Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 31 минути, Beat. каза:

Само за Фики се пише, че няма да е на концерта, дори в рекламата го няма.

Не знам и защо ще го пускат сега този дует с Галена, като сигурно няма да го изпеят там. 

Нещо не ми се връзва. Галена и Фики с дует, двамата на турне в САЩ, Галена да се върне за концерта, а Фики не? 

преди 10 минути, Danger. каза:

И аз не искам да прави с Фики, но... ако е ганевския кючек ще е хита на годината. 

Пак излишно се изхвърляш. Какво стана с Паника? Нали памперси щяха да ни трябват, хита на лятото тва онова... :1000(29):

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

И аз не искам да прави с Фики, но... ако е ганевския кючек ще е хита на годината. 

Фики и хит на годината? Това от поне 4 години не е възможно да се случи. :D

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Vancho каза:

Нещо не ми се връзва. Галена и Фики с дует, двамата на турне в САЩ, Галена да се върне за концерта, а Фики не?

http://planeta.tv/news/view/Fiki-Samo-hubavi-neshta-mi-se-sluchvat-naposleduk 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Danger. каза:

И аз не искам да прави с Фики, но... ако е ганевския кючек ще е хита на годината. 

Ами то при Галена или дует или кючек трябва да е, за да е хит. 

Не може като Преса от песни като Не се изтриваш, Пиян или Да гори да направи тотални хитове. 

Направо що не вземат да направят един римейк ма Радка Пиратка. Много ще им стои

 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Кючек с Фики за завършек на точно тази година? Галена трябва незабавно да спре да общува с Десислава.

ПП: Не е изключено много да се кефя на песента.

Деса заслужава да остане с 2 участия на месец и да не моце да мине и милион на песните си. Мисля вече да я почна с хейт комвнтарите из страниците и. Толкова е смешна и неблагодарна. Много ми е паднала в очите... Да се отегля докато не е станала още по смешна... 

  • Wow 1
  • Sad 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Деса заслужава да остане с 2 участия на месец и да не моце да мине и милион на песните си. Мисля вече да я почна с хейт комвнтарите из страниците и. Толкова е смешна и неблагодарна. Много ми е паднала в очите... Да се отегля докато не е станала още по смешна... 

И това ще се случи. Тя сега не вижда нещата в перспектива като нас и като други фенове, затова навярно живее в заблудата, че върви добре. Но скоро и участията ще намалеят, когато се преекспонира с типичната чалга и вече дори и тези песни не привличат интерес. Тогава може също така да загрее, че е загубила и почитателите на различната й музика. Да не говорим за гласа.

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

И това ще се случи. Тя сега не вижда нещата в перспектива като нас и като други фенове, затова навярно живее в заблудата, че върви добре. Но скоро и участията ще намалеят, когато се преекспонира с типичната чалга и вече дори и тези песни не привличат интерес. Тогава може също така да загрее, че е загубила и почитателите на различната й музика. Да не говорим за гласа.

Писах в една от групите и. Забелязвам, че и там почти не пишат хората, които преди го правеха. Абе тъжна картинка... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Писах в една от групите и. Забелязвам, че и там почти не пишат хората, които преди го правеха. Абе тъжна картинка... 

Тъжна, но това ще е. Макар че имам наблюдения, че все още има фенове, които гледат на нея по предишния начин. Има някакъв шанс да задържи част от почитателите си ако дойде на себе си скоро. Но не смятам, че ще го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Напълно възможно е Фики да я е измолил за дует, след като Пеевска не можа да му помогне. На залезлия бабаит му липсва светлината на прожекторите.

Да си стои в затъмнение и да събира паяжини, лапайки мазни пържоли и правейки шкембето и паласките на баща си! Друго не заслужава!

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Ами то при Галена или дует или кючек трябва да е, за да е хит. 

Не може като Преса от песни като Не се изтриваш, Пиян или Да гори да направи тотални хитове. 

Направо що не вземат да направят един римейк ма Радка Пиратка. Много ще им стои

 

 

 

Галин вече я кавърдиса.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Да си стои в затъмнение и да събира паяжини, лапайки мазни пържоли и правейки шкембето и паласките на баща си! Друго не заслужава!

Шкембе и паласки, ама умираш за тях! 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

И чалгата е черна музика.

Далеч не си забавен, а още по-малко си интересен. Всеки много добре разбра какво имах в предвид, жалка история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

Сигурно е поискала да си навре пръста в г*за му и му е дошло в повече!

Браво на Райничка. Не напразно ми е идол. Моралните за манастира! В истинския секс, гнусливите за нищо не стават! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Браво на Райничка. Не напразно ми е идол. Моралните за манастира! В истинския секс, гнусливите за нищо не стават! 

 

 

В секса морал и скрупули няма! 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

 

В секса морал и скрупули няма! 

 

Нека се преклоним и замълчим пред този паметен хит на наша Деса.

Помним ли как през 2006 на концерта на "Нов Фолк" отправи поздрав към всички, които обичат да мастурбират и захвърли дрехи? Помислих, че ще демонстрира на живо на сцената, дори нашите ме изгониха от стаята. Потресаваща шоуменка и сексуална маманка. Нека Яница се учи!

https://www.youtube.com/watch?v=OuHb6nRmByk

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Браво на Райничка. Не напразно ми е идол. Моралните за манастира! В истинския секс, гнусливите за нищо не стават! 

 

И аз харесвам извратени неща, но трябва да има граница!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Това е въпросното видео. Тук пак си беше връх, убийствена мадама и песните и бяха тотални хитове!

 

Тука е страхотна. Зверско пеене на живо, топ визия, скандален тоалет и опит за шоу. Неслучайно получи и бис, който бе излъчен в ефира на Планета. 

Да се чуди човек как от такова секси маце и ангелски глас, може да стигне това дъно, което е днес. Преди 4 год някой ако ми бе каАл, щях да го обвиня в завист! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Тука е страхотна. Зверско пеене на живо, топ визия, скандален тоалет и опит за шоу. Неслучайно получи и бис, който бе излъчен в ефира на Планета. 

Да се чуди човек как от такова секси маце и ангелски глас, може да стигне това дъно, което е днес. Преди 4 год някой ако ми бе каАл, щях да го обвиня в завист! 

Кажи сега защо Деса не пуска нищо? Минаха 5 месеца от флопа "Вторник беше". Според мен нарочно задържа защото я е страх от втори провал или е в затруднение да снима клип с освинената си визия. Има нещо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Кажи сега защо Деса не пуска нищо? Минаха 5 месеца от флопа "Вторник беше". Според мен нарочно задържа защото я е страх от втори провал или е в затруднение да снима клип с освинената си визия. Има нещо.

Деса е така още от 2017. Може би се възгордя от успеха през 2016. Може би килограмите я комплексират. Но последните 3 години тя пуска точно по 1 самостоятелна песен на година. И всяка нова песен и се възприема като завръщане. Доказано е в този жанр, че такива паузи съсипват. Особено толкова чести. На мен ми лъха на несигурност. А както се чувства човек, това и отразява в музиката си, а впоследствие и в успеха на това, което прави. Ако беше направила вторник беше на балада, нямаше да флопне така. Сама си е виновна, че омаскари песента. Иначе Глория или Ивана ако имат гледанията на Вторник беше ще се бият в гърдите, че имат хит. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...