Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Смядовската мърша е много долна - това го прави сега нарочно, за да се конкурира дуета им с този на Преслава и Галин.

Убеден съм на 1000% в намеренията й.

Накрая да не остане пак с пръст в уста. Не й стигаше изгубената битка с "Паника". Някои потребители тук ще се окажат прави, че изпитва удоволствие в това да се излага и да се влачи.

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха. Галена за пореден път се доказва като комплексирана от Преслава... Намерила с кой да прави дует. Да бе заложила на Емрах или бащата Стораро по добре. Само не ми е ясно кой кого ще спасява в случая... Страшна комплексарка. Със зъби и нокти ще драпа до последно... 

Ей така от край години износва кариерата си на дуети... Само един Феномелен и се получи супер успешен без да е дует. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Хаха. Галена за пореден път се доказва като комплексирана от Преслава... Намерила с кой да прави дует. Да бе заложила на Емрах или бащата Стораро по добре. Само не ми е ясно кой кого ще спасява в случая... Страшна комплексарка. Със зъби и нокти ще драпа до последно... 

Ей така от край години износва кариерата си на дуети... Само един Феномелен и се получи супер успешен без да е дует. 

По-скоро с Денис Теофиков можеше да пробва, ако иска сензация. А не с изчерпания Фики, който още преди 2 години приключи с хитовете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е противен този Ризов. Не, че няма и верни неща от казаното, но да не се прави на моралист, защото помним как съсипа Наталия Симеонова с морала си. Мършоплъх

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

По-скоро с Денис Теофиков можеше да пробва, ако иска сензация. А не с изчерпания Фики, който още преди 2 години приключи с хитовете.

А може би Денис не иска:D

Няма да се учудя ако е правила опити, но си личи че Денис търси по пеещи половинки за дуети. А и песните му с Ема още гърмят. Защо му е нов дует. Нали се говореше, че и с Малката е подготвил нещо. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Пак ще накупят сумати фалшиви гледания, като на Боже прости, която не е никакъв хит :D

Суперхит си е, и до днес звучи в дискотеките! Сто пъти по-як е от оная пръдня Кой! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Смядовица,и Кики са отчаени за хит,така че най-вероятно ще заложат на някой кючек от Ганев,което е доста лошо,защото ако песента им стане по-голям хит от дуета на Преса няма да се седи тук от разни такива като онзи с едно изречение на един ред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

2019-та ще е явно годината на дуетите. Чак почва вече да става досадно.

То всяка година май е така. Само кралиците Емануела, Клеа, Луна и Ариа не разчитат на дуети. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имало е години като 2005, 2006 и 2007, когато с трудност събираха 5-6 дуета, за да формират номинации за Дуетна песен на наградите на Планета. Сега са под път и над път.

  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

То всяка година май е така. Само кралиците Емануела, Клеа, Луна и Ариа не разчитат на дуети. 

Преди в топ хитовете имаше повече самостоятелни, сега са почти всички дуети, а предстоят още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Преди в топ хитовете имаше повече самостоятелни, сега са почти всички дуети.

Гладни са, няма бачкане! По-евтино излиза! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Beat. каза:

Преди в топ хитовете имаше повече самостоятелни, сега са почти всички дуети, а предстоят още.

Само Преслава продължава да ги убива със самостоятелни парчета, а като се реши от вреюе на време на дует, е флоп. Дано с Галин не е така. 

 

 

В Анелия са ми очакванията за втория хит на есен зима 2019. Първия е на Камица и Романе. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано с Галин флопне песента, че ми омръзна да му слушам на тоя глупостите. Все едно не прави дует с Преслава ами с Марая Кери. Не стига, че и излиза гъза от-до само и само да му обърне внимание, никакво достойнство няма. 

  • Like 2
  • Love 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ANGEL каза:

Дано с Галин флопне песента, че ми омръзна да му слушам на тоя глупостите. Все едно не прави дует с Преслава ами с Марая Кери. Не стига, че и излиза гъза от-до само и само да му обърне внимание, никакво достойнство няма. 

И това е така. Много гаден плужек.

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...