Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Просто не е гъвкава и не се нагажда към новите стилове. Инатлива е и не може да излезе от собствените си рамки. Затова и пропадна. Същото се отнася и за Ивана. Но нея повече я знаят младите понеже беше актуална по-скоро, а и имаше доста култови хитове за краткото време, докато беше на върха. Част от тях като "Кварталната кръчма" се слушат и сега. При Глория не знам какво се слуша. Тя дори няма изявен много голям хит, освен "Не сме безгрешни".

Тва е едно след още няколко години да кажат за Джепчийката на носове, че няма изявени големи хитове, освен може би Нежен рекет, ама карай.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Тва е едно след още няколко години да кажат за Джепчийката на носове, че няма изявени големи хитове, освен може би Нежен рекет, ама карай.  

Тя наистина, подобно на Глория, има няколко големи хита, но е трудно да ги класираш кой след кой е. При Ивана и Камелия е по-лесно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Тя наистина, подобно на Глория, има няколко големи хита, но е трудно да ги класираш кой след кой е. При Ивана и Камелия е по-лесно.

При преслава песните й се слушат сега. Може след години да се забравят, защото са умерени и наистина няма закачливи фрази като "Кварталната кръчма", но колкото пари е лапнала Преслава от този жанр... И най - важното, хората слушат песен на Преслава, докато пропускат такава на Глория след 2005. Просто има много токсична продукция - евтина и еднаква. Не й се дават пари и това е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки в този бизнес има свой начин да успее, но само този на Камелия се оказа с гаранция над 20 години! :1000(19): И да го въртим и сучем, фактите са си факти! :3:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Всеки в този бизнес има свой начин да успее, но само този на Камелия се оказа с гаранция над 20 години! :1000(19):

 

Не всеки. Колко провали е видял жанра, иначе Камелия изглежда вечна да. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

При преслава песните й се слушат сега. Може след години да се забравят, защото са умерени и наистина няма закачливи фрази като "Кварталната кръчма", но колкото пари е лапнала Преслава от този жанр... И най - важното, хората слушат песен на Преслава, докато пропускат такава на Глория след 2005. Просто има много токсична продукция - евтина и еднаква. Не й се дават пари и това е. 

Не е проблема че е ефтино, проблема е че прави песни за отбиване на номера, със срок на годност по кратък от пастичка от кварталната сладкарница. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не всеки. Колко провали е видял жанра, иначе Камелия изглежда вечна да. 

Деса също 20 години е що годе актуална (и при това в 10 от тези години без фирма зад гърба си).

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината за този бизнас е една - саундът се мени, но водещият елемент е пеенето. Който успее да направи песни, в които пеенето да изпъква пред саунда може да разчита, че има хит. Лични наблюдения, от 1980 година насам...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Истината за този бизнас е една - саундът се мени, но водещият елемент е пеенето. Който успее да направи песни, в които пеенето да изпъква пред саунда може да разчита, че има хит. Лични наблюдения, от 1980 година насам...  

Тоест Глория не е успяла да изпъкне с пеене :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Деса също 20 години е що годе актуална (и при това в 10 от тези години без фирма зад гърба си).

Хвърли едно око на оня клип от концерт на градския площат, на който Деса си пее, а публиката грам не не я отразява, чак тъжно да ти стане, нищо че минават най-големите и хитове, и то почти прилично на живо. Даже не отразяват  точно 1ния и  хит за тия 20 години - по твоя принцип - Мангава тут ;)

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Тоест Глория не е успяла да изпъкне с пеене :D 

Глория има големи песни, но много лош усет за бизнес. И този днешен не много приятен почти краен резултат за кариерата и е резултат от това, че през годините тя сериозно се заблуждаваше, че нейната персона и нейните качества, са причината за сериозната кариера на продуктът "Глория", а не фирмата на чичо Митко. Тя бе силна и влиятелна, само строго под крилото на фирма Пайнер. Когато те и продуцираха наистина кариерата, нещата и се получаваха. Справка - 2 концерта в спортната зала във Видин през септември 1998 година, които се проведоха в 2 поредни дни и всичко бе разпродадено. Залата събира 2500 души за концерти. След като Пайнер избраха за свое острие Ивана веднага, след лятно турне 2004, Глория на практика приключи със звездната кариера...  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Просто не е гъвкава и не се нагажда към новите стилове. Инатлива е и не може да излезе от собствените си рамки. Затова и пропадна. Същото се отнася и за Ивана. Но нея повече я знаят младите понеже беше актуална по-скоро, а и имаше доста култови хитове за краткото време, докато беше на върха. Част от тях като "Кварталната кръчма" се слушат и сега. При Глория не знам какво се слуша. Тя дори няма изявен много голям хит, освен "Не сме безгрешни".

