Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

"Дискотечен хит на 2014" Хавана Тропикана/Моето слабо място

"Баладичен хит на 2014" Ако утре ме губиш

"Дуетна песен на 2014" Боже, прости

"Песен на 2014" Хавана Тропикана, след нея Моето слабо място

"Оригинално присъствие на концертната сцена през 2014" Галена/Анелия

"Оригинално присъствие на клубната сцена през 2014" Галена

"Посланик на българската музика зад граница през 2014" Глория

"Артистично присъствие на изпълнител във видеоклип през 2014" Галин, Ани Хоанг и Кристиана/Илиян и Сиана

"Видеоклип на 2014" Хавна Тропикана

"Видеото с най-голям зрителски интерес за най-кратко време през 2014" Горе-долу, но най-гледан в рамките на годината бе Моли се да не почна

"Албум на 2014" Феноменална

"Фолклорен албум на 2014" не знам

"Фолклорен изпълнител / Формация на 2014" не знам

"Най-прогресиращ изпълнител през 2014" Галин

"Певец на 2014" Фики

"Певица на 2014" Галена

"Музикален идол на 2014" Галена

 

Аз така виждам заслужилите!

Малко трудно Галена да е певица и идол едновременно1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Дискотечен хит на 2014" Хавана Тропикана/Моето слабо място

"Баладичен хит на 2014" Ако утре ме губиш

"Дуетна песен на 2014" Боже, прости

"Песен на 2014" Хавана Тропикана, след нея Моето слабо място

"Оригинално присъствие на концертната сцена през 2014" Галена/Анелия

"Оригинално присъствие на клубната сцена през 2014" Галена

"Посланик на българската музика зад граница през 2014" Глория

"Артистично присъствие на изпълнител във видеоклип през 2014" Галин, Ани Хоанг и Кристиана/Илиян и Сиана

"Видеоклип на 2014" Хавна Тропикана

"Видеото с най-голям зрителски интерес за най-кратко време през 2014" Горе-долу, но най-гледан в рамките на годината бе Моли се да не почна

"Албум на 2014" Феноменална

"Фолклорен албум на 2014" не знам

"Фолклорен изпълнител / Формация на 2014" не знам

"Най-прогресиращ изпълнител през 2014" Галин

"Певец на 2014" Фики

"Певица на 2014" Галена

"Музикален идол на 2014" Галена

 

Аз така виждам заслужилите!

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не сме гледали концерта на Цеца и да я объркахме с Гло?

 

"Посланик на българската музика зад граница", а не "Успехи зад граница". Глория със задграничните си концерти в САЩ и Канада заслужава най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Посланик на българската музика зад граница", а не "Успехи зад граница". Глория със задграничните си концерти в САЩ и Канада заслужава най-много.

Каква Глория, в Малина е истината, а няма да ме учуди ако Роксана вземе тая награда.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спонсорска награда на Мария Гуюерова за:

 

Най-вървежно музикално студио - Gloria Music

:1000 (29):

Гущеров няма ли да е подарил поне една награда на Марчела. Няма да забравя как при гробна тишина в залата излезе да си вземе наградата за "Твоят град" - Видеоклип на 2004 :1000 (29):

Кога ще стане ясно кой ще пее, за билетите и други подробности? :)

Рано е, в края на месеца сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да се шегувате за Роксана ... :1000 (29): :1000 (29): :mf_surrender:

 

И според мен е Роксана. Тя горката има повече участия в чужбина, отколкото в България, но нека не забравяме и Светла Иванова, която ще доминира на наградите тази година.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Роско не се шегуваме за Роксана , поне не аз ... момичето отиде къде ли не през 2014. А и за тази номинация може да я поущрим.. Гло е получавала много награди може да я прежалим.. аз бих гласувал така 1. Роксана 2. Гло 3. Малинаж 4. Галя :)))

 

п.п. Според вас ще дадат ли награда на Ивана за 15 години на сцена ? това не сме го обсъждали :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който и да я заслужава, ще я дадат на Андреа - ясно е..

Извинявай, кой изобщо е чувал за Глория, Малина или Роксана в чужбина ? По-голяма глупост не бях чел. Тва че имат някво си "турне" във бардаци из САЩ не ги прави успешни. Андреа и Галена (от тая година) правят нещо на вън, другите са кръгла нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, кой изобщо е чувал за Глория, Малина или Роксана в чужбина ? По-голяма глупост не бях чел. Тва че имат някво си "турне" във бардаци из САЩ не ги прави успешни. Андреа и Галена (от тая година) правят нещо на вън, другите са кръгла нула.

Я пак?
Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаха, Стефимире, що се занимаваш?! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Има нужда. Не знаех, че църкви, дискотеки и големи спортни зали са бардаци. Андреа може би в Медисън Скуер Гардън е била?!

 

Направила там с Шаги дует ехе кога, щото кихнала крупни суми, и какво - стигна до няколко дискотеки в Сърбия, където Рени още 10 г. преди нея разбиваше.

 

Андреа - посланик на българската музика в чужбина 1000%20(29).gif

 

Нали знаете, че ако я викнат на едно турненце в чужбина Андра, ще я сполети съдбата на Азо. Там хората искат ПЕЕНЕ и нормално поведение. А чужденците баш на нея ще обърнат внимание, дето си имат хиляда като нея. Разберете - българи сме, нямаме връзките, няма да пробием никога в чужбина. Камо ли с Андреа, ако ще със Селин да запише дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, кой изобщо е чувал за Глория, Малина или Роксана в чужбина ? По-голяма глупост не бях чел. Тва че имат някво си "турне" във бардаци из САЩ не ги прави успешни. Андреа и Галена (от тая година) правят нещо на вън, другите са кръгла нула.

 

Наградата "Посланик на българската музика зад граница" засяга участията на изпълнителите в чужбина пред българска публика. А не толкова международни успехи сред чужда публика. Емигрантите ни рядко имат възможност да се срещат с изпълнителите от България, затова както българските посолства са като рамо, на което може човек да се облегне, докато е в чужбина, така и изпълнителите с участията си навън са като посланици, които дават възможност човек там да се кефи на българска и балканска музика на живо и да стане един купон по български.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислите ли че всичкото тва не ми е ясно ? То и Яница имаше някакви концерти там. Някакъв успех извън граница ли е това ?

Успех е да те знаят хора извън България, а не че си пял пред 100 човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислите ли че всичкото тва не ми е ясно ? То и Яница имаше някакви концерти там. Някакъв успех извън граница ли е това ?

Успех е да те знаят хора извън България, а не че си пял пред 100 човека.

 

Ама наградата "Успехи зад граница" ли се казва, или "Посланик на българската музика зад граница"?

 

Какви успехи си имал сред хората, които не са българи, мисля, че няма почти значение за наградата. Тя е за това кой е направил най-добри участия сред българите, които не са в България..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...