Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 часа , Slavi каза:

За последноте 12 месеца:

Пожелавам ти

Направи така

Скъпото се плаща

Я се успокой

Предател

Аре, дърпай

 

На повечето не им знам и имената, та се наложи в ютуб да ги издирвам... 

Анелия има същата поредица провали...

Копакабана

Просяци

Подлудяваш ме

Сърцето ми

Заради теб

Шампиони

Боли, боли

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Jouey каза:

 

Ужас. Как квичи сякаш ще го колят. Етиен Леви такива клиентки най ги обича. Още дълги години ще и взима парите, а дано стигне до минимален прогрес.... 

Лейди Гага ако я чуе ще и издере очите и гласните струни. 

преди 24 минути, THE IIconic каза:

Явно само на Емануела не и знаят и  пеят песните по участия... Трагедия... 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Анелия има същата поредица провали...

Копакабана

Просяци

Подлудяваш ме

Сърцето ми

Заради теб

Шампиони

Боли, боли

Не мисля,че са в същото положение. Копагабана е от миналото лято. Боли, боли е проект, който е на Ави, не е в канала на Пайнер и няма клип. Никой не е залагал на него, за да се провали. 

Сърцето ми не е провал. 5 милиона за балада не са никак зле. Емануела 3 едва мина на нейната. Просяци не е също провал, но е и далеч от хит. Нещо като Сърце на Галена. Натрупа някакви милиони, но не е масово популярна и разпознаваема песен. А и Анелия се усети на време и вече от 5 месеца не е пускала нищо. А Емануелица през 2 месеца си бълва... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, mitak_94 каза:

Ужасни коментари. Жал ми стана. :D

На нея стана ли и жал за тези, които си го пуснахме... А и толкова ли няма елементарна самооценка да се чуе преди да пуска подобни видеа. Направо са я разчикрантили от хейт... И Етиен не може да помогне като нямаш дарба. 

преди 34 минути, Vancho каза:

Галена силикон ли има в задника?

 

Да, и то естествен. Нарича се целулит. 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Slavi каза:

Да, и то естествен. Нарича се целулит. 

Не се нарича целулит, а голям гъз. Не можеш да си сигурен, че има целулит.😁  Не я бях заглеждал отзад ама наистина е супер голям.  Отива й де, не е дебела.  И косичката по тоя начин й е топ.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Не се нарича целулит, а голям гъз. Не можеш да си сигурен, че има целулит.😁  Не я бях заглеждал отзад ама наистина е супер голям.  Отива й де, не е дебела.  И косичката по тоя начин й е топ.

Дам. На Галена и отива пищното тяло. Но не така стои въпроса с лицето. Двойна брадичка и липса на скули личат на снимки от участия. Но в сравнение с Андрюш и Деса си е направо топ модел де. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Супер е Галениният гъз, да й го ядете. Жена без гъз нищо не струва! 

Предпочитам кебап при Екстра Нина!

Не си падам по мазно😁

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Slavi каза:

На нея стана ли и жал за тези, които си го пуснахме... А и толкова ли няма елементарна самооценка да се чуе преди да пуска подобни видеа. Направо са я разчикрантили от хейт... И Етиен не може да помогне като нямаш дарба. 

Да, и то естествен. Нарича се целулит. 

:D Аз и харесвам "Да те заболи" и "Класа", както харесвам и песни на други бездарници като Андреа и Кати. :D Tя явно ще е напориста като Андри.

Жестока!

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

:D Аз и харесвам "Да те заболи" и "Класа", както харесвам и песни на други бездарници като Андреа и Кати. :D Tя явно ще е напориста като Андри.

Жестока!

 

Харесвам я само като не пее. Андреа проби в други времена с безупречна визия, модерен европейски саунд и зверски видеоклипове. Дори мяукането и бе симпатично. Докато тази е по скоро като Марина Тошич. Лъха на евтиния и върви пи добре отъпкания познат път. 

Кати е класика в жанра. Дори лидерките нямат хитове от ранга на Пеперуда,Нестандартни сме и На урок. Невероятница. 

