Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Теди Александрова, Амет и Илиян - Нова магистрала | full

https://streamable.com/0yo8d

Е, супер е! На тая Магистрала що бакшиш обрах на бала си! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

От женските да, ама те са как да го кажа, малко на конвеир. Слави, колкото и да го мразя няма аналог в България. Азис и Тони заедно не могат един сектор според мен, не цял стадион да се изкупи за 1 ден. Това само Слави го може, помня как всички около мен още същия ден си взеха билети. Това за никой друг няма да го направят. А жените, чество казано и 10 най  да съберем не мисля, че сектор от Васил Левски ще се продаде за тях. Просто са малко... дори не знам как да го обясня, те са звезди, хората ги знаят, но ореола на звезда го нямат (от чалгата говорим). Лили е друга бира например, нищо че сигурно 1% от младите я слушат. 

Преслава винаги е най-добре приета на общите концерти, и ако се амбицира да намери спонсор за самостоятелен концерт, гарантирано ще се изсипе много народ и дълго ще се говори за него.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

Номер 1 по концертна дейност от певиците си остава Глория и едва ли някоя друга може да я стигне!

Това е вярно, но е много слабо за това което тя трябва да може да прави. Преслава поне с първия си концерт според мен също ще препълни НДК и при това доста по - бързо, защото никога не е имало. Деси Слава също може да направи, Ивана и Камелия! Но да напълниш НДК не е нещо особено. Ако говорим за Армеец, не мисля дори, че и Азис може. Само Слави, а за жените абурд. Което е срамота, защото говорим за най - големите звезди на бранша включително Глория която е от 100 години на сцената. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е вярно, но е много слабо за това което тя трябва да може да прави. Преслава поне с първия си концерт според мен също ще препълни НДК и при това доста по - бързо, защото никога не е имало. Деси Слава също може да направи, Ивана и Камелия! Но да напълниш НДК не е нещо особено. Ако говорим за Армеец, не мисля дори, че и Азис може. Само Слави, а за жените абурд. Което е срамота, защото говорим за най - големите звезди на бранша включително Глория която е от 100 години на сцената. 

Глория в 60 процента от времето на кариерата си е била зад борда. Каквото и да си говорим, но в последните 14-15 години, с изключение на 2-3 масови хита, тя не е разпознаваема от младата аудитория с актуалната си продукция. Това значи, че ако някой отиде на неин концерт ще е заради песните от преди минимум 15 години, което от своя страна изключва таргета под 25-30. Превръща се в естрадна нафталинка. Но все пак поздравления за концертите които направи, останалите и това нямат.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Глория в 60 процента от времето на кариерата си е била зад борда. Каквото и да си говорим, но в последните 14-15 години, с изключение на 2-3 масови хита, тя не е разпознаваема от младата аудитория с актуалната си продукция. Това значи, че ако някой отиде на неин концерт ще е заради песните от преди минимум 15 години, което от своя страна изключва таргета под 25-30. Превръща се в естрадна нафталинка. Но все пак поздравления за концертите които направи, останалите и това нямат.

Пак много смели изказвания. Ти впрочем излезе ли малко от тука, че да видиш кой как бива приет, или караш на заучените фразички отпреди години? Че май 60% от твоето време са зад борда.

Снощи е била в БИАД с Васко Кеца, пропуснах, но се е приела супер - било е фраш. Преди това, в края на септември, бях в пиано бар "Изток", след като 5 години не бях стъпвал на нейно участие (щото, нали, съм много фанатичен) - пак беше пълно. Да, основно си бяхме нейният таргет - но това не е никак малко, щото другите и това нямат. Към нея просто има уважение, седиш и я слушаш и това е.

Може да направи и купон в дискотека, зависи какво пее - повече песни като "Златна клетка", "Не заслужаваш", "Майстора", "Циганите" и "Дива нощ", а не като "Кралица" ще помогнат, но това сме го коментирали сто пъти. По отношение на програмата си е чешит и е на настроения.

Коя е младата аудитория? И нали знаеш хората колко бързо си сменят фаворитите и че са конформисти? Виж само какво беше преди 5 години и какво е сега - не ги щат нито по медиите, нито никъде, награди няма, концерти в Пловдив ми правят, мангали им ходят в публиката. Или си приет насериозно, или не си. А иначе може всякаква да е Глория в нечии очи, но е разпознаваема определено и пее като звяр.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Това е вярно, но е много слабо за това което тя трябва да може да прави. Преслава поне с първия си концерт според мен също ще препълни НДК и при това доста по - бързо, защото никога не е имало. Деси Слава също може да направи, Ивана и Камелия! Но да напълниш НДК не е нещо особено. Ако говорим за Армеец, не мисля дори, че и Азис може. Само Слави, а за жените абурд. Което е срамота, защото говорим за най - големите звезди на бранша включително Глория която е от 100 години на сцената. 

