Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, meleto каза:

Този канал на Пресито чия собственост е? Планета? Вече на големите имена в отделни канали ли ще качват? Каква им е идеята въобще?

Иска да си развие канала, затова ще ги качва там. Но аз не съм много въодушевен - хем правят по-малко гледания, хем от Планета ако ги качат по-късно, ще се разводнят гледанията. 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Само орален ли? На теб ли ти правеха или ти правеше, мило? А имаше ли nippleplay? Може да ми разкажеш на лично. :ba:

п.с. Зарибява.

https://www.youtube.com/watch?v=bVu1jKZNzpc

Обичам да е взаймно!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Абсурд да е била единствената добре приета песен. Може би имаш твърде високи критерии, или си прекалено критичен към Преслава заради негативното си мнение за нея. Нека някой друг който е бил на концерта разкаже.

Абсурд?

Защо не вярваш?

Най-добре приетата беше "Жива рана" и след това "Да гори в любов" и до там.

Дори когато я обявиха нямаше фурор. Като знам, че доста хора са там заради Саша Матич и има доста сърби/македонци, пък и хората там не са от тези дивите дето пеят.

Като цяло назад не се пееше, а отпред пееха доста хора, но не много. Чува се все едно пее целия стадион с нея, но не пее, защото е по близо до сцената и като подаде микрофона се чува.

Започна с "Моето слабо място" и даде малко на публиката след това преди всяка песен запяваше акапелно от припева и даваше на публиката и като пуснат песента убива всичко с плейбека.

Публиката си изпроси "Лъжа е" и "Водка с утеха".

Опитваше се да прави някакви шеги и да  говори с публиката, но повече беше смешна, отколкото забавна.

Търсеше си "личния телефон" запомнете! Личния!

Нейните хора май и даваха някъв друг, но тя искаше личния! За да се похвали в инстаграм с публиката в Банско. После мъжа ми това, мъжа ми онова...

И сигурно кодово за това, че трябва да и пуснат синбек/ да пее на живо е "Ще снимам за инстаграм".

Та започна да си пее акапелно и след това на живо както сте видяли, но отпред се пееше само, назад никой не я отразяваше.

И така всяка песен както казах малко акапелно, след това убиване с плейбека.

Когато обявиха Саша публиката избухна и доста пееха песните му.

А Преслава защо е писала "Sasha", а не "Sasa"?

Ако искаш вярвай.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз чух, че само с песента на Слави е направила фурор, но то всички почнаха негови песни да пеят. Иначе за момента нито една от новите й песни не е дори близо до Пиян. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самия факт, че това е публиката на Саша и Преслава е направила фурор с Да гори в любов, е достатъчно красноречив. Няма нужда да напомням, че Галена подгряваше Миле и Цеца за последната година и малко и няма клипчета, в които публиката се дере на песните и или си проси някой пт ретро хитовете и. 

Смятам, че е подгряла публиката повече от доволно. А ако публиката е била умряла, нямаше да си позволява да прави клипове за инстаграм. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Самия факт, че това е публиката на Саша

Кой е тоя Саша, че това да е неговата публика? В инстаграм пише, че повечето са се изнесли след нея. Знам, че чужденец = бог, но нека да сме реалисти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Кой е тоя Саша, че това да е неговата публика? В инстаграм пише, че повечето са се изнесли след нея. Знам, че чужденец = бог, но нека да сме реалисти.

Аз лично не познавам музиката му, но нали Прес се води подгряваща. Интересно щеше да е да го подгрява някоя треторазрядница да видим каква публика щеше да има. 

Къде са тези коментари? Направи некое скрийнче да си затворят човките хейтърите. Въпросния Саша съм го чувал само като име... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Аз лично не познавам музиката му, но нали Прес се води подгряваща. Интересно щеше да е да го подгрява някоя треторазрядница да видим каква публика щеше да има. 

Къде са тези коментари? Направи некое скрийнче да си затворят човките хейтърите. Въпросния Саша съм го чувал само като име... 

Е, то в България винаги местните са подгряващи и на най-низшите чужди изпълнители. Това е манталитет и политика, а не някакво отражение на действителността.

