Jump to content



Препоръчани коментари

Е то тогава всички гледания, трябва да се поставят под съмнение, ако изхождаме от тази логика.

Добър ден!

 

Другото смешно е, че се говори за купени лайкове. Нали видяхте как стават тези неща? При ''Обратно в играта'' близо 3 хиляди dislake войдоха в рамките на 1-2 мин.

Има много магазини за гледания. Баш Преса няма да се изложи с кофти такива. Те и на Юнона на песента с Константин й бяха купили 1000 дислайка през първите 5 минути и тя го постна това. Който купува за себе си, е по-внимателен от антифенове и злобни колежки.

 

Хайде да вземеш да не си психично болен, става ли? Или викаш не става?

 

Защо когато направиха тема против Стела ти й каза "Остави ги да плюят, утре ще му мислим", демек "Нека да ги оставим да те плюят на воля, циркът е за твоя сметка".

 

А когато някой направи тема против теб я затаваряш на мига?????? Защо не ги оставиш да те плюят, бе двуличник долен?

Аз за Стела темата така и не успях да я изчета - бяха над 5 страници, а тази за него бе затворена предиобед - сакън някой да не вземе да коментира по икендия.

 

Слушаме ли хитове по всяко време на денонощието?

Слушаме по всяко време! Както и Ким кърдъ фъчъ лара чат-чат!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След този страхотен хит, Преси наистина е "Обратно в играта'. :Vishenka_05:

 

През 2013 и 2014 много певици (Преси, Андреа, Джена, Емануела, Цура) бяха загубили позиции и бяха в дупка. Преси обаче успя да премине през нея и вече се превръща в легенда и най-голямата звезда на поп фолка. :3fdb8960598fa63e: Джена също намери нова успешна нишка и мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шшшш я по тихо !!

 

 

1.Пей сърце = 26 млн.

2.Кой = 25 млн.

3.В твоите очи = 25 млн.

4.Пантера = 22 млн.

5.Боже,прости = 21 млн.

6.С друг ме бъркаш = 20 млн.

7.Хавана Тропикана = 17 млн.

8.Стара каравана = 16 млн.

9.Моро Моу = 15 млн.

10.Мама Ураган = 12 млн.

 

ТОП 10 = 200 млн

 

––––––––––––––––––––––––––––

 

1.Не се изтриваш = 17 млн

2.На тебе не отказвам = 14 млн.

3.С теб или никой = 14 млн.

4.Моето слабо място = 12 млн.

5.Да гори = 12 млн

6.Няма да ти пиша = 12 млн

7.Обратно в играта = 10 млн.

8.Тук жена му пази = 10 млн.

9.Нажето любов е = 9.3 млн

10.Няма да съм друга = 8.4 млн.

 

ТОП = 118 млн

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шшшш я по тихо !!

1.Пей сърце = 26 млн.

2.Кой = 25 млн.

3.В твоите очи = 25 млн.

4.Пантера = 22 млн.

5.Боже,прости = 21 млн.

6.С друг ме бъркаш = 20 млн.

7.Хавана Тропикана = 17 млн.

8.Стара каравана = 16 млн.

9.Моро Моу = 15 млн.

10.Мама Ураган = 12 млн.

 

ТОП 10 = 200 млн

 

––––––––––––––––––––––––––––

 

1.Не се изтриваш = 17 млн

2.На тебе не отказвам = 14 млн.

3.С теб или никой = 14 млн.

4.Моето слабо място = 12 млн.

5.Да гори = 12 млн

6.Няма да ти пиша = 12 млн

7.Обратно в играта = 10 млн.

8.Тук жена му пази = 10 млн.

9.Нажето любов е = 9.3 млн

10.Няма да съм друга = 8.4 млн.

 

ТОП = 118 млн

Значи броим “С друг ме бъркаш” за Галена, а “Горе-долу” за Преслава - не. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оляхте се с тая Преслава. То направо сте за лудницата. Вярвайте си.

 

:roll1: :roll1:

 

И това го казва най-тъпата жена EVER?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи броим ”С друг ме бъркаш” за Галена, а ”Горе-долу” за Преслава - не. :1000 (29):

:mf_surrender: :mf_surrender: с друг ме бъркаш направо си е дует

 

 

 

 

 

 

а Преслава само охка и пишка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах новата песен на Преслава на колоните и изобщо не ме впечатлява. Някаква една мудна ми е такава. Не знам какво толкова истерясвате по нея.

