Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Ама наградата "Успехи зад граница" ли се казва, или "Посланик на българската музика зад граница"?

 

Какви успехи си имал сред хората, които не са българи, мисля, че няма почти значение за наградата. Тя е за това кой е направил най-добри участия сред българите, които не са в България..

+ Както Роксана ѝ казва - "Скитник на годината". :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има ли вероятност Джена и Андреа да си поделят наградата за "Песен на годината" - "Моли се да не почна" и "Най добрата" ? (ще бъде супер)

 

Няма смисъл, на Андреа е крадена. ..

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли вероятност Джена и Андреа да си поделят наградата за "Песен на годината" - "Моли се да не почна" и "Най добрата" ? (ще бъде супер)

 

Тази награда не вярвам да я поделят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе каквото и да си говорим, за първа година от съществуването на чалгата, най-интересно е как ще са разпределени наградите при мъжете, тъй като и Фики, и Галин, дори и Константин мачкаха през годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е интересно! Зайди зайди я върнаха пак на началната им страница, което предвещава кой ще я вземе.

Тая година е на турците - Джена и Фикрет... :sick:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил Дюран с номинация за певица... :Д ? Та аз дори не знам нейна песен от 2014 година...

Ми, твой проблем си е това! Ние знаем какво пусна през 2014.

Спрете да изхождате от себе си, и аз не го харесвам Фикрет, ама на вас мед ви капе от устата, като говорите за него. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил Дюран с номинация за певица... :Д ? Та аз дори не знам нейна песен от 2014 година...

Има 1 песен,която стана що годе популярна и само това,не вярвам и 5 човека да са гласували за нея.

Защо Янева я няма в категория Музикален идол..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил Дюран с номинация за певица... :Д ? Та аз дори не знам нейна песен от 2014 година...

 

Ми може за номинациите поне да гледат гласовете, ако са се организирали там някви хора да гласуват за нея..

 

Има 1 песен,която стана що годе популярна и само това,не вярвам и 5 човека да са гласували за нея.

Защо Янева я няма в категория Музикален идол..?

 

Няма ли я? Според мен трябва да я сложат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми може за номинациите поне да гледат гласовете, ако са се организирали там някви хора да гласуват за нея..

Няма ли я? Според мен трябва да я сложат.

* 12. Категория: МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2014 Андреа

Анелия

Борис Дали

Галена

Галин

Глория

Джена

Емилия

Константин

Малина

Мария

Преслава

Няма я и според мен трябва да я сложат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и режисьора не може да направи сцената по-добра. Чичака пак ще ви набута 5 стъпала и 10-годишните видео стени. :mf_surrender:

Докато не видя нещо различно като това например - ще продължавам да твърдя, че тая фирма на никъде не отива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и режисьора не може да направи сцената по-добра. Чичака пак ще ви набута 5 стъпала и 10-годишните видео стени. :mf_surrender:

Докато не видя нещо различно като това например - ще продължавам да твърдя, че тая фирма на никъде не отива!

Режисьорът на Х фактор е много добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той и режисьора не може да направи сцената по-добра. Чичака пак ще ви набута 5 стъпала и 10-годишните видео стени. :mf_surrender:

Докато не видя нещо различно като това например - ще продължавам да твърдя, че тая фирма на никъде не отива!

 

 

Чакай малко..има големи разлики, първо не сме в Лондон! Разполагат с мнооого големи средства за този концерт, второ това е обработен концерт, който си дал...не е на живо. На Галена монтажа от турне 2014 например, изглеждаше яко и качествено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и така вече НФ не функционира. Защо Планета не добавят някои от категориите, които списанието тогава награждаваше, като например Приемственост и Изпълнение на живо, вместо тия простотии Идол и не знам си какво...

 

Много са стерилни и комунистически. Една и съща сцена, едни и същи водещи, едни и същи блокове и призове. Скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и така вече НФ не функционира. Защо Планета не добавят някои от категориите, които списанието тогава награждаваше, като например Приемственост и Изпълнение на живо, вместо тия простотии Идол и не знам си какво...

 

Много са стерилни и комунистически. Една и съща сцена, едни и същи водещи, едни и същи блокове и призове. Скука.

Точно призовете трябва да са винаги точни и непроменливи. А не всяка година да се измисля категория, за да се обслужва някого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно призовете трябва да са винаги точни и непроменливи. А не всяка година да се измисля категория, за да се обслужва някого.

Наградите на Нф кого обслужваха? Събираха всички фирми и пак не бяха толкова разводнени да има за всяка миндилка по нещо, както на Планета. 13 г. не дадоха една награда на Нелина, на Тони Дачева, една голяма награда на Емилия и Глория. Все спонсорски, специални или поделени. Ай сиктир, бе - тия награди са за егото на две-три продажнички. Дискотечен хит, не знам си какъв хит... Хит на годината и дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите на Нф кого обслужваха?

Ами щом ме питаш ще ти кажа. Заради кого през 2004 се появи категорията "Дуетна песен на годината"? Преди това тази награда беше "Вокална формация/дует на годината". Кому бяха нужни две почти еднакви категории?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...