Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Много е зле, какво да ти говоря? 

Спокойно може да иде при Ганев да й направи сезонен комерс и после да снима клип по цицки и монокини на плажа. Поне 5-6 милиона гледания ще направи, щом това с Ванката гони 3 милиона.

Ама пак се инати и пак направи 1 година пауза. Ужасна е!

То това важи и за другата. Глория също може да прави сносни песни като "Пясъчни кули" или "ненаситна". Какво лошо има да иде при Ганев, Оцко и не знам си кой ? Това е течението, това правиш. Ако можеш наистина да предложиш нещо добро ала. Галена, окей. Но ако не можеш следвай изпипаната формула. Поне 1 хит среден годишно ще им дойде екстра. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Не мога да повярвам, че Глория е била най-добре приетата на тоя концерт в Лондон. Докажи. Дай видеа...

Имах едно време, но сега е минало. Да и мен ме изненада, помня, че още от началото цялата зала гръмна на "Майко чуй ме ти...". И аз не го очаквах, но ги разби, Ивана беше преди нея. Преслава последна, но Глория си тръгна доволна с 4 биса и дори удължи концерта като пя с поне 15 минути повече от останалите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже ме няма за доста дълги периоди тук да питам направо:

След Галена и Фики кой друг си намери причина, за да си бие камшика от концерта?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Дано Галевица наистина не пее на това посмешище концертно. 

Спокойно, няма да пее. Камелия им е уредила допълнителни концерти в САЩ, с помощта на един бургаски харизматик, за да не могат Галена и Фики да се върнат за концерта в Пловдив. :1000(19):

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много е зле, какво да ти говоря? 

Спокойно може да иде при Ганев да й направи сезонен комерс и после да снима клип по цицки и монокини на плажа. Поне 5-6 милиона гледания ще направи, щом това с Ванката гони 3 милиона.

Ама пак се инати и пак направи 1 година пауза. Ужасна е!

И аз я искам намахана и дръзка. Не искам да е бабка. :wallbash:

Или да иде при Ганев, или да вземе пак някоя сръбска песен от Стоя. Получи й се с "Ще ти взема всичките пари".

Нещо такова ще й ходи много.

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Спокойно, няма да пее. Камелия им е уредила допълнителни концерти в САЩ, с помощта на един бургаски харизматик, за да не могат Галена и Фики да се върнат за концерта в Пловдив. :1000(19):

На Фики не му трябва изобщо Пайнер вече. Гладен няма да остане поне още 20 години. Пайнер се крепи на Емануелция. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, софиянците, да гласувате за нашия "раманянски" Боби на изборите, че аз не мога.

Боби, най-големият фен на Ивана във всички форуми евър... :thumbup:

Борис Бонев: между гражданите и политиката

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Ей, софиянците, да гласувате за нашия "раманянски" Боби на изборите, че аз не мога.

Боби, най-големият фен на Ивана във всички форуми евър... :thumbup:

Борис Бонев: между гражданите и политиката

Не ми е платил, нито ме е поздравил с Аре, дърпай в дискотека, следователно няма да получи гласа ми! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.10.2019 г. от 17:48, asylum каза:

Да, истинска варненска фурия! 

След 2:22 e истината! 

Абе как ще е тя?! :D Нищо общо няма тази с Радка. Гледам и не вярвам!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория пак сте я подхванали и във всичките коментари има истана, но в крайна сметка тя е единствена в доста неща, например само тя има собствено звукозаписно студио, само тя има 4 самостоятелни концерта, само тя има над 40 кавъра на нейни авторски песни. Това са едни моментчета от кариерата, които са показателни за много неща.

Не е нужно изкуството винаги да се слива с бизнеса. Има и по-висши цели, има хора, които искат да останат в историята с нещо, а парите не купуват това. Парите се въртят, идват и си заминават. Поколенията също. Никой 15 годишен днес не слуша Ивана, Камелия или Десислава. Имат си нови идоли.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Глория пак сте я подхванали и във всичките коментари има истана, но в крайна сметка тя е единствена в доста неща, например само тя има собствено звукозаписно студио, само тя има 4 самостоятелни концерта, само тя има над 40 кавъра на нейни авторски песни. Това са едни моментчета от кариерата, които са показателни за много неща.

