Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Екстра е! Иначе Емануела се посра тая година, но никой не го усеща, защото се пуска и има огромна инерция от миналите. Не я брига нея, тя лапа мангизи. Както се спомена по - отгоре Деса и Анелия са в същата ситуация. Имат години инерция и сега никой не му пука, че тая година са се посрали. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Дали днес ще чуем и другите две песни ?

Иначе наистина ''Не идвай'' прави по-добри гледания от ''Не те забравям''. Жалко, че ютюб пак си прави от номерата и не я допуска в трендинг.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Екстра е! Иначе Емануела се посра тая година, но никой не го усеща, защото се пуска и има огромна инерция от миналите. Не я брига нея, тя лапа мангизи. Както се спомена по - отгоре Деса и Анелия са в същата ситуация. Имат години инерция и сега никой не му пука, че тая година са се посрали. 

Анелия скоро ще пусне кючек. Не е глупава. Ще се мъчи да повтори успеха на "Зоопарк" явно. 

Деса не искам да я сравнявам с тях, защото ми е на сърце с този глас и от нея очаквам повече. Не искам да разчита на инерцията. Аз имам чувството, че тя има нужда от психолог. За твърде много неща взе да не й пука, като започнеш от килограмите и деградиралия й глас и стигнеш до липсата на хит и изобщо концепция в кариерата й. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Дали днес ще чуем и другите две песни ?

Иначе наистина ''Не идвай'' прави по-добри гледания от ''Не те забравям''. Жалко, че ютюб пак си прави от номерата и не я допуска в трендинг.

Мен ми се иска днес да не пуска. Ще се объркат хората от толкова много нови песни. Трябваш ми например се позагуби покрай другите две. 

А знае ли се от кои автори са последните две. 

Иначе Не те забравям ако верно е стара, можеше да и бъде далеч по успешна от някои, които пусна,а бяха излишни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Анелия скоро ще пусне кючек. Не е глупава. Ще се мъчи да повтори успеха на "Зоопарк" явно. 

Деса не искам да я сравнявам с тях, защото ми е на сърце с този глас и от нея очаквам повече. Не искам да разчита на инерцията. Аз имам чувството, че тя има нужда от психолог. За твърде много неща взе да не й пука, като започнеш от килограмите и деградиралия й глас и стигнеш до липсата на хит и изобщо концепция в кариерата й. 

Според мен си живеят живота човек. Погледни колко сме се комерсиализирали. Да речем, че Анелия/Деса пуснат скъп проект за 50 бона на теория:

1. Ще е един от многото хитове
2. Ще трябва да ги платят
3. Ще умре след няколко месеца и реална оценка няма да има

В заключение ще е само за престиж и нищо повече. Реално от финансова гледна точка ще са на загуба. Затва и те мачкат с участия и не ги ебе. Лапат пари и си живеят живота. Тъжно е, но това е цялата нация. Всеки гледа да оцелява и не го ебе за нищо друго. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Какво им е голямото на Глория и Ивана през последните 11-12 години, извинете? Вече расте едно цяло музикално поколение, което изобщо не познава успехите и творчеството им (с изключение на два-три от най-големите им хитове).

За мен не си голям, ако през 50% от времето на кариерата си бил някъде зад борда и си лежал на стара слава.

Все повече се съгласявам с теб, Кели! И двете са имали върхове и са оставили уникални песни след себе си, за което ги уважавам, но не може вече едно 7-8 години да не се опитат отново да бъдат актуални и да покажат нещо ново! Виждаме Камелия, която само с по една песен в годината успява да провокира и събужда масов интерес към себе си, защото изпипва всичко и има хъс са работа. Не виждам защо въпросните две не биха могли да постигнат същото, ако не ги мързеше и не се правеха на голямото добро утро. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Мен ми се иска днес да не пуска. Ще се объркат хората от толкова много нови песни. Трябваш ми например се позагуби покрай другите две. 

А знае ли се от кои автори са последните две. 

Иначе Не те забравям ако верно е стара, можеше да и бъде далеч по успешна от някои, които пусна,а бяха излишни. 

Нека е изненада за хората.

Това супер много зарибява. Скритата лимонка. Очаквам да стане голям хит.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина е много подценявана тука. С сигурност за последните 10 години има повече хитове и от Глория и от Ивана. "Ако ще да звъниш" е минала 8 милиона, което за 2013 си е супер. Най-якото е че винаги предлага проекти на високо ниво, докрай изпипани.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен си живеят живота човек. Погледни колко сме се комерсиализирали. Да речем, че Анелия/Деса пуснат скъп проект за 50 бона на теория:

1. Ще е един от многото хитове
2. Ще трябва да ги платят
3. Ще умре след няколко месеца и реална оценка няма да има

В заключение ще е само за престиж и нищо повече. Реално от финансова гледна точка ще са на загуба. Затва и те мачкат с участия и не ги ебе. Лапат пари и си живеят живота. Тъжно е, но това е цялата нация. Всеки гледа да оцелява и не го ебе за нищо друго. 

