Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Правила: 

1. В темата се коментира само и единствено поп фолк

2. Без спам

3. Без обиди

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

Феноменален вече се сгромолясва. Само 4ка е дневната разликата между нея и Да гори. 

Screenshot_20191010_123411_com.android.chrome.jpg

Screenshot-20191010-121149-Chrome.jpg

4к ли?😂

Споко тя беше паднала на 17/18к и през август, но после пак качи. 

И все пак прави доста повече от другите песни от същият период. И нея ли ще оспорваме?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Screenshot-20191010-121149-Chrome.jpg

4к ли?😂

Споко тя беше паднала на 17/18к и през август, но после пак качи. 

И все пак прави доста повече от другите песни от същият период. И нея ли ще оспорваме?

Ти забележи, че абсолютно всички песни са паднали страшно много и той точно “Феноменален” дава за пример, дето върти най-много гледания от миналата година. Сега уикенда пак ще си направи над 25 хиляди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Ти забележи, че абсолютно всички песни са паднали страшно много и той точно “Феноменален” дава за пример, дето върти най-много гледания от миналата година. Сега уикенда пак ще си направи над 25 хиляди. 

10 хиляди гледания стигат за място в топ 100, мисля че е време за атака да вкараме произволна песен там и да изхвърлим скрапа на Петя човек, лакът краден нос. Той и сам ще си изпадне, неска гледам още е на 11 места в класацията, ма вече с 8 песни зад 80то. Само да си изберем песен. Аз предлагам евъргрийна и вселенски хит от 2006та 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Danger. каза:

Ти забележи, че абсолютно всички песни са паднали страшно много и той точно “Феноменален” дава за пример, дето върти най-много гледания от миналата година. Сега уикенда пак ще си направи над 25 хиляди. 

Факт е, че всички гледания са яко паднали... 

Дори в топ 10... Усещам, че за в бъдеще 10 милиона ще са престиж и висока летва... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Бау! 

 

IMG_20191010_152651.jpg

Отвратяга. Състарена, увиснала и изтормозена... Не и се отразяват добре последните 4-5 флопа нито на визията, нито на психиката... 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Сори, ама не. Пропускаш важен фактор

Супер е песента на Сара. ти нали все насърчаваш гръцките кавъри. Доста готино парче на Фивос, приятен клип като за дебютантка и супер изпълнение!

 

преди 1 час, THE IIconic каза:

@asylum

@WindWalkerMonk

Сбъднах една от мечтите си ❤️

Screenshot_20191010-144350.jpg

Разказвай! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Slavi каза:

Факт е, че всички гледания са яко паднали... 

Дори в топ 10... Усещам, че за в бъдеще 10 милиона ще са престиж и висока летва... 

Че те 10 милиона отдавна са висока летва. Един от мегахитовете на миналата година "Въртележката" има едва 12. Засега само Преслава няма проблеми с гледанията и дори сезонните й хитове минават 10-11 милиона.

Като цяло вече в чалгата и попа има огромна нужда от нови и свежи имена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела преди 2 седмици я видях на живо и не знам какви са тези снимки, но няма такова маце, казвам ви! Стегната, усмихната, с перфектно тяло и перфектна усмивка! Не съм й фен, за да я защитавам, все ми е тая, но наистина такива странно “осветени” снимки със случайно уловени физиономии създават аномалии в лицата на изпълнителите. Много 20 годишни и тийнейджърки не биха могли да стъпят на малкия пръст на Емануела, топ маце от всеки ъгъл, същата като в клиповете е. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Емануела преди 2 седмици я видях на живо и не знам какви са тези снимки, но няма такова маце, казвам ви! Стегната, усмихната, с перфектно тяло и перфектна усмивка! Не съм й фен, за да я защитавам, все ми е тая, но наистина такива странно “осветени” снимки със случайно уловени физиономии създават аномалии в лицата на изпълнителите. Много 20 годишни и тийнейджърки не биха могли да стъпят на малкия пръст на Емануела, топ маце от всеки ъгъл, същата като в клиповете е. 

