Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Оле, да. Хахахахаах :D Много як клип.

Съъъъъъъъъъъъън, съъъъъъъъъъъъъън🤣🤣 Страшна!

 

 

@asylum, знаеш ли този сингъл? 🤣

 

Кой не знае Радка Куршума? А гледал ли си я в клипове на Тони Дачева и Кристал?

Любимото ми на Кати си остава

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Кой не знае Радка Куршума? А гледал ли си я в клипове на Тони Дачева и Кристал?

Любимото ми на Кати си остава

 

Ау, не. В кои клипове участва? 🤣🤣🤣

 

Това на Кати май за пръв път го чувам. 😂

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Ау, не. В кои клипове участва? 🤣🤣🤣

 

Това на Кати май за пръв път го чувам. 😂

Нон стоп нон стоп след нас потоп Ъ, бързо времето лети Ъ и така нон стоп нон стоп Ъ 

Много яко си поема дъх!

 

 Ето я и Радка, мята си гюбека! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Нон стоп нон стоп след нас потоп Ъ, бързо времето лети Ъ и така нон стоп нон стоп Ъ 

Много яко си поема дъх!

 

 Ето я и Радка, мята си гюбека! 

WTF! Тази с оранжевото ли е Радка? 🙀

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

Резултат с изображение за екстра нина кебап

Искам това да бъде обложката на фолклорния й албум!

https://secret.bg/famous/ekstra-nina-vurti-kebap-v-istanbul/

Никой не е забравил и това!

 

Страхотен избор. Много тематично! 

И този хит и е с 2 милиона. Няма слабо в творческите години на Катюша:

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Slavi каза:

Страхотен избор. Много тематично! 

И този хит и е с 2 милиона. Няма слабо в творческите години на Катюша:

 

Ката ми беше една от любимките на времето. Каквото и да се говори към днешна дата, бездарна, талантлива тя си беше истинска сензация и тресеше държавата стабилно поне едно 3-4 години. На такава еуфория са се радвали не повече от 3-4 други имена през годините. Дори и баладите и са супер силни със смислени текстове, а за бързите къртачки.да не говорим. 

Поздрав с една от любимите ми. Това е истински поп-фолк и класа:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Screenshot-20191012-180635-You-Tube.jpg

"Аз съм най-намразената"🐉

Уау, фолкпевица отнася хейт от феновете на други фолкпевици, нещо невиждано досега. Толкоз ли ти е скучно да събираш всички отрицателни коментари в един "скрийншот" за да го постнеш тук? 

Препоръчвам да отдъхнеш от форума и музиката за малко, че ти вредят.

Иначе, коментиращите не са ли забелязали че на всяка промоция/лайв пб видео във офишъла пише ,live или по-скоро просто се правят на луди, щото коментират под всяко едно видео.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откога коментарите на Таня Узунова и злобните фенове на Галена по адрес на Преслава са релевантни? Мерси!

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Уау, фолкпевица отнася хейт от феновете на други фолкпевици, нещо невиждано досега. Толкоз ли ти е скучно да събираш всички отрицателни коментари в един "скрийншот" за да го постнеш тук? 

Препоръчвам да отдъхнеш от форума и музиката за малко, че ти вредят.

Иначе, коментиращите не са ли забелязали че на всяка промоция/лайв пб видео във офишъла пише ,live или по-скоро просто се правят на луди, щото коментират под всяко едно видео.

Не съм ги подбирал, те са един под друг и на видеото, просто направих long screenshot. Не виждам да сте толкова сериозни когато се качват снимки на Андреа, Деса, Галена итн..

Calm down.😄

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не съм ги подбирал, те са един под друг и на видеото, просто направих long screenshot. Не виждам да сте толкова сериозни когато се качват снимки на Андреа, Деса, Галена итн..

Calm down.😄

Това не е никаква снимка без фотошоп, нищо общо с написаното от мен.

Иначе аз не се подигравам на ничий изглед без фотошоп, просто ми харесва да виждам разликите на живо и без ненужния фотошоп.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не съм ги подбирал, те са един под друг и на видеото, просто направих long screenshot. Не виждам да сте толкова сериозни когато се качват снимки на Андреа, Деса, Галена итн..