 

Под коментара на Галин в инстаграма ѝ го пише това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Е, то в България винаги местните са подгряващи и на най-низшите чужди изпълнители. Това е манталитет и политика, а не някакво отражение на действителността.

 

Под коментара на Галин в инстаграма ѝ го пише това.

Сега ги видях, да. 

Интересно защо @pechenko спести този не маловажен факт, че публика се е изнасяла на въпросния Саша Матич. И едва ли не се опита да внуши, че Преслава е манипулирала публиката и записа за инстаграм. Ако една звезда не е добре приета, дори и молби с призиви към публиката да пее да има, те няма да в отразят.

Освен това въпросния потребител се опитваше да ни убеди как Да гори угаснала, зашото никой от пресовите не си прави труда да прави клипове по клубовете. Мисля, че се заъвърди всеобщото мнение, че той просто мрази Преслава и се опитва да опорочи и осмее всичко хубаво, свързано с нея. Мнението му не, че някогабе тежало, но сега съвсъм улекна. А самия той се обяви неотдавна против лъжата и манипулациите... 

 

 

 

Редактирано от Slavi
  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

А Преслава защо е писала "Sasha", а не "Sasa"?

Нито ти, нито Преслава го написахте правилно на сръбски. На кирилица е Саша, на латиница второто  s трябва да е с акцент:) разбирачо

Голяма грешка па

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Саша най познатата песен в бг може да е оригинала на Пиян на Борката, Ко те љуби ових дана

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарките трябва коренно да си променят програмата за подобни концерти и програмата за дискотеки и тогава ще гледат може би и по-различно на тях. Не може Галена да пее Маракеш и Дъ бос на концерти на които ходят от най-малки до най-големи. Или пък Ивана наред с златните й мегахитови да пее и Мога Пак и Кралете.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно защо за пореден път опитваш да изманипулираш казаното от мен и да ме изкараш, че лъжа, че си измислям и най-долния?!?

За последно давам обяснение.

Първо не съм спестил нищо, защото съм казал всичко, на което съм присъствал

Когато го обявиха всички избухнаха и викаха, но при Преса не беше така.

Пееха на песните му

След 4-5 песен се изнесох.

Аз не се опитвам да внуша нищо, никого! Ти го правиш толкова години.

Аз казвам факти и мнение! Това че не ти допада не е мой проблем!

Както написах в предното мнение:

На всяка песен започваше да пее акапелно и даваше на публкката и след това убиваше всичко с плейбека.

Публиката ( отпред ) пееше.

После започна закачки и как не се била похвалила в инстаграм и взе да търси телефона и т.н

Покажи ми мнение, скрийншот, в което се опитвам да убедя другите, че Да гори угаснала?

Айде, лъжецо?

Опитваш се да наклониш везната и да ме изкараш черен пред хората тук

За пореден път тичаш след мой пост и обясняваш какъв съм бил и ме изкарваш черен. За пореден път опитваш да манипулираш.

Колкото до Преслава....

Всеобщото мнение, че я мразя... хахаха

Ще кажа само, че не я мразя, а точно обратното, няма да кажа нищо повече.

Мислете си каквото искате, манипулирай, настройвай другитр срещу мен, казвай, че я мразя... дреме ми какво мисли човече като теб

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, Willy каза:

Чалгарките трябва коренно да си променят програмата за подобни концерти и програмата за дискотеки и тогава ще гледат може би и по-различно на тях. Не може Галена да пее Маракеш и Дъ бос на концерти на които ходят от най-малки до най-големи. Или пък Ивана наред с златните й мегахитови да пее и Мога Пак и Кралете.

Точно.

Не може сърби, гърци да идват с бенд в чужда страна и да пеят на живо, въпреки езиковата бариета ( до някъде ), а чалгарките, които са на своя територия, знаят песните им, но не си мърдат пръста да пеят на живо и да докарат един бенд.

Смешно е и е жалко.

Да подгрееш публиката на плейбек, след като можеш с бенд и на живо и след като слезнеш от сцената да се възхищаваш на сърбина или гръка, колко е голям, какъв бенд, екип докарал и как пее на живо.

