Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Willy каза:

1:15

"Този друг има много повече успехи от теб"

😳🤣🤣🤣

И как иска сама да го разкаже.. Това ме подсеща 😂 Много е жалка

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Гальо каза:

И как иска сама да го разкаже.. Това ме подсеща 😂 Много е жалка

Не се изказвай неподготвен и гледай цялото интервю. Точно преди този откъс и се задава въпрос и тя отговаря на него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

И как иска сама да го разкаже.. Това ме подсеща 😂 Много е жалка

От завист и злоба разбира се. Точно заради това и Камелия и Кали плюеха по нея след последните награди. Не че не бяха прави, но са умни и двете и го направиха за внимание. Камелия сега като отново преживява силни години защо не "сипва истини" за колегите? Единствено вярвам Десислава и Емилия да са достатъчно наивни и да са го направили за подкрепа на Галена.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Не се изказвай неподготвен и гледай цялото интервю. Точно преди този откъс и се задава въпрос и тя отговаря на него. 

Да не би ти да си самата Рени? 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Не беше всеки ден, а може би през 4-5 дни, защото помня че разликата между първата и последната беше към 1 месец.

Ама Галош поне с изпипани клипове ги пускаше, не като нашата - с лирик видео. Даже няма нейни снимки във видеото.

Ауу, голям пропуск Енциклопедията на Фолка - Кели да не помни този паметен момент. Последните 5 песни бяха пуснати всеки ден по една. Беше някакво чудо.

Може би се бъркаш заради "Неудобни въпроси", тя излезе някъде месец по-рано и беше на първо място 3-4 седмици в 50-те Най. След това Галена блокира другите сингли със "След раздялата" - тя към 4 седмици беше на първо място.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Какво те кара да мислиш така? 

С извинение, ако не е така, но не виждам кое младо момче ще бъде фен на нея пък точно..

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Starboy каза:

С извинение, ако не е така, но не виждам кое младо момче ще бъде фен на нея пък точно..

Извинението се приема и за съжаление си прав, че повечето млади си падат по певици, пеещи 90% за мачкане, изневери и кралици, но са останали и няколко с нормални предпочитания. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Извинението се приема и за съжаление си прав, че повечето млади си падат по певици, пеещи 90% за мачкане, изневери и кралици, но са останали и няколко с нормални предпочитания. 

Рени пък пее, че иска бебе на 50.

  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Извинението се приема и за съжаление си прав, че повечето млади си падат по певици, пеещи 90% за мачкане, изневери и кралици, но са останали и няколко с нормални предпочитания. 

 

 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Рени май ни е чела снощи и пак е рязала и качвала клипчета? Много фалшиви профили ще и станат 😕

 

:roll1::roll1:

Мачкай, Рени! Мачакай, Златно Руно!

Рени тук btw умно говори.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Рени пък пее, че иска бебе на 50.

Рени има още 150 песни. Тази песен не е 90% от творчеството и както съм написал, така че не виждам защо ме цитираш.

Едит : Рени видя от Преси и пусна и тя лайф от някакъв фест!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Рени има още 150 песни. Тази песен не е 90% от творчеството и както съм написал, така че не виждам защо ме цитираш.

Може, но аз знам само 5 нейни песни. Не съм уикипедия. 

За да създам дискусия. Трябва да ми се радваш, че пиша за Рени.

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

От завист и злоба разбира се. Точно заради това и Камелия и Кали плюеха по нея след последните награди. Не че не бяха прави, но са умни и двете и го направиха за внимание. Камелия сега като отново преживява силни години защо не "сипва истини" за колегите? Единствено вярвам Десислава и Емилия да са достатъчно наивни и да са го направили за подкрепа на Галена.

Виж сега, когато едно нещо е факт, никой не може да го промени, дори и Бог. Доказаната истина си е доказана истина. Злоби-млоби-зависти, ако един човек си тежи на мястото, ще направи така, че истината да е на негова страна, да не могат да го "барнат" никъде, дето се вика. Злобни хора ще има винаги. Затова, оплети си ти кошницата фактите да са на твоя, страна, пък те нека злобеят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Може, но аз знам само 5 нейни песни. Не съм уикипедия. 

За да създам дискусия. Трябва да ми се радваш, че пиша за Рени.

Тогава не прави така, че думата ти да олеква, а провери информацията си, преди да я споделиш тук. Ето вече знаеш, че има 150 песни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Тогава не прави така, че думата ти да олеква, а провери информацията си, преди да я споделиш тук. Ето вече знаеш, че има 150 песни. 

Благодаря, на тази информация ще бъде забравена съвсем скоро защото не изпитвам интерес към изпълнителката и нейното творчество. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Благодаря, на тази информация ще бъде забравена съвсем скоро защото не изпитвам интерес към изпълнителката и нейното творчество. 

Моля, аз благодаря, че втора вечер си сред най-активните като говорим за Рени! ❤️

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

От завист и злоба разбира се. Точно заради това и Камелия и Кали плюеха по нея след последните награди. Не че не бяха прави, но са умни и двете и го направиха за внимание. Камелия сега като отново преживява силни години защо не "сипва истини" за колегите? Единствено вярвам Десислава и Емилия да са достатъчно наивни и да са го направили за подкрепа на Галена.

Деска не се изказа против Преслава, а за Галена. Че за нея Галя е заслужавала всички награди. В интерес на истината още не мога да преглътна, че В твоите очи остана само с една награда. Такъв вечен проект заслужава да се открои с много награди. Но щеше да има и други недоволни певачки ако и това се беше случило... 

преди 17 минути, Starboy каза:

Да не би ти да си самата Рени? 

Всички си задаваме този въпрос. А може и да е по големия и син. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мале тази песен си е голяма излагация. Толкова чудна и неприятна, че и мен ме хваща срам докато я слушам.

Не се притеснявай, явно си свикнал си на песни като "Ах, леле, леле", "Готина и готин", "Искаш ме" и "Нежен рекет" и една любовна изповед ти се струва странна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...