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Харесвам я само като не пее. Андреа проби в други времена с безупречна визия, модерен европейски саунд и зверски видеоклипове. Дори мяукането и бе симпатично. Докато тази е по скоро като Марина Тошич. Лъха на евтиния и върви пи добре отъпкания познат път. 

Кати е класика в жанра. Дори лидерките нямат хитове от ранга на Пеперуда,Нестандартни сме и На урок. Невероятница. 

 

Това пък "На урок" кой го помни... Само "Пеперуда" и остана. Не мисля, че някой би се сетил за другите и песни към днешна дата. 😂

Иначе то е ясно, че Ариа е далеч от това, което беше Андреа, но хич не и липсва амбиция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Харесвам я само като не пее. Андреа проби в други времена с безупречна визия, модерен европейски саунд и зверски видеоклипове. Дори мяукането и бе симпатично. Докато тази е по скоро като Марина Тошич. Лъха на евтиния и върви пи добре отъпкания познат път. 

Кати е класика в жанра. Дори лидерките нямат хитове от ранга на Пеперуда,Нестандартни сме и На урок. Невероятница. 

 

Мале,бях го забравил това. Уникален текст,на Джени ли е?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам мнението на @Slavi @mitak_94 @Starboy @Blueberry и @retr0 за аватара ми. Отне ми много нерви докато го наглася за тукашните размери,но всичко си струваше. Вече изцяло съм потопен в магията на Джени.

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Очаквам мнението на @Slavi @mitak_94 @Starboy @Blueberry и @retr0 за аватара ми. Отне ми много нерви докато го наглася за тукашните размери,но всичко си струваше. Вече изцяло съм потопен в магията на Джени.

Страхотен е! 😍В сряда те очаквам с това знаме за наметало. 😂 Наскоро разбрах, че го е измислил един приятел на братовчед ми, а неговите приятели не слушат поп фолк. Джени е харесвана от всички!🥰

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Страхотен е! 😍В сряда те очаквам с това знаме за наметало. 😂 Наскоро разбрах, че го е измислил един приятел на братовчед ми, а неговите приятели не слушат поп фолк. Джени е харесвана от всички!🥰

Аз искам такова знаме да си го сложа на балкона. Откъде мога да си взема??

Отдавна е ясно,че Джени е мегазвезда. Даже някой тук беше казал,че някакъв участник от Евровизия си е качил "Диагноза-Ти" на стори. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Slavi каза:

Предпочитам кебап при Екстра Нина!

Не си падам по мазно😁

Резултат с изображение за екстра нина кебап

Искам това да бъде обложката на фолклорния й албум!

https://secret.bg/famous/ekstra-nina-vurti-kebap-v-istanbul/

Никой не е забравил и това!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, mitak_94 каза:

Това пък "На урок" кой го помни... Само "Пеперуда" и остана. Не мисля, че някой би се сетил за другите и песни към днешна дата. 😂

Иначе то е ясно, че Ариа е далеч от това, което беше Андреа, но хич не и липсва амбиция. 

Ее Нестандартни сме също се помни, но да, пеперудата е топ емблемата, която се знае и до днес. Кати беше сензация. 

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Очаквам мнението на @Slavi @mitak_94 @Starboy @Blueberry и @retr0 за аватара ми. Отне ми много нерви докато го наглася за тукашните размери,но всичко си струваше. Вече изцяло съм потопен в магията на Джени.

Уникален. Трябва всички Дженини да го сложим. Да се обединим! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Аз искам такова знаме да си го сложа на балкона. Откъде мога да си взема??

Отдавна е ясно,че Джени е мегазвезда. Даже някой тук беше казал,че някакъв участник от Евровизия си е качил "Диагноза-Ти" на стори. 

Според мен това е лимитирана серия, която отдавна е изчерпана.😂

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Ее Нестандартни сме също се помни, но да, пеперудата е топ емблемата, която се знае и до днес. Кати беше сензация. 

Уникален. Трябва всички Дженини да го сложим. Да се обединим! 

И тази е много яка: 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не пропускайте 

 

Оле, да. Хахахахаах :D Много як клип.

Съъъъъъъъъъъъън, съъъъъъъъъъъъъън🤣🤣 Страшна!

 

 

@asylum, знаеш ли този сингъл? 🤣

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...