Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Какво им е голямото на Глория и Ивана през последните 11-12 години, извинете? Вече расте едно цяло музикално поколение, което изобщо не познава успехите и творчеството им (с изключение на два-три от най-големите им хитове).

За мен не си голям, ако през 50% от времето на кариерата си бил някъде зад борда и си лежал на стара слава.

Недей се би в гърдите. Същата съдба може да застигне и Петя от Добрич. Нищо се не знае.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Недей се би в гърдите. Същата съдба може да застигне и Петя от Добрич. Нищо се не знае.

И да стане, пак ще има над 15 години, през които е била в топа. :hug:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

И да стане, пак ще има над 15 години, през които е била в топа. :hug:

Тигър не казвам нищо лошо, не ми скачай. Както каза фокса Преслава започна да пада от пързалката още 2009!😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

Недей се би в гърдите. Същата съдба може да застигне и Петя от Добрич. Нищо се не знае.

Много се съмнявам. Тя устоя на толкова атаки и на поне пет вълни нови изпълнители след нея. А и както каза @Starboy си има едни 15 години непрекъснато в топа.

Убеден съм, че докато сама не се откаже, няма да залезе. Погледни, че от нейния канал качва някакви песни на средно ниво с лирик видео и веднагически е №1 в Тренда.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че може да се случи с Преслава, Галена, Анелия, че дори Камелия и Деси Слава. Те просто са адаптивни и знаят, че не са по - големи от индустрията и хорските вкусове. Глория и Ивана са точно на другата страна. Ако 2003 са били нещо с Шампонско и сълзи и Крепост, то са останали някъде там. 

Те слагат собствените си вкусове пред този на публиката, а за съжаление техният усет е нулев. Следователно се надценяват многократко и затова са дори под една Татяна. Да, имат песни по2/3 милиона там кули и последната на Ивана, но 3 милиона Галена и преслава правят за месец. Не за 2 години. Не може да вървиш срещу течението и да отказваш да се развиваш. Не са мръднали и двете от 2004 година, дори клиповете и визиите им напомнят на това време.

Ивана е една идея по - добре от Глория, защото е да кажем едно поколение по нова, но скоро и нея ще забравят. Има хора дето не знаят коя е Глория, а подозирам и Ивана вече. Какво им е голямото тогава след като ги слуша само поколение 30+ ?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Много се съмнявам. Тя устоя на толкова атаки и на поне пет вълни нови изпълнители след нея. А и както каза @Starboy си има едни 15 години непрекъснато в топа.

Убеден съм, че докато сама не се откаже, няма да залезе. лиледни, че от нейния канал качва някакви песни на средно ниво с лирик видео и веднагически е №1 в Тренда.

Дано. Нищо лошо не казвам

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, THE IIconic каза:

Тигър не казвам нищо лошо, не ми скачай. Както каза фокса Преслава започна да пада от пързалката още 2009!😂

Кажи на Фокса ,че много му се иска ама няма да го огрее слънцето!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте сторитата на Ивана в Инстаграм. Качила е може би над 20 фен клипа от концерта в Банско, снимани от различни хора в публиката и на всички пее на живо. Не манипулира ситуацията като Преса.

Ето едно нещо, в което я превъзхожда. Но май само дотук се изчерват позитивите. 

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От изпълнителите от 20 век към днешна дата вървят Деса, Кама, Софка, Стораро и Азис. 

 

Дори една Кали е далеч по добре приемана и актуална пред Глория и Ивана

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

 

Кралицата мачка с живи изпълнения. Може да са рядко, но като пее, няма равна. Публиката пак е екзалтирана. 

Доста е слабо между другото. Имаше едно на Камелия, трябва да го намеря... тук е доста вяло, но пее добре. Преслава е на върха в чалгата, заедно с Деса като пеене. Другото за мен са под тях. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

От изпълнителите от 20 век към днешна дата вървят Деса, Кама, Софка, Стораро и Азис. 

 

Дори една Кали е далеч по добре приемана и актуална пред Глория и Ивана

Не са само те, дори и други там около 2000 година към днешна дата са актуални, всъщност основно от тия дето бяха на върха само Глория и Ивана се забравиха. Така ми се види ще е по - лесно да се каже. И не говоря за това, че са били добре приети в Русе и Банско. 

Първо това са събори и те там наистина са силни, доста по - силни от Преслава и Галена, но който и да пратиш на събор ще се приеме добре. Освен това Глория и Ивана пеят народно и тем подобни неща, затова трогват по - старата аудитория. Но хората по съборите са се събрали не заради Ивана, Преслава, Глория, Цеца или Меца, а защото е празник на града, отиват да се видят с другите и да се повеселят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли жалко, че лидерките Глория и Ивана пукнат хит нямат от над 10 години, а такива които по време на тяхното лидерство са били на средно ниво, като Емилия, Кали и дори Малина и Мария, почти всяка година правят по един масов хит? Аз на тяхно място щях да се скрия от срам и да не издавам нова продукция. Поне хората с добро да ме запомнят.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Доста е слабо между другото. Имаше едно на Камелия, трябва да го намеря... тук е доста вяло, но пее добре. Преслава е на върха в чалгата, заедно с Деса. Другото за мен са под тях. 

