Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Предишната й ме кефи една идея повече като че ли.😆 Те бездарните поне винаги избират яки мелодии.

За дуета не знам май нещо не успя да се доразвие съвсем заради кючека на Роксана. Иначе аз бях втрещен като чух "Яко ми е", стори ми се пълна безсмислица обаче много зарибява и си стана супер хит.

Колко пък да е бездарна... Все пак ходи при Етиен Леви, едва ли би я търпял ако е бездарница. :D

Ами когато нещата се правят по задължение и са извън плановете, така е. На мен "Яко ми е" ми дойде като гръм от ясно небе, обаче ми хареса от първия път. Много дивашка песен. 🤣

И като чуя гнусния оригинал с гадния албански да звучи в някакви книжарници, ми става лошо. Гласът на тая я прави 100 пъти по-чалгаджийска от "Яко ми е". Ама нали е Джена, не може да се пуска чалга по такива места.🙄

  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Колко пък да е бездарна... Все пак ходи при Етиен Леви, едва ли би я търпял ако е бездарница. :D

Ами когато нещата се правят по задължение и са извън плановете, така е. На мен "Яко ми е" ми дойде като гръм от ясно небе, обаче ми хареса от първия път. Много дивашка песен. 🤣

И като чуя гнусния оригинал с гадния албански да звучи в някакви книжарници, ми става лошо. Гласът на тая я прави 100 пъти по-чалгаджийска от "Яко ми е". Ама нали е Джена, не може да се пуска чалга по такива места.🙄

Значи има поне малък талант или Етиен я търпи заради парите,които му киха.🤭

Че Джени какво задължение има към този?

Да,"Яко ми е" доста бие към поп стилистиката. Иначе песента на тая я застигна проклятието ми и я изтриха от ютюб.🤭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Значи има поне малък талант или Етиен я търпи заради парите,които му киха.🤭

Че Джени какво задължение има към този?

Да,"Яко ми е" доста бие към поп стилистиката. Иначе песента на тая я застигна проклятието ми и я изтриха от ютюб.🤭

Оле, вярно, че са я изтрили. Знае ли се защо? Ама супер де. :D

Добре, не задължение, а услуга за услуга.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Оле, вярно, че са я изтрили. Знае ли се защо? Ама супер де. :D

Добре, не задължение, а услуга за услуга.😂

Сега освен от коментарите под "Яко ми е",човек няма как да разбере чий е оригинала. Нека се знае коя е истинската звезда!

А какво ти е мнението за този шедьовър? Джен тук дори за клипа се е постарала,а както си спомняме през 2014-5 като я бяха попитали защо не се старае повече за клиповете си Джени отсече "Аз правя музика,а не филми!"

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, asylum каза:

Аз мелих преди две седмици, но винаги съм навит за още! 

Че как 6?

 

За последноте 12 месеца:

Пожелавам ти

Направи така

Скъпото се плаща

Я се успокой

Предател

Аре, дърпай

 

На повечето не им знам и имената, та се наложи в ютуб да ги издирвам... 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Сега освен от коментарите под "Яко ми е",човек няма как да разбере чий е оригинала. Нека се знае коя е истинската звезда!

А какво ти е мнението за този шедьовър? Джен тук дори за клипа се е постарала,а както си спомняме през 2014-5 като я бяха попитали защо не се старае повече за клиповете си Джени отсече "Аз правя музика,а не филми!"

 

Уникална е Диагноза ти. Заслужаваше по голям успех. Но още си я слушам де. Уникат

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Сега освен от коментарите под "Яко ми е",човек няма как да разбере чий е оригинала. Нека се знае коя е истинската звезда!

А какво ти е мнението за този шедьовър? Джен тук дори за клипа се е постарала,а както си спомняме през 2014-5 като я бяха попитали защо не се старае повече за клиповете си Джени отсече "Аз правя музика,а не филми!"

