Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Starboy каза:

 

Оффф, ама че демоде. Коси, обици, пайети...Такива неща не вървят от поне 5 години. И на всичкото отгоре е застанала като лелка от градината, викаща на малкия Иванчо, който е изцапал пода.

Иначе май тук е още със стария си клюн.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Годината никак не е убедително на Преслава. Тепърва предстои да видим как ще се развият новите й песни. Отново нямаме изявен лидер. Има още 4 месеца да късат глави Преслава, Галена и Емилия. Между тях трите е.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче така верно настава объркване от толкова нови песни и е трудно да решиш коя ти харесва най-много. Определено обаче при песните от "Аз" нещата бяха доста по-силни и стабилни. Просто всичко беше по-добре подготвено и изпипано. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, PHILIPP PLEIN каза:

20190908-173732.jpg

Някой позна ли я ? 😂😍

От новите 'Право в очите' е най яката и песен. Много ме зариби бързото изпяване на циганските вокали.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Обаче така верно настава объркване от толкова нови песни и е трудно да решиш коя ти харесва най-много. Определено обаче при песните от "Аз" нещата бяха доста по-силни и стабилни. Просто всичко беше по-добре подготвено и изпипано. 

Просто при "Аз" идеята отначало е била да се направи албум с нови песни, а не както тук - да се направи албум с песни, които са leftovers. Иначе, похвално е, че изпълнител пуска нов албум с нови песни, но за всички е ясно, че това е просто мил жест към феновете й и е малко смешно, като чета коментари от типа на "новият албум ще е най-силният представян някога". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Обаче така верно настава объркване от толкова нови песни и е трудно да решиш коя ти харесва най-много. Определено обаче при песните от "Аз" нещата бяха доста по-силни и стабилни. Просто всичко беше по-добре подготвено и изпипано. 

Единствено "Искам да останем будни" и "Знам как" не ми харесва ха от тоя албум. Всичко друго беше топ

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PHILIPP PLEIN каза:

От новите 'Право в очите' е най яката и песен. Много ме зариби бързото изпяване на циганските вокали.

Най- вече циганските вокали. Любими са ми

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, norton737 каза:

Просто при "Аз" идеята отначало е била да се направи албум с нови песни, а не както тук - да се направи албум с песни, които са leftovers. Иначе, похвално е, че изпълнител пуска нов албум с нови песни, но за всички е ясно, че това е просто мил жест към феновете й и е малко смешно, като чета коментари от типа на "новият албум ще е най-силният представян някога". 

Съвсем друго беше, да. Нови песни, всяка беше с клип, всеки клип с идея и съвсем различни визии. "Аз" е един от най-добрите албуми във фолка, добре обмислен и завършен. Тук при Преслава нещата са направени сякаш набързо и без ясна концепция. Въпреки това песните са хубави. Наистина подарък за феновете. 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Съвсем друго беше, да. Нови песни, всяка беше с клип, всеки клип с идея и съвсем различни визии. "Аз" е един от най-добрите албуми във фолка, добре обмислен и завършен. 

 

И напълно забравен.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Близки да я съветват, последната да я пуска в канала на планета за да види трендинг. Не заслужава да й убие хитовия потенциял с другите в нейният.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

При Аз каква концепция е имало? Сумати изкопирани клипове 1 към 1

 

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Половината клипове от "Аз" са копирани. Не виждам кое му е уникалното на тоя албум.

Явно тази е концепцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът "Аз" пък точно е пълен с бози, не знам защо тук се изкарва като топа на музиката, като е отвратителен. Виж #КОЙ е друго нещо...

  • Like 1
  • Confused 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Близки да я съветват, последната да я пуска в канала на планета за да види трендинг. Не заслужава да й убие хитовия потенциял с другите в нейният.

Ох въй не! Трендинг-а е запазен за Терзийска идната седмица. Да си я пусне в своя канал и да и снима клип ако се хареса масово. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

И напълно забравен.

Какво разбираш под това един албум да не  е забравен? Тогава беше на много високо ниво, голяма част от песните се реализираха добре. При положение, че вече не е "модерно" да се правят албуми какво очакваш? 

преди 3 минути, Гальо каза:

При Аз каква концепция е имало? Сумати изкопирани клипове 1 към 1

Затова и Преслава вкара елементи от клипа на "Тоя става" в "Пиян". 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Аааайй♥️♥️♥️

Нещо невиждано досега. Нахакана Галена, наконтена "авангардно", с голи мускулести роби. Има Нобелова награда за оригиналност от Рени.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Аз” е много силен албум с вложени много труд и старание. Щом и на такъв проект намирате кусур, работата е страшна. Според мен Галена чрез него достигна до лидерство. 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...