше нещо като "Можеш ли да ме обичаш" - не са ги въртели по дискотеките, но много и всякакви хора ги харесаха, включително и такива, които не слушат чалга. Споделяха се и имаха добри гледания, въртяха ги по радиа, по скайповете си пишеха фрази от текстовете. Не подценявайте Глория и тези й песни. "Ненаситна" - има 2 големи концерта, на които е звучала, реакцията на публиката е показателна, получи й се с тази песен, а на нея с бързите песни в последните години не й се получава. "Еднопосочен път" откриваше турне 2008 на всеки концерт и беше на 4 място в годишния Планета хит 50.

Господи, какви са тези глупости ?

''Песен на годината'' трябва да стане хитове песен, позната на масовата аудитория.

Нито ''Вярвам в любовта'' нито ''Ненаситна'' нито ''Еднопосочен път'' могат да се мерят с хитовете излезнали през съответните години.

Марга си обича Глория и това е ясно!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Анелия никакви певици, идоли или албуми. Да печели едногодишно участие в "Това го знае всяко хлапе". Да се научи да говори, да мисли, както и да мълчи. Дееба дебилния тъпегьоз.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Аз направила едно нещА, коЙто никой друг не направил :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи, какви са тези глупости ?

''Песен на годината'' трябва да стане хитове песен, позната на масовата аудитория.

Нито ''Вярвам в любовта'' нито ''Ненаситна'' нито ''Еднопосочен път'' могат да се мерят с хитовете излезнали през съответните години.

Марга си обича Глория и това е ясно!

Марга си обичаше и Деса, но едвам и даваше по една награда след Пайнер, а 2006 даде над 5 на Преслава например. Глория винаги е била много харесвана от голям брой читатели и на списанието и тая противна песен "Еднопосочен път" си беше доста харесвана и въртяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господи, какви са тези глупости ?

''Песен на годината'' трябва да стане хитове песен, позната на масовата аудитория.

Нито ''Вярвам в любовта'' нито ''Ненаситна'' нито ''Еднопосочен път'' могат да се мерят с хитовете излезнали през съответните години.

Марга си обича Глория и това е ясно!

 

Мога да ти гарантирам, че на много хора са направили впечатление и са запомнили песни на Глория повече, отколкото Палатки и Йо-йо-та, които днес не важат, а много хора и не знаят кой ги пее тия бози, особено такива на средна възраст и в дълбоката провинция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...