 

Ооо, невероятна е! С времето ми стана много любима, иначе в началото не бях кой знае колко впечатлен. :D Клипът наистина е супер с текста, изписан по листчета, стени и книги. 😂 А и на Джени явно и е на сърце, защото я пее на участията си. Сега като гледам визията с палтото и се сещам как ми каза като и правя банерите за участията да сменя с други снимки, че като се гледа с това палто исе подпалва от жега. Миналата година горе-долу преди да излезе "Хулиган".🤣🤣

А пък за клиповете е абсолютно права. Няма по-гадно нещо от тъпа песен със скъп клип. 😏

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Ооо, невероятна е! С времето ми стана много любима, иначе в началото не бях кой знае колко впечатлен. :D Клипът наистина е супер с текста, изписан по листчета, стени и книги. 😂 А и на Джени явно и е на сърце, защото я пее на участията си. Сега като гледам визията с палтото и се сещам как ми каза като и правя банерите за участията да сменя с други снимки, че като се гледа с това палто исе подпалва от жега. Миналата година горе-долу преди да излезе "Хулиган".🤣🤣

А пък за клиповете е абсолютно права. Няма по-гадно нещо от тъпа песен със скъп клип. 😏

УНИКАЛНА! Как да не я обича човек? Още ли й правиш ти банерите?

Аз за тъпи песни на Джена не се сещам честно казано. Дори такива като "Зависима","Всичко знаеш" и тн,които се водят провали тук са ме зарибявали,така че може и по-често да пуска скъпи клипове.😆

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

УНИКАЛНА! Как да не я обича човек? Още ли й правиш ти банерите?

Аз за тъпи песни на Джена не се сещам честно казано. Дори такива като "Зависима","Всичко знаеш" и тн,които се водят провали тук са ме зарибявали,така че може и по-често да пуска скъпи клипове.😆

 

Да, всичко и правя. :D

Ох, не ми напомняй за 2016... Тези двете песни и мен са ме зарибявали, ама... Мисля, че пролет 2020 ще е нейният сезон. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Да, всичко и правя. :D

Ох, не ми напомняй за 2016... Тези двете песни и мен са ме зарибявали, ама... Мисля, че пролет 2020 ще е нейният сезон. :D 

Насенце как приема този факт?🙄🙄

Супер банер си и й направил за Сикретс. Хем малко slutty,хем и класно

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Насенце как приема този факт?🙄🙄

Супер банер си и й направил за Сикретс. Хем малко slutty,хем и класно

Е, сега като казвам всичко... :D Всичко свързано със социалните мрежи. 🤣 Насето е супер. Той ми е приятелче.👦

Мерси!😍 Ужас, не помня кога последно съм писал толкова. Ще станем досадни с Джени.😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Е, сега като казвам всичко... :D Всичко свързано със социалните мрежи. 🤣 Насето е супер. Той ми е приятелче.👦

Мерси!😍 Ужас, не помня кога последно съм писал толкова. Ще станем досадни с Джени.😂

Имам разрешението на модераторите да пиша за Джена колкото си искам! Аман от войната Преслава/Галена,не съществуват само те в тая чалга.

Днес два пъти ми излезе новината че Джена си показала циците и някаква снимка уж 18+. Надявам се не е твоя идея понеже съм останал със спомена,че и  двамата учим една и съща специалност за висше.😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Имам разрешението на модераторите да пиша за Джена колкото си искам! Аман от войната Преслава/Галена,не съществуват само те в тая чалга.

Днес два пъти ми излезе новината че Джена си показала циците и някаква снимка уж 18+. Надявам се не е твоя идея понеже съм останал със спомена,че и  двамата учим една и съща специалност за висше.😂

😂😂😂 Не ми е попадало в полезрението това, но Дженката е далеч от тези жалки номерца, както и аз, за разлика от други нейни колежки. 😏 

Ау, споделял съм явно за незащитената си дипломна по PR. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

😂😂😂 Не ми е попадало в полезрението това, но Дженката е далеч от тези жалки номерца, както и аз, за разлика от други нейни колежки. 😏 

Ау, споделял съм явно за незащитената си дипломна по PR. 😂

Тихо,че като някой ме пита какво уча и като му кажа ПР и най-честият отговор е "ааа право,е супер".🤣🤣

Ето я новината,иначе е похвално че има почти 20к преглеждания.😄

https://show.blitz.bg/folk/dzhena-izvadi-tsitsite-si-v-noshchen-klub-snimki-18

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Тихо,че като някой ме пита какво уча и като му кажа ПР и най-честият отговор е "ааа право,е супер".🤣🤣