Само, че на Преслава гласа и е в топ форма. Преди 2-3 години беше доста зле работата при нея. Сега Деса е доста изхабена. Не знам дали може да се оправи положението, но силно се надявам. Би било жалко такавя певица да се похаби едва на 40...

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Не е ли жалко, че лидерките Глория и Ивана пукнат хит нямат от над 10 години, а такива които по време на тяхното лидерство са били на средно ниво, като Емилия, Кали и дори Малина и Мария, почти всяка година правят по един масов хит? Аз на тяхно място щях да се скрия от срам и да не издавам нова продукция. Поне хората с добро да ме запомнят.

Ми не е жалко изобщо. Глория и Ивана са били тогава добре, сега другите са добре. Това е конкуренцията и живота. Освен това защо да е жалко, всяка една от тях си е взимала решения и си е пускала песните. Няма защо да е жалко, всяка е активна и си твори. Очевидно проблема на двете е, че са вироглави и не носят на критика, а и не се учат от грешките си. Тогава си заслужават съдбата :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Само, че на Преслава гласа и е в топ форма. Преди 2-3 години беше доста зле работата при нея. Сега Деса е доста изхабена. Не знам дали може да се оправи положението, но силно се надявам. Би било жалко такавя певица да се похаби едва на 40...

Може може, стига да се е наспала и да не е пушила и пила пее та се къса. Но сега го е ударила малко на живот. Нека си поживее, един живот живеем. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не е ли жалко, че лидерките Глория и Ивана пукнат хит нямат от над 10 години, а такива които по време на тяхното лидерство са били на средно ниво, като Емилия, Кали и дори Малина и Мария, почти всяка година правят по един масов хит? Аз на тяхно място щях да се скрия от срам и да не издавам нова продукция. Поне хората с добро да ме запомнят.

Жалко е, но сами си го правят. Даже Глория е по-зле от Ивана в последно време. Ивана има "Твое копие", която си стана известна песен на прилично ниво. Глория няма хит от бая време. Няма дори подобие на хит. Ако иска може да се мотивира, но е инат и има лоши съветници. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не е ли жалко, че лидерките Глория и Ивана пукнат хит нямат от над 10 години, а такива които по време на тяхното лидерство са били на средно ниво, като Емилия, Кали и дори Малина и Мария, почти всяка година правят по един масов хит? Аз на тяхно място щях да се скрия от срам и да не издавам нова продукция. Поне хората с добро да ме запомнят.

Че какъв хит има Малина. И тя е там при Гло и Ивана. Има некви купени гледания, но никий не и знае песните от последните години. Нито влизат в клубовете. И Галин не можа да я спаси. Прилепа и тя отива към забвение... Бавно, но славно. 

 

  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Че какъв хит има Малина. И тя е там при Гло и Ивана. Има некви купени гледания, но никий не и знае песните от последните години. Нито влизат в клубовете. И Галин не можа да я спаси. Прилепа и тя отива към забвение... Бавно, но славно. 

 

На Малина последните песни са много яки:Грехове, Давай питай + уникалната Не те забравям. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Не идвай още не е изместила Не те забравям в треЙдинга. За първите 24 часа е направила пи добри гледания от втората и заслужава да влезе да си повиси и тя там. 

Засега съм много доволен от новите песни на Пресли. Очаквах бози, а получих разнообразие. Как се усеща като работи с различни автори единствен минус отчитам към текстовете. В идеята да са комерсиални, са доста банални и не пасват особено добре на музиките. Засега Трябваш ми ми е най слаба, но тепърва ще и давам шансове. Кишев е скучен, но си има собствен стил, който радва. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Защо никой не коментира спада на Емануела?

Дори с този очевиден спад, пак мачка с най-много участия. Без да има хит това лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Защо никой не коментира спада на Емануела?

Коментирахме го, но вече е толкова безинтересна милата, че трудно влиза и в дискусиите ни. Дори Петра, Луна и Рени са по интересни за дискусии. 

Аз ликувам от спада и. Направи много повече, отколкото има като потенциал. За мен Емануела като сила, еуфория и хитове беше периода и в ара. Нищо не знаеш, Да си плащал, ПРЕДИ употреба, Досещай се сам, Късам ти нервите, Крайна мярка, Питам те последно и От мойта уста са далеч по успешни и яки от еднодневките в Пайнер. В Пайнер любимо нейно ми остава Не ме заслужаваш и Виновна. 

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Mr. Greshen каза:

На Малина последните песни са много яки:Грехове, Давай питай + уникалната Не те забравям. 

Не ги знам,а слушам чалга и кисна по форуми. Масово хората не знаят, че още се мъчи милата. Малина е бита карта

преди 2 минути, Stela каза:

Дори с този очевиден спад, пак мачка с най-много участия. Без да има хит това лято.

Намазва покрай отказите на лидерките. Все пак Галош и Преса приемат по малко участия, а Женя веднага след тях предлага Емануела, Анелия, Деса, които намазват. Собствениците си пълнят заведенията и с тях все пак. Иначе гаранция най поръчвани са Толбухин и Смядово. Ако приемаха всяко участие, дори в един ден по 2, другите щяха да обират трохите. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...