Не е нужно изкуството винаги да се слива с бизнеса. Има и по-висши цели, има хора, които искат да останат в историята с нещо, а парите не купуват това. Парите се въртят, идват и си заминават. Поколенията също. Никой 15 годишен днес не слуша Ивана, Камелия или Десислава. Имат си нови идоли.

Напротив, Камелия се сля доста добре с последните 2 песни, които са си големи хитове

Link to comment
Сподели в други сайтове

В големите градове никоя фолкаджийка няма шанс с таргета 10-15г., че да не кажа и 18.

Дори и чалготеките в София започнаха да буксуват, дочух че Биад бил пред затваряне, въпреки честването на юбилея си.

 

И като си говорим как по-точно може да докажете възрастовите групи потребители на тази музика или даден изпълнител. Няма концерти, няма албуми, няма покупателна статискита? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да не са важни парите? Че какво изкуство има в песните на Глория или на която и да е друга!? Това е чалга, за бога! Има по-некомерсиални и приятни песни, но в никакъв случай изкуство.

Студио има и Тони Стругаро. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Как да не са важни парите? Че какво изкуство има в песните на Глория или на която и да е друга!? Това е чалга, за бога! Има по-некомерсиални и приятни песни, но в никакъв случай изкуство.

Студио има и Тони Стругаро. 

Не, не е чалга, а е попфолк.

И разбира се, че има изкуство. Това че в БГ още някой не може да се научи да уважава и да различава си е нечий личен проблем Тази музика при нашите съседи има 50 годишна история, традиция и фонд. Определено има изкуство. Дори в един аранжимент има изкуство. То ако беше толкова лесно всички щяхме да пишем музика!

Ако не можеш да дефинираш ето:

Изкуството е разнообразна гама от човешки дейности и произведения, създадени с естетична цел, но също така и комуникативна чрез визуални, слухови или изпълнителни материали, изразяващи въображаемите и техническите умения на автора, предназначени да бъдат оценени заради тяхната красота и емоционален заряд[3].

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория залезе класно, но надменно.

Ивана залезе най-бързо, но с най-запомнени песни.

Деси Слава в момента залязва най-грозно от всички, но с няколко добре наложени класики.

Камелия беше тръгнала да залязва, но както винаги отново набара формулата да е интересна. В дългосрочен план тя ще остане най-голямата от старата генерация.

Грубата истина, искаме или не искаме да я приемем.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и негативни коментари да напише Т.У., няма да промени нищо! Почерпете се с един невероятен и скандален трак ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

Глория залезе класно, но надменно.

Ивана залезе най-бързо, но с най-запомнени песни.

Деси Слава в момента залязва най-грозно от всички, но с няколко добре наложени класики.

Камелия беше тръгнала да залязва, но както винаги отново набара формулата да е интересна. В дългосрочен план тя ще остане най-голямата от старата генерация.

Грубата истина, искаме или не искаме да я приемем.

 А Преслава никога няма да залезе.

-П.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Starboy каза:

Колкото и негативни коментари да напише Т.У., няма да промени нищо! Почерпете се с един невероятен и скандален трак ❤️ 

 

Скандален ли чух? Нека се поздравим с един наистина такъв трак. За всички, които като мен имат бразилски дупета и не се свенят да ги показкват на воля.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

В големите градове никоя фолкаджийка няма шанс с таргета 10-15г., че да не кажа и 18.

Дори и чалготеките в София започнаха да буксуват, дочух че Биад бил пред затваряне, въпреки честването на юбилея си.

 

И като си говорим как по-точно може да докажете възрастовите групи потребители на тази музика или даден изпълнител. Няма концерти, няма албуми, няма покупателна статискита? 

В Слънчев бряг доколкото знам събориха дискотека с черна музика, за да построят чалготека тази година. В Студентски град няма дискотека, в която не се пуска чалга. Това, че Биад е пред затваряне не е никакъв фактор поради простата причина, че и Биад като дискотека не е кой знае колко голям фактор. Показател ще е, ако затворят дискотека от ранга на Плаза или 33. Поп гилдията както изгря, така и залезе. Едните Криско и Папи Ханс имат хитове тази година, онези с хитовете от миналата година в момента никой не ги помни. Все още има бъдеще в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...