Ето я новината,иначе е похвално че има почти 20к преглеждания.😄

https://show.blitz.bg/folk/dzhena-izvadi-tsitsite-si-v-noshchen-klub-snimki-18

🤣🤣🤣🤣🤣 Казвай Журналистика, чиста работа. 🤣

Оф, тия са отвратителни. Много малоумна статия. 😂 Да бяха я похвалили, че е една от малкото, да не кажа единствената, която се мята на участия без грим или с минимално количество. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

🤣🤣🤣🤣🤣 Казвай Журналистика, чиста работа. 🤣

Оф, тия са отвратителни. Много малоумна статия. 😂 Да бяха я похвалили, че е една от малкото, да не кажа единствената, която се мята на участия без грим или с минимално количество. 😂

Това ми е като тест дали си заслужава да продължавам комуникацията с даден човек. Ако ми изтърси простотията за правото директно я прекратявам.😂

Поне са казали,че е една от певиците с най-големи гърди пак е комплимент.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Това ми е като тест дали си заслужава да продължавам комуникацията с даден човек. Ако ми изтърси простотията за правото директно я прекратявам.😂

Поне са казали,че е една от певиците с най-големи гърди пак е комплимент.🤣

Ами то не е реално през 2019 да не си чувал за ПР. 😂 

❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Ами то не е реално през 2019 да не си чувал за ПР. 😂 

❤️

Така е,но факт. Доста често ми се случва да пояснявам,че съкращението ПР не идва от Право.🙄 Най-шокиращия ми случай беше когато си казах специалността и ме помислиха за музикант,но понеже беше случка в реалния живот приемам възможността да не са ме чули какво казвам.😅

Спирам дотук,че много разводнихме темата. Поздрав с това за лека нощ.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Maчкат с прием. Така че няма какво толкова да се впечатляяаме като пеят на някоя песните по клубовете. В реда на нещата е. Дори и зайците в бранша го постигат. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , mitak_94 каза:

Колко пък да е бездарна... Все пак ходи при Етиен Леви, едва ли би я търпял ако е бездарница. :D

Ами когато нещата се правят по задължение и са извън плановете, така е. На мен "Яко ми е" ми дойде като гръм от ясно небе, обаче ми хареса от първия път. Много дивашка песен. 🤣

И като чуя гнусния оригинал с гадния албански да звучи в някакви книжарници, ми става лошо. Гласът на тая я прави 100 пъти по-чалгаджийска от "Яко ми е". Ама нали е Джена, не може да се пуска чалга по такива места.🙄

Оригиналът е сто пъти по-добър. Според мен са го изтрили заради фрагмента от световен хит. На Джен й отиват други песни, воглаве с Горкото момиче! ❤️ 

преди 11 часа , Slavi каза:

За последноте 12 месеца:

Пожелавам ти

Направи така

Скъпото се плаща

Я се успокой

Предател

Аре, дърпай

 

На повечето не им знам и имената, та се наложи в ютуб да ги издирвам... 

4 са от тая година, може и да не пусне повече. Не гледай миналата. 

преди 1 час, THE IIconic каза:

Честит 53-ти Рожден Ден на кралица Александра Асенова - Бакърджиева. ❤️❤️❤️

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Slavi каза:

 

Maчкат с прием. Така че няма какво толкова да се впечатляяаме като пеят на някоя песните по клубовете. В реда на нещата е. Дори и зайците в бранша го постигат. 

И доста хора на участието. Двечките вървят много добре. Заформят си се като нови звезди. Доколкото дискотеките могат да ни покажат нещо... Трябва да пеят и на концерта.

Още се чудя коя от двете да ми е новата любимка. Може би клоня към Лидия. Ще взема да пусна анкета- Лидия, баба Галс или пра-баба Камс. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Оригиналът е сто пъти по-добър. Според мен са го изтрили заради фрагмента от световен хит. На Джен й отиват други песни, воглаве с Горкото момиче! ❤️ 

4 са от тая година, може и да не пусне повече. Не гледай миналата. 

 

Аз казах, че има 6 песни за една година, а не че има толкова за тая. 

3 месеца без нова песен? Вярваш ли... Вече вижда, че и с тази трудно ще мине 3 милиона, така че съм сигурен, че се работи по ново парче. 

Дори мангалката рокса я размаза и то с балада... 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...