И ти можеш да го направиш, но нямаш желание! За това ще си гледаш как сърбите идват в бг и как им се кланят, а ти от страните ще си казваш: ех, да бях и аз така...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Ако не я мразиш, защо я плю месеци наред в страницата ти за каквото намериш?

Месеци наред?

Случката е една и тя е: ебавките с носа и  негативните коментари за носа, които триеше.

Защо преувеличаваш?

Подсети ме за друго нещо да съм пускал, защото не си спомням.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Ако не я мразиш, защо я плю месеци наред в страницата ти за каквото намериш?

Естествено, че я мрази. Действията му говорят повече от думите 

Още преди да са излезли новите песни, той ги обяви за пълнежи и клубни комерси. 

Изкарва всяка песен на Преса провал, а по клипчетата се виждат други реакции. 

Едва ли не изкара кличето на Да гори като нагласено и неотговарящо на реалната обстановка там, а се оказва че и той малко след Преслава се е изнесъл, както доста други са го направили, а го спести. Дано поне е успял да събере автографи. Че ако след всичкия този плейбек, и това не е успял да напрсви, то визитата му съвсем се е обезмислила. 

Може би той е и корена, заради който ебавките към Преслава около носа стигнаха толкова далеч и влязоха в жълтите медии. 

Всъщност омраза не е точната думс. Въпреки, че я плюе е пи развъълнуван и от феновете и от бъдещите и изяви и проекти. Някакъв вид мазохизъм надушвам лично аз. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри да си измисляш

Пак си измисляш и пак опитваш да манипулираш

Кажи ми къде съм казал, че всяка песен на Преслава е провал?

Това, че не съм съгласен, че изкарахте “Изтрезняваш ли” вселенски хит, не значи че изкарвам всяка песен провал.

Пак говориш на изуст и пак се опитваш да изманипулираш нещата в своя полза.

Второ нещо, за което съм спорил е Паника и Пиян

Спри да си измисляш и да ми слагаш думи в устата

Игрички ала солеос виа не вървят.

Клипчето е нагласено, на всички ни е ясно, че Преслава снима клип когато пее на живо и публиката е подгряна за пеене, защо не изтъкнеш и това? Тя не го прави за първи път.

Добре, мразя Преслава щом сте казали и мислите така, но няма да ви се обяснявам, че не е така.

Мислете каквото искате! Истината е друга ;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще преживеем ли невероятната музика развалена от Кристиана. Колкото и да са ми харесвали предишните й песни, тук изпяването е повече от трагично и разваля цялата песен.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

 

Клипчето е нагласено, на всички ни е ясно, че Преслава снима клип когато пее на живо и публиката е подгряна за пеене, защо не изтъкнеш и това? Тя не го прави за първи път.

Добре, мразя Преслава щом сте казали и мислите така, но няма да ви се обяснявам, че не е така.

Мислете каквото искате! Истината е друга ;)

Ами нормално е да направи клип, когато е пидгряна публиката, но все пак тя си в е подгряла. Не и я е подгряла Саша, Кама или папата. Нейна заслуга е, че са в еуфория и това, пе докарва публиката до екстаз на плейбек е оше по голям комплимент. 

Като кажеш нагласено звучи сякаш Преслава преди концерта е черпила с пици, за да накара после хората да пеят насила с нея песните и.

Съгласен съм, че съсипва всичко с плейбека особено по такива мероприятия. Тук не мога копче да кажа. Но е виновна публиката и, за които това изглежда не е проблем. Аз затова и не ходя дабги гледам и слушам на живо. Или плейбечат или квичат и вряскат на живо. Едното не е по добре от другото. Дай да ми спукат тъпанчетата, а аз да ги хваля, щото са на живо. 

 

И на концертите на Планета пее 1/6 от публиката, а после се изкарва едва ли не, че пее цялата зала, но тогава само аз отчетох неведнъж този факт. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата песен на Преслава от години насам. Все едно слушам някой от първите й албуми.
Но пак за пиене пее, уникална е... :1000(29):Досега от 4 песни за годината 3 на такава тематика.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, SG каза:

Най-добрата песен на Преслава от години насам. Все едно слушам някой от първите й албуми.
Но пак за пиене пее, уникална е... :1000(29):Досега от 4 песни за годината 3 на такава тематика.

Има и още. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...