Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Starboy каза:

Тази песен стреля на месо!

 

Уникална песен. Една от най-добрите песни за това десетилетие. 

Малина пуска песните си през есента,така че да видим какво е подготвила. Надявам се че тази година няма да пропусне и че е сменила Оцко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Датата на албума на Преси надали беше избран точно от феновете. Сигурно е получила хиляди предложения датиращи от 1 до 30 септември, няма шанс повечето от половината да са избрали точно 9 септември и той съвсем удобно да се пада понеделник и да е в началото на месеца (както се говореше преди месец-два). 

 

Но иначе успех на нея, малцина се престрашават да пуснат албум и то с поне 2-3 нови песни, не разбирам защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"От чувствата правех лодки и пусках ги по вода, само с теб как успях сама да се потопя" - ей това е уникално в третата песен, толкова искам да чувам повече такива оригинани, по-поетични фрази с добри рими. Трябвало е на припвеите да е по-строга към текста, защото на някои места убиват инерцията от силните куплети специално във фразите, иначе музиката е 6 точки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална обложка, никога, ама наистина никога не е било по-красива... Искам с тази визия да заснеме "Не идвай", в сторито от колата каза, че все пак може да заснеме тази, която най-много феновете си припознаят. Дано!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Starboy каза:

 

Айде, вече е време да се поръча!  ❤️❤️❤️ Има ли някакъв сайт? За София питам! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

 

Става въпрос за София. Ако се поръча от тук, дали утре може да пристигне на адрес? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Айде, вече е време да се поръча!  ❤️❤️❤️ Има ли някакъв сайт? За София питам! 

Emag? За Сърбия само този и музикален магазин от Варна стават

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Emag? За Сърбия само този и музикален магазин от Варна стават

Е, чудесно! Тогава имам най-страхотният човек до себе си, няма да ми се налага да правя и това утре.... Албумът скоро ще е при мен! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Става въпрос за София. Ако се поръча от тук, дали утре може да пристигне на адрес? 

Защо да го поръчваш като може да отидеш в магазина на Пайнер и да си го вземеш направо?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Защо да го поръчваш като може да отидеш в магазина на Пайнер и да си го вземеш направо?

Не мога да се разпокъсам на сто места утре точно, но за това е и любовта понякога.... Винаги на среща, когато ти ТРЯБВА! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Що я плюете толкова Десислава, един провал (при това поне качествен проект, не няква боза за 2 лв) и веднага я отписвате. Възможно е при следващата песен да нацели на хит и тогава ще я вдигате в небето.

Проблемите при нея започнаха още преди провала. Той даже е знак, че сериозната публика започва да се отдръпва от нея заради пропадането на качеството й в предните три проекта. От друга страна на много хора може да не им се слуша нейна песен с толкова изменен глас.

Ще се зарадвам да направи хит като старата Десислава и навярно отново ще започна да я хваля. Потенциала да е най-голямата винаги си го е имала, просто понякога изпада в едни нелепи състояния и съсипва всичко градено преди.

---

Обложката на Преслава изглежда по-добре с хубаво качество. Но все още е като на Яница. Пайнер трябва да се стараят повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И няма как да пропусна да кажа, че обложката е повече от прекрасна. На "Как ти стои" ми е любимата обложка, а тази по нищо не отстъпва. По-красива е от всякога! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаби са песните на Преслава, няма какво да се лъжем. Има тук-там някакви попадения и добри фрази, но цялостното положение не е никак цветущо. 

Песента на Драгинински "Не идвай", ми хареса най-много. Но не виждам нито една от новите като голям хит или поне на ранга на "Пиян".

Все пак се радвм, че към днешна дата има изпълнители, които пускат албуми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

 

Защо носът й изглежда така? Ясно, че има много обработки, но той стои крив и в различен цвят от лицето - все едно не е нейния, а върху лицето са пляснали чужд, с който да изглежда добре.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Не съм съвсем съгласен с теб. След 2013 Малина също има няколко успешни песни - "Давай питай", "Не те забравям", "Грехове" - поне масово популярни са били и всяка от тях има около 4-5 милиона гледания - нещо което Ивана и Глория не са видяли просто.

Айде стига сте се прехласвали толкова по прилепа. Самия факт че за 2 месеца натрупват 4 милиона и после замръзват е показателен, че бабока купува. Никой не и знае тези песни. Камо ли да са масово популярни. Че то хитовете днес не може да се нарекат масово популярни. Тоя дърт прилеп ни децата, би клубовете го имат за жив. И по ретро не важи. Ако не беше Азис и турнетата, на които беше канебя заради шоу, а не заради хитове, още през 2004 да се бе сгромолясала. Иначе проектите и не са лоши. За клиповете се старае. Но мънкането и е непоносимо... 

От Ивана и Глория е по добре, да. То всяка е по добре специално от тея двете... 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Право в очите” също наподобява стария поп-фолк , умирам от кеф ,че Преслава пуска точно такива песни. Тя е единствената певица ,която не изневери на истинския поп-фолк , по едно време всички се правеха рапърки.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

С излизането на новият албум, да й честитим за Новата й поредна победа за Хита на Лятото - Пиян! :D ❤️ 

https://signal.bg/преслава-записа-шеста-победа/

Преслава записа шеста победа

Преслава записа шеста победа с актуалния си сингъл „Пиян“. Песента отново е фаворит за читателите на Signal.bg и остава начело на хитовете в 50-те Най…

 

На втора позиция финишира Галена с парчето „Паника“.

В челната тройка влиза дуетната песен на Фики и Цветелина Янева – „Не ме оставяй“.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА КЛАСАЦИЯ ТУК!

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

С излизането на новият албум, да й честитим за Новата й поредна победа за Хита на Лятото - Пиян! :D ❤️ 

https://signal.bg/преслава-записа-шеста-победа/

Преслава записа шеста победа

Преслава записа шеста победа с актуалния си сингъл „Пиян“. Песента отново е фаворит за читателите на Signal.bg и остава начело на хитовете в 50-те Най…

 

На втора позиция финишира Галена с парчето „Паника“.

В челната тройка влиза дуетната песен на Фики и Цветелина Янева – „Не ме оставяй“.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА КЛАСАЦИЯ ТУК!

Няма какво да се лъжем годината е нейна! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Няма какво да се лъжем годината е нейна! 

Ще поживеем и ще видим! Има още 4 месеца до края на годината и всичко е възможно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

20190908-173732.jpg

Някой позна ли я ? 😂😍

Знам, че вече освен пришитото лице си имаме и пришит нос 😂😂

"Право в очите" не е лоша. С повече слушания ще ми хареса повече предполагам. "Трябваш ми" май е по-яка.

Подреждам ги така към момента:

1. "Не идвай"

2. "Трябваш ми"

3. "Не те забравям"

4. "Право в очите"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...