Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, pechenko каза:

Открила е с “Моето слабо място” на живо и след тва дънила на плейбек и тук на живо.

Пяла е и новата песен

Няма ли кой да я светне и да не се излага?

Или само й лижат гъза

Кой да я светне? :1000(29):

Тя го прави нарочно, минавайки тънко. Дава си сметка за това, просто не й дреме, кара го през просото.

Виж я колко е лигава на лайва в колата. Няква лигочица, миличка такава го раздава. Не е яла скоро токати. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Помните ли този скандален хит, който според мен, ако беше пуснат към днешна дата, пак щеше да сцепи, дори още повече!

 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Помните ли този скандален хит, който според мен, ако беше пуснат към днешна дата, пак щеше да сцепи, дори още повече!

 

Ох,скандална еее. Въобще всичките песни на Ивена от Оцко са топ!!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ох,скандална еее. Въобще всичките песни на Ивена от Оцко са топ!!

 

Мачкаше Ивена с тракове, помня, че и ги качвах във Вибокс и вкарвах в Топ 40! Заслужаваше го, клетата!

Е тоя трак също е ходещ скандал..

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Мачкаше Ивена с тракове, помня, че и ги качвах във Вибокс и вкарвах в Топ 40! Заслужаваше го, клетата!

Е тоя трак също е ходещ скандал..

 

"Гледката е провокация и не е за ваша консумация"- скандална фраза!

Дори последните й песни от Оцко са мега яки,жалко че не се оцениха.

Ами този хит? Отново мачка с текст!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

"Гледката е провокация и не е за ваша консумация"- скандална фраза!

Дори последните й песни от Оцко са мега яки,жалко че не се оцениха.

Ами този хит? Отново мачка с текст!

 

Джен на миналото десетилетие!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Starboy каза:

Помните ли този скандален хит, който според мен, ако беше пуснат към днешна дата, пак щеше да сцепи, дори още повече!

 

Помня, че дори Красьо си тактуваше с крак и пробиотиците в стомаха му играеха кючеци на тая песен. А Красьо... беше фен на електронното, амфетамините и неведнъж ме беше замъквал на техно парти. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Развявал ли си пищна гръд ала Ивена тук?

 

Разбира се! Ивена беше Икона, нищо, че съм бил на 12 сигурно тогава, раздавах се доколкото мога!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Надявам се да стане най гледаната песен в канала на планета преди кончината ми. 4 години чакам с трепет този момент😁

Все си мисля, че и лесбийската провокативна корица допринесе за тези гледания. а представи си ако бяха сложили кадъра, в който се млясват в края 👻

Много приятно ще е Десов да влезе в Рамания ако В твоите очи евентуално стане най-гледания Пайнерски клип. Така де, щото нали беше само на Галена...

На тази нашата няма ли да й дойде акъла вече, искам пак да мачка. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е разтърсила Банско , а новата песен влезе директно в Тренда , дали се задава новата Ера на Преслава , че почнаха всички да ми се виждат малки пред богиня Прес.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Помните ли този скандален хит, който според мен, ако беше пуснат към днешна дата, пак щеше да сцепи, дори още повече!

 

Култов хит, наскоро кавърдисан от Малина.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

Преслава е разтърсила Банско , а новата песен влезе директно в Тренда , дали се задава новата Ера на Преслава , че почнаха всички да ми се виждат малки пред богиня Прес.

Не е вярно! Туко що говорих с баща ми, а той е там. Питах го за Преслава и той вика: мама и де*ба кур**нска, пяла е на плейбек и вика че се била обезобразила. Вика толкова грозна жена не бях виждал. 😉😏

Съжалявам коте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Преслава е разтърсила Банско , а новата песен влезе директно в Тренда , дали се задава новата Ера на Преслава , че почнаха всички да ми се виждат малки пред богиня Прес.

На теб винаги всички са ти се виждали малки пред богиня Прес, в този ред на мисли за каква нова ера става въпрос? Малък й е носа на богиня Прес, всичко друго си е със същия размер. :speak_cool:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Когато Ивена беше над всички Пайнерки!

Мисля, че щях да съм й фен, ако главата й не беше квадратна. Наистина много яки песни. Жалко е, че не е намерила пари да подреже ръбовете.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мисля, че щях да съм й фен, ако главата й не беше квадратна. Наистина много яки песни. Жалко е, че не е намерила пари да подреже ръбовете.

Нормално за водолейте. Ние сме на хубави, на другите все има нещо 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

ТОП хит!

Ето я и към днешна дата. На 42.

 

Мачкаш с вкус тая вечер. Найстина Най- яката и песен след "Пеперуда". Мислех че само аз я харесвам Катито!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Мачкаш с вкус тая вечер. Найстина Най- яката и песен след "Пеперуда". Мислех че само аз я харесвам Катито!

Виж обаче тя е планувала да спре кариерата си. Предвидила го е.

А този пич, като го питат какво би го накарало да започне хомо връзка, първо казва "Ми нищо". А след това "Може би ако...бла-бла". Айде не се прай, че има хора с оръжие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Виж обаче тя е планувала да спре кариерата си. Предвидила го е.

А този пич, като го питат какво би го накарало да започне хомо връзка, първо казва "Ми нищо". А след това "Може би ако...бла-бла". Айде не се прай, че има хора с оръжие.

Тоя австралопитек винаги ми е бил противен

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...