Ивана никога няма да падне до ниво Глория. Просто Ивана има вечни песни, а баба Гло - не! Другия много голям минус на Гло-то е, че в годините си създаде имидж на високомерна, претенциозна и надута лелка.  Образът на Ивана е противоположния на Глория - масово мнението за наша Ванча е, че е истинска, земна, народна душа, която обича кебапчета и не се срамува от това. Не се притесняваше да отправя заплахи, че ще остане само по парфюм, въпреки че беше 100 кила. Пееше си и за секса, и за скарата и хич не й пукаше от нищо. 

 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Vancho каза:

Ивана никога няма да падне до ниво Глория. Просто Ивана има вечни песни, а баба Гло - не! Другия много голям минус на Гло-то е, че в годините си създаде имидж на високомерна, претенциозна и надута лелка.  Образът на Ивана е противоположния на Глория - масово мнението за наша Ванча е, че е истинска, земна, народна душа, която обича кебапчета и не се срамува от това. Не се притесняваше да отправя заплахи, че ще остане само по парфюм, въпреки че беше 100 кила. Пееше си и за секса, и за скарата и хич не й пукаше от нищо. 

 

 

 

Имам малко по-особено мнение за Ванча. Без проблем си пееше глупостите, докато беше вървежна. После като пропадна взе да се прави на псевдо морална, да се обявява против Андреа и Кости вълната, а същевременно продължаваше да пуска по някоя чекия за разнообразие (разбира се с далеч по-нищожен успех от предходни години).

И тя направи много грешни ходове, но някак ми се струва, че е по-сърдечен човек и хората го усещат, затова е обичана от доста широк таргет и дори все още успява да прави средно популярни песни ("Твое копие" например). Не излъчва тази студенина и дистанцираност, които струят от Глория.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Още една майсторка на сцената! 

Майсторка на скарата, бирата и кюфтетата! Много общи черти имат с Ванча.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че Глория след 2004-5 има сериозен спад, въпреки че и след това имаше по някой друг голям хит. Съласен съм с Кели, че не успя да се приспособи и с Фокси, че нюхът и за бизнес куца, което е жалко, понеже има уникална дискография. Според мен трябва да се пробва да напълни Арена-та. С нов албум, стойностни песни, но и леко по-комерсиални + добър маркетинг ще успее. 

Последният и концерт събра близо 5000 души и наистина си беше еталон, с бенд, нови аранжименти и зверско пеене. За мен това е начина да те признаят и да се докажеш като голям изпълнител. Но все пак не пренебрегвам и факта, че не бива да лежи на стари лаври и трябва да се доказва с всеки нов проект, защото публиката не и е длъжна с нищо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Vancho каза:

Ивана никога няма да падне до ниво Глория. Просто Ивана има вечни песни, а баба Гло - не! Другия много голям минус на Гло-то е, че в годините си създаде имидж на високомерна, претенциозна и надута лелка.  Образът на Ивана е противоположния на Глория - масово мнението за наша Ванча е, че е истинска, земна, народна душа, която обича кебапчета и не се срамува от това. Не се притесняваше да отправя заплахи, че ще остане само по парфюм, въпреки че беше 100 кила. Пееше си и за секса, и за скарата и хич не й пукаше от нищо. 

 

 

 

И аз мислех така, докато не бях в Лондон на един концерт на Ивана, Глория, Преслава и Галин. Там Глория ги помете а беше в средата. Завърши с 4 биса (единствената) и пя супер много. Видях как всичко живо й пее песните повече от на Ивана. Те бяха точно една след друга. Значи и тя има хитове, но просто според мен е въпрос на личностни качества. Концерта беше преди две / три години някъде. 

Гледаме да сме обективни, и тя има златни хитове като Крепост, Носталгия, там неква за майката беше пуснал Слави, Не сме безгрешни е огромен хит, дори по - голям от много други, Феникс. Но не ги пее, не знам защо. Дори не помня дали някога е пяла Крепост или Откраднат миг. Не сме безгрешни също не я пее. Има и тя с какво да докара приеми. В смисъл не е съвсем дъно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Имам малко по-особено мнение за Ванча. Без проблем си пееше глупостите, докато беше вървежна. После като пропадна взе да се прави на псевдо морална, да се обявява против Андреа и Кости вълната, а същевременно продължаваше да пуска по някоя чекия за разнообразие (разбира се с далеч по-нищожен успех от предходни години).

И тя направи много грешни ходове, но някак ми се струва, че е по-сърдечен човек и хората го усещат, затова е обичана от доста широк таргет и дори все още успява да прави средно популярни песни ("Твое копие" например). Не излъчва тази студенина и дистанцираност, които струят от Глория.