Има логика в това което казваш, но не ми се иска да е така. Аз не държа на скъпи проекти, клипове на световно ниво и много парадиране. Да, хубаво е да ни радват очите с такива проекти и се радвам да ги виждам и когато са вложили старание. Но... предпочитам песента да ми харесва и да ми носи емоция. Ако го има това, ще им се прости слабия клип примерно. За жалост все по-рядко песните носят чак такава емоция вече. Деса например винаги е въздействала заради тоя глас. Сега и той не я спасява. Иначе никога не съм я смятала за ламтяща за пари, но може би се е променила с времето. Ходи си по участия, взима си хонорара и какво да й е. Но не трябва да имат такова мислене. Името ще работи за тях до време.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен си живеят живота човек. Погледни колко сме се комерсиализирали. Да речем, че Анелия/Деса пуснат скъп проект за 50 бона на теория:

1. Ще е един от многото хитове
2. Ще трябва да ги платят
3. Ще умре след няколко месеца и реална оценка няма да има

В заключение ще е само за престиж и нищо повече. Реално от финансова гледна точка ще са на загуба. Затва и те мачкат с участия и не ги ебе. Лапат пари и си живеят живота. Тъжно е, но това е цялата нация. Всеки гледа да оцелява и не го ебе за нищо друго. 

Е, Деса се постара с песен и клип пролетта и флопна за награда... Но тя не издава през 2 месеца. Последните 3 години издава по 2 проекта годишно. Докато при Емануела и Анелия има непрекъснато нови проекти, а резултата не е това, което са очаквали. Но, да, за тях е важно да печелят от този бранш. Деса достатъчно години прави музика за репутация. Само феновете и ги слушаме към днешна дата. Нека е комерсиална, но поне да се приведе в час. Жалка карикатурс ми е като я видя... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Малина е много подценявана тука. С сигурност за последните 10 години има повече хитове и от Глория и от Ивана. "Ако ще да звъниш" е минала 8 милиона, което за 2013 си е супер. Най-якото е че винаги предлага проекти на високо ниво, докрай изпипани.

Дам, последните и 2 хита са от Оцко от 2013. След товя е трагедия.

Иначе Малина от началото на кариерата си е със супер продукция. Когато тя правеше топ клипиве, Андреа, Цура и Галош са я гледали през телевизорите с дезодорант в ръка. Няма две мнения тук. Винаги е впечатлявала с проектите за времето си. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И трите песни на Преслава са добри сами по себе си. Засега ми са в този ред:

1.Не те забравям

2.Не идвай

3.Последната

Дано и последните две са още по-добри. 

Дай Боже да имаме нова песен тази седмица от

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що я плюете толкова Десислава, един провал (при това поне качествен проект, не няква боза за 2 лв) и веднага я отписвате. Възможно е при следващата песен да нацели на хит и тогава ще я вдигате в небето.

  • Like 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ударно пее думи като ПУШАТ, ПИЯТ, ПАЛЯТ, е това зарибява мигом! Това "Часът е точно - трябваш миии" не ме кефи особено, но е приемливо. Вокалите също са супер!

 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Що я плюете толкова Десислава, един провал (при това поне качествен проект, не няква боза за 2 лв) и веднага я отписвате. Възможно е при следващата песен да нацели на хит и тогава ще я вдигате в небето.

Е това не е е плюене изобщо. Иначе на мен "Вторник беше" си ми харесва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Нека е изненада за хората.

Това супер много зарибява. Скритата лимонка. Очаквам да стане голям хит.

Много е силно. Не знам защо в рама го оплюха така. Искаха различна музика, а като е получат, недоволстват. 

Преси сигурно я е страх да рискува с Драганински след съдбата на Чуплива и Без теб... 🤣 

Но това има шанс да се нареди до вечните и хитове без клип. Не е случайно, че направи над 130ка за първото денонощие. Хората искат и такива песни. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Дам, последните и 2 хита са от Оцко от 2013. След товя е трагедия.

Иначе Малина от началото на кариерата си е със супер продукция. Когато тя правеше топ клипиве, Андреа, Цура и Галош са я гледали през телевизорите с дезодорант в ръка. Няма две мнения тук. Винаги е впечатлявала с проектите за времето си. 

Не съм съвсем съгласен с теб. След 2013 Малина също има няколко успешни песни - "Давай питай", "Не те забравям", "Грехове" - поне масово популярни са били и всяка от тях има около 4-5 милиона гледания - нещо което Ивана и Глория не са видяли просто.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен стреля на месо!

 

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравим и че участваше на последното турне. Също така продължава да се старае и предлага шоу по концертите.

"Давай, питай" е брутална песен. Заслужаваше 10 милиона. 3:47 се чува и прием, който тя уби с прекъсването, и то два пъти.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

 

Браво, една от най-красивите и обложки, да не кажа и най! :) Дано има успех албума, за да може повече певици да се амбицират и издават такива проекти! За сега фаворитът за годината ми е "Една на милион", но и този смятам, че ще е много силен! Успех.
 

Screenshot 2019-09-08 at 13.36.38.png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...