Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, mitak_94 каза:

Има и още. :D

Дано да има и балада. Като изключим сръбската не е имала такава от 2014.:helpsmilie:

Пак добре, че албум издава. Да вземат и другите големи пример от нея. Сега със Spotify може и да изкарат някой лев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

 

Пак добре, че албум издава. Да вземат и другите големи пример от нея. 

Точно това ми е надеждата. Похвално е това което направи Преслава, макар и отбиване на номера с отпаднали песни за реализация от последните години. Дано се амбицират и другите. Особено Галена, Цветелина Янева и Емилия.
Те могат да го правят на съвсем по-различно и високо ниво.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Дано да има и балада. Като изключим сръбската не е имала такава от 2014.:helpsmilie:

Пак добре, че албум издава. Да вземат и другите големи пример от нея. Сега със Spotify може и да изкарат някой лев.

Няма да има, умерената песен вече излезе, другите са комерси отново.. Тя май "Не идвай" я води за балада, защото гледам, че в Инстаграм е сложила #balad

  • Thanks 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За едно нещо и правя евала - 5 песни на 5 различни автори. Факт е, че Павлов примерно хич не го харесвам и предпочитах нещо на Пашев, но предполагам, че скъпите песни иска да си ги пуска като сингли. 

Очаквам много от трите дето остават. Тази на Павлов лично на мен не ми хареса, но виждам, че много хора и симпатизират - изненадващо чак.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Няма да има, умерената песен вече излезе, другите са комерси отново.. Тя май "Не идвай" я води за балада, защото гледам, че в Инстаграм е сложила #balad

Баладите не са това, което бяха хихихи.:1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като толкова не може да намери свестни песни да беше преиздала "Откакто те познавам", "Умирам" и "По-влюбен отвсякога" с нови аранжименти като бонус тракове в албума. Нещо подобно на това, което направи Ивана, но на нереализирани песни! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали и Преслава в топ 2 на трендинга. А сега си представете как щеше да изглежда трендинга ако всички от чалгата имаха отделни канали.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

История с Коце няма да има, тоя път е много лично и не мога, а и тоя път ще уважа и молбата на Коце. Мога да кажа, че това беше най-якото участие и среща с Борис Дали и Коцето- и двамата толкова земни, кавалери, истински, човечни. Всички мъже да бяха като тях. 

Мъже, учете се да бъдете кавалери и отношение към жена! 

Значи съм бил прав.

От 6.09.2019 г. от 12:29, DarkChild каза:

Ще ти се разпише с любовната си писалка.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Точно това ми е надеждата. Похвално е това което направи Преслава, макар и отбиване на номера с отпаднали песни за реализация от последните години. Дано се амбицират и другите. Особено Галена, Цветелина Янева и Емилия.
Те могат да го правят на съвсем по-различно и високо ниво.

Аз пък виждам нещата по друг начин. Преди се правеха албуми с много нови песни, но някои буквално се правеха за пълнеж, докаъо новоте на Преса са поръчвани, за да бъдат хитове, но явно е предпочела да даде шанс на други. Няма неслушаеми неща, каквито е имала във всеки един друг албум. Ще чуем и другите 3 де. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От чувствата правех лодки и пусках ги по вода......... ❤️ 

Най-свежото и приятно, лятно, лудо и закачливо парче от новите. Много ми допадна! Точно така, за всеки има по нещичко. Точната песен в точния момент! ❤️ Зарадва ме, че има песен от Кишев и оправда напълно очакванията ми този път! Разбира се, че познатите песни са ми по на сърце, но и тази ще я спуквам от въртене. 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Аз пък виждам нещата по друг начин. Преди се правеха албуми с много нови песни, но някои буквално се правеха за пълнеж, докаъо новоте на Преса са поръчвани, за да бъдат хитове, но явно е предпочела да даде шанс на други. Няма неслушаеми неща, каквито е имала във всеки един друг албум. Ще чуем и другите 3 де. 