Ма точно е същата като Глорче - фани едната, удари другата. В момента в който Митьо си намери нова дойна крава, Ивана остана без кариера по абсолютно същия начин, по който и видната гражданка на Две могили остана без такава. Само дето нейната мина по тънката лайсна с готови, развъртяни сръбски хитове, отчитане на значително по-голям процент от хонорара на кокошарника и дори още по-пълно забвение. Баба ни поне пуска някви песни, дето не са модерни, не се харесват на днешната публика, ама поне изглеждат все едно на нея си и харесват, и евентуално на някви твърди фенове от едно време. Ванча за чий точно прави чекийките и песньовките на псевдоморална тематика? 

Колкото до излъчването - Глория си я знаем как е простакеса от класа, а опитите и вече поредна петилетка да се изкара за нещо повече с повишаването на ЕГНто само я правят все по-умилителна и близка до аудиторията. Ванча с нейните извадени от коремната и проекция в/у гърба високопарни псевдоморали, особено след като ни пееше за кварталнта кръчма, с душ или направо и прочее - изглежда просто смешна. Пардон, според актуалните снимки,изглежда просто като скелет., което в нейния случай дори не е и смешно. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, GSA каза:

Факт е, че Глория след 2004-5 има сериозен спад, въпреки че и след това имаше по някой друг голям хит. Съласен съм с Кели, че не успя да се приспособи и с Фокси, че нюхът и за бизнес куца, което е жалко, понеже има уникална дискография. Според мен трябва да се пробва да напълни Арена-та. С нов албум, стойностни песни, но и леко по-комерсиални + добър маркетинг ще успее. 

Последният и концерт събра близо 5000 души и наистина си беше еталон, с бенд, нови аранжименти и зверско пеене. За мен това е начина да те признаят и да се докажеш като голям изпълнител. Но все пак не пренебрегвам и факта, че не бива да лежи на стари лаври и трябва да се доказва с всеки нов проект, защото публиката не и е длъжна с нищо.

 

Мен ме дразни като човек. Елементарна, злобна, вулгарна, и дръпната. Освен това е невменяема и не може да комуникира нито пред камера, нито с хората, нито онлайн. Затва и е такава котва към днешна дата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Имам малко по-особено мнение за Ванча. Без проблем си пееше глупостите, докато беше вървежна. После като пропадна взе да се прави на псевдо морална, да се обявява против Андреа и Кости вълната, а същевременно продължаваше да пуска по някоя чекия за разнообразие (разбира се с далеч по-нищожен успех от предходни години).

И тя направи много грешни ходове, но някак ми се струва, че е по-сърдечен човек и хората го усещат, затова е обичана от доста широк таргет и дори все още успява да прави средно популярни песни ("Твое копие" например). Не излъчва тази студенина и дистанцираност, които струят от Глория.

Ивана е признавала в интервюта, че е имала период, в който се е лутала и не е знаела какво точно иска да пее. Имало е в нея някакво вътрешно противоречие, на което отдавам много от грешните ходове в кариерата й, както и позицията й против Андреа, Кости и вълната лей-лей.

Иска ми се да пусне нещо по-бързо и да видим как ще се развие песента. С последната песен ме разочарова, ужасна е...лъха на старост. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Vancho каза:

Ивана е признавала в интервюта, че е имала период, в който се е лутала и не е знаела какво точно иска да пее. Имало е в нея някакво вътрешно противоречие, на което отдавам много от грешните ходове в кариерата й, както и позицията й против Андреа, Кости и вълната лей-лей.

Иска ми се да пусне нещо по-бързо и да видим как ще се развие песента. С последната песен ме разочарова, ужасна е...лъха на старост. 

Много е зле, какво да ти говоря? 

Спокойно може да иде при Ганев да й направи сезонен комерс и после да снима клип по цицки и монокини на плажа. Поне 5-6 милиона гледания ще направи, щом това с Ванката гони 3 милиона.

Ама пак се инати и пак направи 1 година пауза. Ужасна е!

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз мислех така, докато не бях в Лондон на един концерт на Ивана, Глория, Преслава и Галин. Там Глория ги помете а беше в средата. Завърши с 4 биса (единствената) и пя супер много. Видях как всичко живо й пее песните повече от на Ивана. Те бяха точно една след друга. Значи и тя има хитове, но просто според мен е въпрос на личностни качества. Концерта беше преди две / три години някъде. 

Гледаме да сме обективни, и тя има златни хитове като Крепост, Носталгия, там неква за майката беше пуснал Слави, Не сме безгрешни е огромен хит, дори по - голям от много други, Феникс. Но не ги пее, не знам защо. Дори не помня дали някога е пяла Крепост или Откраднат миг. Не сме безгрешни също не я пее. Има и тя с какво да докара приеми. В смисъл не е съвсем дъно. 

Не мога да повярвам, че Глория е била най-добре приетата на тоя концерт в Лондон. Докажи. Дай видеа...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...