Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Гальо каза:

То едно творчество.. Нищо не се помни, никой не я помни, никъде не се пуска Рени, пък нека е била първа в предаването. :D

Малък си и не знаеш. Тази в даден момент беше по-голяма от Камелия и Деси Слава. Има три концерта в зала 1 на НДК. Албумът й "Като птица" беше в топ 10 по продажби в Сърбия за годината. В България е имала 3 или 4 супер успешни албума с доста хитове. Постигнала е много, но е факт, че към днешна не се помни от младите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Slavi каза:

Деска не се изказа против Преслава, а за Галена. Че за нея Галя е заслужавала всички награди. В интерес на истината още не мога да преглътна, че В твоите очи остана само с една награда. Такъв вечен проект заслужава да се открои с много награди. Но щеше да има и други недоволни певачки ако и това се беше случило... 

Всички си задаваме този въпрос. А може и да е по големия и син. 

Не знам, не помня коя какво беше писала за наградите. Най Iconic си остава изказването на Камелия за орден стара планина.

 

 В твоите очи мачкаше с номинации. Но нито е балада за да спечели там, нито е най-добрият клип на 2015. Може би трябваше да вземе песен на годината но и с дует сме доволни. Коментирай обаче че тази година е направила 2,6М и държи над 9/10К дневни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

То едно творчество.. Нищо не се помни, никой не я помни, никъде не се пуска Рени, пък нека е била първа в предаването. :D

Рени има 2 сериозни ретро хита, които може и да чуеш на ретро. Плакала съм и култовата Като птица съм свободна. До преди 4-5 години вотрата беше редовен гвоздей по ретро програми. 

 

Искам те и Влюбих се опасно също са песни, които бяхя с много по дълъг живот от сегашните хитове. Нямаше възможност да ги затвърди като вечни от тъпотия, но това са песни, които се обичаха от цялата държава, а не да се слушкат основно по клубовете. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Аз като напиша в ютюб "Рени" и ми излизат повече клипчета на тази Рени.😥

 

Пробвах и аз да напиша Преслава и ми излиза това..

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Runevski каза:

Не се притеснявай, явно си свикнал си на песни като "Ах, леле, леле", "Готина и готин", "Искаш ме" и "Нежен рекет" и една любовна изповед ти се струва странна. 

Не, просто при нея е представено на супер долен и евтин начин. Стига да погледнеш видеото.

Предпочитам тази!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Малък си и не знаеш. Тази в даден момент беше по-голяма от Камелия и Деси Слава. Има три концерта в зала 1 на НДК. Албумът й "Като птица" беше в топ 10 по продажби в Сърбия за годината. В България е имала 3 или 4 супер успешни албума с доста хитове. Постигнала е много, но е факт, че към днешна не се помни от младите.

Възможно е, но гледам към днешна дата, че никой не я взима на сериозно. Гавриха я в брадъра, продължават да я гаврят. Не е запазила някакви хитове. Повечето сигурно мислят, че не е действаща певица от 10 години

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Runevski

Абе, като излезе "Искам бебе", в гугъл пишеше, че Рени е на 42, макс 43 години. Много добре помня, че се учудих, че е по-малка от Глория и Камелия. Сега в уикипедия пише, че е 69 набор. What is going on? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Пробвах и аз да напиша Преслава и ми излиза това..

 

Ами шанс,но не съм фен на Преслава,така че не мина затапката,try again.

Но факт,Рашия мина цялата чалга,само за Рени нищо не написа.☹

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Не знам, не помня коя какво беше писала за наградите. Най Iconic си остава изказването на Камелия за орден стара планина.

 

 В твоите очи мачкаше с номинации. Но нито е балада за да спечели там, нито е най-добрият клип на 2015. Може би трябваше да вземе песен на годината но и с дует сме доволни. Коментирай обаче че тази година е направила 2,6М и държи над 9/10К дневни.

Надявам се да стане най гледаната песен в канала на планета преди кончината ми. 4 години чакам с трепет този момент😁

Все си мисля, че и лесбийската провокативна корица допринесе за тези гледания. а представи си ако бяха сложили кадъра, в който се млясват в края 👻

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Ами шанс,но не съм фен на Преслава,така че не мина затапката,try again.

Но факт,Рашия мина цялата чалга,само за Рени нищо не написа.☹

Рашия не е фактор, важното е, че изпълненията на вечните хитове на Рени на Стефифешън си седят!  

Иначе @VulkoIsTheBest, нямам представа. 

А @Slavi, пускали са и тази

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Една от най прекрасните балади в последните години, заедно с тази:

 

Жалко, че песента на Малинаж е от есен 2016! Щях да участвам а нея

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Runevski каза:

Рашия не е фактор, важното е, че изпълненията на вечните хитове на Рени на Стефифешън си седят!  

Иначе @VulkoIsTheBest, нямам представа. 

А @Slavi, пускали са и тази

 

Тази песен беше направо гордост и комплимент за попфолка в онези времена. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Тази песен беше направо гордост и комплимент за попфолка в онези времена. 

Ако не се лъжа дори получи Нобеловата награда.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

@Starboy ПРЕСЛАВА влезе в Трендинг

 

Изкрещях силно, стилно и асимилирано!

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насладете се на един мегахит ...

 

  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Изкрещях силно, стилно и асимилирано!

Аз ти казах, че всеки ден ще е с различна песен в Трендинг и може би няма да сбъркам!

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Насладете се на един мегахит ...

 

Песента че е хит, хит е, но Преса пак нагласено качва клипа и пуска лайфа.

Имам клипове където много вяло минава и бичи на плейбека.

Не я ли хваща срам, колегата и ще пее на живо с бенд ( най-вероятно ), а тя бичи на плейбек пред толкова хора и се разходка и мята все едно има сърбеж между краката

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Песента че е хит, хит е, но Преса пак нагласено качва клипа и пуска лайфа.

Имам клипове където много вяло минава и бичи на плейбека.

Не я ли хваща срам, колегата и ще пее на живо с бенд ( най-вероятно ), а тя бичи на плейбек пред толкова хора и се разходка и мята все едно има сърбеж между краката

Не мисля, че има изненадани.. мен ме ядосва това, че можеше поне и Пиян да изпее на живо, а гледах стори на една приятелка, която е била на концерта - плейбек.. :wacko:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Не мисля, че има изненадани.. мен ме ядосва това, че можеше поне и Пиян да изпее на живо, а гледах стори на една приятелка, която е била на концерта - плейбек.. :wacko:

Открила е с “Моето слабо място” на живо и след тва дънила на плейбек и тук на живо.

Пяла е и новата песен

Няма ли кой да я светне и да не се излага?

Или само й лижат гъза

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...