Ами не съм много съгласен с теб. Например в "Как ти стои" и "Пази се от приятелки" не е имала неслушаеми неща. Това важи може би за първите й албуми, в които имаше "Ах, леле, леле", "Готина и готин" и някакви такива цигании. Но тогава всеки правеше такива песни, защото издаваха албуми всяка година и им трябваха определен брой песни.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danny каза:

Кажете на Пресито да смени името на албума на "Алкохол" докато е време. 🙄

Направо "Пиян" можеше да го кръсти. :D

Последната дума хвърли в мен спомена за един чуден нереализиран трак - САМИЯТ ТИ ТАКА МЕ КРЪСТИ СЪС БЕЗРАЗЛИЧНИТЕ СИ ПРЪСТИ, А АЗ НЕ СПРЯХ ДА ТЕ ОБИЧАМ КАКТО ДИШАМ. :ba:

Ех, защо и новите песни не бяха такива :( 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Това важи може би за първите й албуми, в които имаше "Ах, леле, леле", "Готина и готин" и някакви такива цигании.

Те никога не са издавани в албум. Само в разни компилации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, хора, магазина в София на Пайнер в центъра още има ли го? Вече говорех да ми го вземат, на времето от там взехме албумите на Преслава и други такива, които исках да набавя, ама това беше преди повече от 10 години.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Абе, хора, магазина в София на Пайнер в центъра още има ли го? Вече говорех да ми го вземат, на времето от там взехме албумите на Преслава и други такива, които исках да набавя, ама това беше преди повече от 10 години.... 

Не знам за кой точно магазин питаш на центъра. Магазинът им е на "Цар Иван Асен ІІ" - пада се малко встрани от центъра - като тръгнеш от Орлов мост нагоре към Румънското посолство. Стои естествено, там е централата на Пайнер в София.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Дано да има и балада. Като изключим сръбската не е имала такава от 2014.:helpsmilie:

Пак добре, че албум издава. Да вземат и другите големи пример от нея. Сега със Spotify може и да изкарат някой лев.

Имаше балада и през 2015 - Стига ти

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ами не съм много съгласен с теб. Например в "Как ти стои" и "Пази се от приятелки" не е имала неслушаеми неща. Това важи може би за първите й албуми, в които имаше "Ах, леле, леле", "Готина и готин" и някакви такива цигании. Но тогава всеки правеше такива песни, защото издаваха албуми всяка година и им трябваха определен брой песни.

За мен пък "Как ти стои" е най-слабия й албум. След тва е приятелките... 

Коя ти е любимата песен от новите? 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

За мен пък "Как ти стои" е най-слабия й албум. След тва е приятелките... 

Коя ти е любимата песен от новите? 

Ще скандализирам, ако кажа че това е "Не те забравям". Сякаш тук най-малко нея харесвате. Но като цяло и трите не са нищо особено. Някак равни стоят без кулминация.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ще скандализирам, ако кажа че това е "Не те забравям". Сякаш тук най-малко нея харесвате. Но като цяло и трите не са нищо особено. Някак равни стоят без кулминация.

Въобще не ме скандализираш. И на мен "Не те забравям" ми е топа. Не я спирам. 

Искам такова звучене и от лелча. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Въобще не ме скандализираш. И на мен "Не те забравям" ми е топа. Не я спирам. 

Искам такова звучене и от лелча. 

Аз за лелча всякакви надежди съм загубил вече. Каквото и да пусне ще ни е добре дошло, дори и да е поредната чекия. :D 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз за лелча всякакви надежди съм загубил вече. Каквото и да пусне ще ни е добре дошло, дори и да е поредната чекия. :D 

При нея годинките оказват голямо влияние. Говоря като мислене и начина по който иска да е възприемана от публиката. Стои някак тежко и е доста обрана. Изгуби и усета за хитове.

А в пиковите й години, успехите й според мен до голяма степен се дължаха и на това, че въпреки килограмите, не й пукаше и беше намахана и дръзка. Пееше за каквото си иска без да се притеснява. И в песните й имаше запомнящи се фрази.

Последните й опити за бързи парчета са плачевни. 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...