С презумпции и хипотези не става. На Петя и е по-лесно да си пусне плейбека в дискотеката, отколкото да се напъне за един голям концерт. В това отношение Глория винаги ще е над нея. Пък и сме ги виждали на една сцена на едно общо участие преди години, където Галина я премаза като валяк. Хайде стига излишни хвалби; нека бъдем реалисти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пак скачате като ощипани госпожици? Не казвам нещо, което не е вярно, а именно че Глория след 2005 е на нивото на една треторазрядница с бозавите си песни, които само тя, мама Стефка, Симона и Планетчо слушат. Въобще след това израсна едно цяло поколение, което не е запознато с нейното ранно творчество и я приемат като досадна и надута лелка.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Какво пак скачате като ощипани госпожици? Не казвам нещо, което не е вярно, а именно че Глория след 2005 е на нивото на една треторазрядница с бозавите си песни, които само тя, мама Стефка, Симона и Планетчо слушат. Въобще след това израсна едно цяло поколение, което не е запознато с нейното ранно творчество и я приемат като досадна и надута лелка.

Ти си тази, която скача, скъпа. Факт е, че по концертна дейност Глория няма конкуренция и Петя-комерса е много зад нея. Да не говорим за текстовете и стойностната музика, които при Глория все пак ги има, дори и да не получават масова популярност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Даже е на път да почне да ми харесва, май първата откакто е кокошарника дето съм пуснал повече от веднъж, че и даже и със звук. Само мисля, не я пускаш достатъчно често .... 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Fast каза:

Преслава винаги е най-добре приета на общите концерти, и ако се амбицира да намери спонсор за самостоятелен концерт, гарантирано ще се изсипе много народ и дълго ще се говори за него.

:hahaha::hahaha::hahaha:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо скачате на Калин. Аз също имам приятели и да, за тези 40+ Глория и Ивана все още са най - големите и Преслава има "време докато ги стигне". Но специално Глория, която е по стара от Ивана и хитовете й основно бяха 90те е мъртва заради годините токсична продукция за младите. Ивана и тя върви натам барабар с кръчмата.

Ей сега питах приятел на 21 години за песен на Глория и ми каза: искам да съм лошата. Дори името не й знае, както и "Ако те няма". При все че той слуша чалга много. Други ми назоваха различни нейни песни. После се пошегувах, че тя не е голяма и те: ами средно ниво си е, като Юнона, но под Яница. Говорим за уж "най - голямата". Ето какво е статуквото на Глория за 20 годишните. Ами сори, но си е зле. 

Toлкова е некадърна, че дори това не се знае, че е нейно, а е 200 пъти по - добро от на Азис:

Можеше вместо неговата, нейната да е мегахит. Но тя просто е некадърна до няма къде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е Глория изобщо? И кой обръща внимание на Кали когато не пуска Перденца? Да си мечтаят там с другия Пепа досадник как щяла да намери спонсори да и платят концерта в НДК и как щяло да е пълно. Голям виц определено, Фокси много правилно му се изхили на смешката. 

И като стана на въпрос, време си е. @Cally-Pressyfan' стига си се занимавал с глупости, заминавай в Димитровград да издирваш лентите от Тракия Фолк 2000, време е за 8K версия! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Защо скачате на Калин. Аз също имам приятели и да, за тези 40+ Глория и Ивана все още са най - големите и Преслава има "време докато ги стигне". Но специално Глория, която е по стара от Ивана и хитовете й основно бяха 90те е мъртва заради годините токсична продукция за младите. Ивана и тя върви натам барабар с кръчмата.

Ей сега питах приятел на 21 години за песен на Глория и ми каза: искам да съм лошата. Дори името не й знае, както и "Ако те няма". При все че той слуша чалга много. Други ми назоваха различни нейни песни. После се пошегувах, че тя не е голяма и те: ами средно ниво си е, като Юнона, но под Яница. Говорим за уж "най - голямата". Ето какво е статуквото на Глория за 20 годишните. Ами сори, но си е зле. 

Toлкова е некадърна, че дори това не се знае, че е нейно, а е 200 пъти по - добро от на Азис:

Можеше вместо неговата, нейната да е мегахит. Но тя просто е некадърна до няма къде. 

Между другото аз също съм забелязал, че масово хората смятат "Ледена кралица" за песен на Азис. Щом дори в Капките като го имитираха бяха сложили тази песен ...

@Lelqtian Директно от Петра ще получа видеото. Няма за какво да ходя в прашасалия им офис.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Между другото ако също съм забелязал, че масово хората смятат "Ледена кралица" за песен на Азис. Щом дори в Капките като го имитираха бяха сложили тази песен ...

@Lelqtian Директно от Петра ще получа видеото. Няма за какво да ходя в прашасалия им офис.

Била е много голяма Глория, но към днешна дата е зле. И то не защото няма хитове, има някои не лоши песни, а защото е невменяема и некадърна. Това е истината, независимо колко ще ни скачат. Преслава също е дъно, но поне знае как да се подмаже и печели хората. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Била е много голяма Глория, но към днешна дата е зле. И то не защото няма хитове, има някои не лоши песни, а защото е невменяема и некадърна. Това е истината, независимо колко ще ни скачат. Преслава също е дъно, но поне знае как да се подмаже и печели хората. 

Просто не е гъвкава и не се нагажда към новите стилове. Инатлива е и не може да излезе от собствените си рамки. Затова и пропадна. Същото се отнася и за Ивана. Но нея повече я знаят младите понеже беше актуална по-скоро, а и имаше доста култови хитове за краткото време, докато беше на върха. Част от тях като "Кварталната кръчма" се слушат и сега. При Глория не знам какво се слуша. Тя дори няма изявен много голям хит, освен "Не сме безгрешни".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...