 

Припадай си там по кокаинчо и не слушай Преслава щом не ти харесва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припадай си там по кокаинчо и не слушай Преслава щом не ти харесва!

 

Феновете на Преслава сте толкова неадекватни. То си проличв и в гласуването. Бяхте гласували и за песни, които не са били хитове. Добре, че Планета се усетиха.

При Галена бяха гласували за песни, които наистина са хитове. Да не говорим как омаложавате купените гледания и цигари.

Най-тъпата песен ще я изкарате хит. Тя затова Преслава ще си мисли, че е най-великата, защото има глупави фенове.

Направила една песен от 1000 други, защото вижда, че това се слуша и си мисли, че направила нещо яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, направо прекалявате с тези гледания на Преслава. На мен ми е абсолютно все тая дали е купувала или не, просто хората харесват песента, толкова ли не можете да приемете, че тя има хит, който се харесва от 90% форума.

Преживява абсолютен ренесанс на кариерата си и последните й две песни, са едни от най-големите й хитове през последните години. Колкото и да се опитват да я погребат, еми не се получава. Има си харизма жената, дори да пусне няколко провала, да я няма в ТОП-а известно време, една силна песен пуска и обратно е в играта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси смачка всички безапелационно! Просто го приемете и слушайте хита! :Vishenka_05:

 

Kоя песен от последните 3 големи хита на Преслава?

Изтрезняваш ли [ 13 ] ** [25.00%]

Да гори в любов [ 23 ] ** [44.23%]

Не се изтриваш [ 16 ] ** [30.77%]

 

Безапелационно викаш. Тая претоплена манджичка не я тачите дори Преславови като гледам, ма хит била с милиарди купения гледания.

 

Айде не на нас тия, то вече си личи че гледанията с купение - Галена на 2ро в трендинг правеше повече гледания отколкото Пресла сега на първо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, направо прекалявате с тези гледания на Преслава. На мен ми е абсолютно все тая дали е купувала или не, просто хората харесват песента, толкова ли не можете да приемете, че тя има хит, който се харесва от 90% форума.

Преживява абсолютен ренесанс на кариерата си и последните й две песни, са едни от най-големите й хитове през последните години. Колкото и да се опитват да я погребат, еми не се получава. Има си харизма жената, дори да пусне няколко провала, да я няма в ТОП-а известно време, една силна песен пуска и обратно е в играта.

 

Мне, немисла. Тия гледания с "рекорд" за които сте се фанали като удавници за сламка - едно че вече очевадно издишат след първоначалния тласък с кредитната карта - продължават да не обясняват факта как най-малко харесваната от последните и 3 песни - факт, който се вижда и от актуалната форумна анкета - прави най-много гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, направо прекалявате с тези гледания на Преслава. На мен ми е абсолютно все тая дали е купувала или не, просто хората харесват песента, толкова ли не можете да приемете, че тя има хит, който се харесва от 90% форума.

Преживява абсолютен ренесанс на кариерата си и последните й две песни, са едни от най-големите й хитове през последните години. Колкото и да се опитват да я погребат, еми не се получава. Има си харизма жената, дори да пусне няколко провала, да я няма в ТОП-а известно време, една силна песен пуска и обратно е в играта.

Те свикнаха с излагациите и провалите на Преса, та сега им идва като гръм от ясно небе. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-малко харесваната спрямо 52-ма човека? Това вече е да се хванеш като удавник за сламка, то не бяха цигарите, сега за тая анкета... тежко, тежко.

 

Аз също не съм гласувал за "Изтрезняваш ли", но това коя от трите песни предпочитам, не виждам да има общо с това коя е (ще бъде) най-голям хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, немисла. Тия гледания с "рекорд" за които сте се фанали като удавници за сламка - едно че вече очевадно издишат след първоначалния тласък с кредитната карта - продължават да не обясняват факта как най-малко харесваната от последните и 3 песни - факт, който се вижда и от актуалната форумна анкета - прави най-много гледания.

 

Ами форумната анкета, показва коя е любимата песен на някои от най-големите хитове на Преслава. Това че Изтрезняваш ли има по-малко вот, не я прави нехаресвана или неактуална. Аз също съм гласувал за Да гори, но не означава, че не харесвам първата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...