Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Starboy каза:

Насладете се на един мегахит ...

 

С този клип прати на кино всички опити на някои потребители с клипчета от клубове... 

Била забравена... 🤣 

  • Like 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Fast каза:

 

Едиствената добре приета песен.

"Хита на лятото" не го отразиха.

Значи постарала се е на участия да пее 2 песни на живо, а на концерти 4 хахах

Пя на живо "Водка с утеха", "Да гори в любов", "Моето слабо място" и "Жива рана".

Нали има големи хитове, хитове на лятото, хитове на годината..

Защо пее чуждите хитове и то на големи концерти?

Сърбите пръснаха с бенд и живо пеене, а тя си бичи плейбека наща, качва си избрани клипове и манипулира нещата.

На клубовете да си бичи плейбека, но на концерти да си напъне гъза и да пее на живо! 

Имала е и време за подготовка с бенд и всичко, но желание няма.

Язък за гласа, за величането, за наградите и за името Преслава, което се излага на такъв концерт.

Дано утре Ивана отсрами плейбека на Преслава и пее с оркестър, защото ще се изложим и пред Цеца.

После защо няма концерти, турнета, участия не ги канят никаде, плюят чалгата, не ги искат никаде... еми как да ги искат?

Такива клипчета като това: "Сега искам да сте много шумни, искам много силно да пеете, защото ще направя клипче за инстаграм профила ми" не вървят. Вървят, но при будалите.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Едиствената добре приета песен.

"Хита на лятото" не го отразиха.

Значи постарала се е на участия да пее 2 песни на живо, а на концерти 4 хахах

Пя на живо "Водка с утеха", "Да гори в любов", "Моето слабо място" и "Жива рана".

Нали има големи хитове, хитове на лятото, хитове на годината..

Защо пее чуждите хитове и то на големи концерти?

Сърбите пръснаха с бенд и живо пеене, а тя си бичи плейбека наща, качва си избрани клипове и манипулира нещата.

На клубовете да си бичи плейбека, но на концерти да си напъне гъза и да пее на живо! 

Имала е и време за подготовка с бенд и всичко, но желание няма.

Язък за гласа, за величането, за наградите и за името Преслава, което се излага на такъв концерт.

Дано утре Ивана отсрами плейбека на Преслава и пее с оркестър, защото ще се изложим и пред Цеца.

После защо няма концерти, турнета, участия не ги канят никаде, плюят чалгата, не ги искат никаде... еми как да ги искат?

Такива клипчета като това: "Сега искам да сте много шумни, искам много силно да пеете, защото ще направя клипче за инстаграм профила ми" не вървят. Вървят, но при будалите.

 

Абсурд да е била единствената добре приета песен. Може би имаш твърде високи критерии, или си прекалено критичен към Преслава заради негативното си мнение за нея. Нека някой друг който е бил на концерта разкаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Това почна да ми харесва :( 

Борис виждал ли е някога първо място в трендинг ? Май това му е първия път. Има си хитов потенциал. Пък на него напоследък му се получават доста нещата. И предната песен има почти 7 милиона.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pechenko каза:

Едиствената добре приета песен.

"Хита на лятото" не го отразиха.

Значи постарала се е на участия да пее 2 песни на живо, а на концерти 4 хахах

Пя на живо "Водка с утеха", "Да гори в любов", "Моето слабо място" и "Жива рана".

Нали има големи хитове, хитове на лятото, хитове на годината..

Защо пее чуждите хитове и то на големи концерти?

Сърбите пръснаха с бенд и живо пеене, а тя си бичи плейбека наща, качва си избрани клипове и манипулира нещата.

На клубовете да си бичи плейбека, но на концерти да си напъне гъза и да пее на живо! 

Имала е и време за подготовка с бенд и всичко, но желание няма.

Язък за гласа, за величането, за наградите и за името Преслава, което се излага на такъв концерт.

Дано утре Ивана отсрами плейбека на Преслава и пее с оркестър, защото ще се изложим и пред Цеца.

После защо няма концерти, турнета, участия не ги канят никаде, плюят чалгата, не ги искат никаде... еми как да ги искат?

Такива клипчета като това: "Сега искам да сте много шумни, искам много силно да пеете, защото ще направя клипче за инстаграм профила ми" не вървят. Вървят, но при будалите.

 

Да, такива като Преслава не могат да се мерят с Цеца и Саша Матич, приема от клипчето наистина е мнохо зле, почти никой не пее, Преслава ни манипулира и слага аудио на публиката от концерта на Планета върху клипа! Единствено кралицата Галена ако беше излязла със златния си хит Чупката щеше да смаже, нали?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Емилия с Денис са хитовете, Теди Александрова, Алисия с Борис Солтарийски. Преслава тоя път много слабо с Пиян. Моето слабо място повече се пее, която така и не харесах. Малката с Гръм я харесват, Не ме занимавай слабо. Джена с Горкото момиче нещо и тя не върви толкова.  На Паника много пеят, хит си е. История с Коце няма да има, тоя път е много лично и не мога, а и тоя път ще уважа и молбата на Коце. Мога да кажа, че това беше най-якото участие и среща с Борис Дали и Коцето- и двамата толкова земни, кавалери, истински, човечни. Всички мъже да бяха като тях. 

Мъже, учете се да бъдете кавалери и отношение към жена! 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Изключително гнусно,мазно и отвратително същество.

Screenshot_20190907-122840_Instagram.jpg

Ужасник! Той така се мазни докато още има и по някой хит. Не ми се мисли какво ще стане като съвсем изпадне зад борда.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Kriminal каза:

Да, такива като Преслава не могат да се мерят с Цеца и Саша Матич, приема от клипчето наистина е мнохо зле, почти никой не пее, Преслава ни манипулира и слага аудио на публиката от концерта на Планета върху клипа! Единствено кралицата Галена ако беше излязла със златния си хит Чупката щеше да смаже, нали?

Да я забие на живо с кадифения си глас❤️

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Ужасник! Той така се мазни докато още има и по някой хит. Не ми се мисли какво ще стане като съвсем изпадне зад борда.

Евала на Галена,че го е отрязала. Не знам защо Преслава се е навила..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Секс ли правихте, палавнице?

Няма да се учудя? Наша Зайкиня ще излезе много еблива.

 

П. С. На Преслава носа снощи паднал пред сцената. Търсила го със светеща запалка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

При мен имаше до 5 сутринта. 😂😂😂

Само орален ли? На теб ли ти правеха или ти правеше, мило? А имаше ли nippleplay? Може да ми разкажеш на лично. :ba:

п.с. Зарибява.

https://www.youtube.com/watch?v=bVu1jKZNzpc

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...