Абсолютно. А и е нормално понякога да излизат снимки, на които е по-уморена,все пак е с най-много участия от цял Пайнер. Не ми се мисли колко е изморително почти всеки ден да обикаляш цяла България,да не спиш и да си в задимени дискотеки. Просто фенът на Рени всячески се опитва да унижи Емануела и Преслава,с които Рани има проблеми.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Отвратяга. Състарена, увиснала и изтормозена... Не и се отразяват добре последните 4-5 флопа нито на визията, нито на психиката... 

Между нас казано, според мен в момента изобщо не мисли за по - слабите песни, които не са точно флопове. Освен Предател. Сега води битка за детето и кариерата дори не мисля, че й е на дневен ред. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Супер е песента на Сара. ти нали все насърчаваш гръцките кавъри. Доста готино парче на Фивос, приятен клип като за дебютантка и супер изпълнение!

 

Разказвай! 

Насърчавам да се пеят гръцки кавъри от можещи и топ имена. В случая е похабена иначе не лошата музика.

Общо взето на такива като Сара, Клеа и Тиана и 50ка са им много. Да дърпат! 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Че те 10 милиона отдавна са висока летва. Един от мегахитовете на миналата година "Въртележката" има едва 12. Засега само Преслава няма проблеми с гледанията и дори сезонните й хитове минават 10-11 милиона.

Като цяло вече в чалгата и попа има огромна нужда от нови и свежи имена

То нови имена виждаме, че има и в двата жанра, ама явно никое от тях не представлява интерес. Само Теофиков засега може да се похвали с мега успех. 

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Между нас казано, според мен в момента изобщо не мисли за по - слабите песни, които не са точно флопове. Освен Предател. Сега води битка за детето и кариерата дори не мисля, че й е на дневен ред. 

Толкова не и е приоритет кариерата, че е с 4-5 клипа за 10 месеца и с най пълна програма участия... Тази ако може да е над Преслава и Галена и децата си ще продаде според мен. Абсолютен флоп до флоп. Добре, че е Илиян да я покани за онзи дует, че това и е най силното за годината. Новата и на 15 ден е с 40 ка гледания... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Толкова не и е приоритет кариерата, че е с 4-5 клипа за 10 месеца и с най пълна програма участия... Тази ако може да е над Преслава и Галена и децата си ще продаде според мен. Абсолютен флоп до флоп. Добре, че е Илиян да я покани за онзи дует, че това и е най силното за годината. Новата и на 15 ден е с 40 ка гледания... 

Е тя е сама и гледа деца, нормално. Иначе не мисля, Преслава/Галена не са някакъв връх. Само тук се изкарват нещо, иначе са си като всички останали. 

- Пеят по кръчми
- Плейбечат
-Пеят същите комерси
-Слугуват на дебели чичковци за дебели бакшиши

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

То нови имена виждаме, че има и в двата жанра, ама явно никое от тях не представлява интерес. Само Теофиков засега може да се похвали с мега успех. 

Толкова не и е приоритет кариерата, че е с 4-5 клипа за 10 месеца и с най пълна програма участия... Тази ако може да е над Преслава и Галена и децата си ще продаде според мен. Абсолютен флоп до флоп. Добре, че е Илиян да я покани за онзи дует, че това и е най силното за годината. Новата и на 15 ден е с 40 ка гледания... 

Фенската маса на Теофиков е от лапета. Масово никой не го знае от възрастова група 18+.  Отново изобщо не може да се говори за тийн идол от типа на Андреа,Гергана и дори Гейлин. За Тита,Дара и Гери Никол пък да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Фенската маса на Теофиков е от лапета. Масово никой не го знае от възрастова група 18+. Изобщо не може да се говори за тийн идол от типа на Андреа,Гергана и дори Гейлин.

Тийн идол не е ли точно до 19? Какво като не го знаят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...