Calm down.😄

Хейт отнасят всички популярни личности. И най-успелите, и най-талантливите, и най-богатите и т.н... с тоя скрийн, какво си мислиш, че показваш? Елементарен опит за провокация, която не ти отива. Трудно ти е да понесеш, че Преслава мачка и е най-коментираната чалга певица ли?

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Vancho каза:

Хейт отнасят всички популярни личности. И най-успелите, и най-талантливите, и най-богатите и т.н... с тоя скрийн, какво си мислиш, че показваш? Елементарен опит за провокация, която не ти отива. Трудно ти е да понесеш, че Преслава мачка и е най-коментираната чалга певица ли?

Точно! 

Давам снимката щото се вижда че хейта и подигравките около новия нос още не са минали. Давам го за фън, не е нужно да скачате толкова. Единствено абсурдно нещо ми е фотошопа на Андреа, защото тя наистина прекалява, другото не ме засегва и няма как да ми е трудно. Ясно е че Преслава е най-коментираната тази година, дали ще е и най-успешна има време до края на годината.

Ако това мяза злобно отсрани, нека се поздравим с любимата ми песен от албума.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Очаквам мнението на @Slavi @mitak_94 @Starboy @Blueberry и @retr0 за аватара ми. Отне ми много нерви докато го наглася за тукашните размери,но всичко си струваше. Вече изцяло съм потопен в магията на Джени.

Невероятен! Прати ми го във FULL HD резолюция да го разлепя из гробните плочи на онези, които споменаха, че не одобряват Джен. Не е като да не са били предупредени!

Върховна, оргазмична, ПОРТАтивна - Джен! ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Невероятен! Прати ми го във FULL HD резолюция да го разлепя из гробните плочи на онези, които споменаха, че не одобряват Джен. Не е като да не са били предупредени!

Върховна, оргазмична, ПОРТАтивна - Джен! ❤️ 

Heart reacts only.💕💕

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Точно! 

Давам снимката щото се вижда че хейта и подигравките около новия нос още не са минали. Давам го за фън, не е нужно да скачате толкова. Единствено абсурдно нещо ми е фотошопа на Андреа, защото тя наистина прекалява, другото не ме засегва и няма как да ми е трудно. Ясно е че Преслава е най-коментираната тази година, дали ще е и най-успешна има време до края на годината.

Ако това мяза злобно отсрани, нека се поздравим с любимата ми песен от албума.

 

Съвсем нормално е все още да има хейт около новата визия. Промяната е голяма. И аз я храних доста и ми трябваше време да свикна с външността й.

Все пак говорим за най-обичаната чалга певица. И по Майкъл са храчили много, но това не му е попречило да бъде най-успешният, да е идол на няколко поколения и да е вдъхновение за редица други артисти.

Преси върви по неговите стъпки - и като визия, и като кариера. Виждаме, че най-голямата й конкуренция в чалгата, е нейната най-голяма фенка- Галена, която преди 10 години си мечтаеше за кариерата и феновете на идолката й- Преслава.

Мерси за поздрава, но не ми харесва тая песен. Да си пуснем хита.:happyppl:

 

 

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек ще каже, че Преса ви дава да цокате от виметата й кърма. То е защита, то е чудо. И Преса далеч не е върха на чалгата. За мен Тонката я мачка по всички показатели. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Човек ще каже, че Преса ви дава да цокате от виметата й кърма. То е защита, то е чудо. И Преса далеч не е върха на чалгата. За мен Тонката я мачка по всички показатели. 

От жените е. 

Тонката е класика. По хитове никоя не може да му се опре. Само Слави и Азис. Направо не мога да му ги изброя. Толкова са много... 

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

От жените е. 

Тонката е класика. По хитове никоя не може да му се опре. Само Слави и Азис. Направо не мога да му ги изброя. Толкова са много... 

 

От женските да, ама те са как да го кажа, малко на конвеир. Слави, колкото и да го мразя няма аналог в България. Азис и Тони заедно не могат един сектор според мен, не цял стадион да се изкупи за 1 ден. Това само Слави го може, помня как всички около мен още същия ден си взеха билети. Това за никой друг няма да го направят. А жените, чество казано и 10 най  да съберем не мисля, че сектор от Васил Левски ще се продаде за тях. Просто са малко... дори не знам как да го обясня, те са звезди, хората ги знаят, но ореола на звезда го нямат (от чалгата говорим). Лили е друга бира например, нищо че сигурно 1% от младите я слушат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...