Jump to content



Препоръчани коментари

Kоя песен от последните 3 големи хита на Преслава?

Изтрезняваш ли [ 13 ] ** [25.00%]

Да гори в любов [ 23 ] ** [44.23%]

Не се изтриваш [ 16 ] ** [30.77%]

 

Безапелационно викаш. Тая претоплена манджичка не я тачите дори Преславови като гледам, ма хит била с милиарди купения гледания.

 

Айде не на нас тия, то вече си личи че гледанията с купение - Галена на 2ро в трендинг правеше повече гледания отколкото Пресла сега на първо.

Много ясно, че песни на няколко месеца ще са по-любими на феновете й. И на мен "Никой друг" на Андреа първите дни не ми харесваше, а с времето ми стана любимата песен. От 100 кладенеца вода да вадите, няма да промените мнението на никого Само изглеждате съсипани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-малко харесваната спрямо 52-ма човека? Това вече е да се хванеш като удавник за сламка, то не бяха цигарите, сега за тая анкета... тежко, тежко.

 

Аз също не съм гласувал за "Изтрезняваш ли", но това коя от трите песни предпочитам, не виждам да има общо с това коя е (ще бъде) най-голям хит.

 

А като я изгласувахте за Певица на която година беше там с 23 на 22 гласа нещо го нямаше това умаловажаване на резултатите. Удавници за сламка, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че песни на няколко месеца ще са по-любими на феновете й. И на мен "Никой друг" на Андреа първите дни не ми харесваше, а с времето ми стана любимата песен. От 100 кладенеца вода да вадите, няма да промените мнението на никого Само изглеждате съсипани.

 

А и да не говорим, че по тази логика, тази невероятна анкета, която отразява действителността по най-добрия начин – показва, че "Феноменален" не е била никакъв хит, и след "Моро му" Галена няма такъв.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А като я изгласувахте за Певица на която година беше там с 23 на 22 гласа нещо го нямаше това умаловажаване на резултатите. Удавници за сламка, а?

 

Точно удавници за сламка, да. Много жалко е за гледане. Не виждам някой да се е тупал по гърдите коя е победила Певица на годината във форума, така че...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-малко харесваната спрямо 52-ма човека? Това вече е да се хванеш като удавник за сламка, то не бяха цигарите, сега за тая анкета... тежко, тежко.

 

Аз също не съм гласувал за "Изтрезняваш ли", но това коя от трите песни предпочитам, не виждам да има общо с това коя е (ще бъде) най-голям хит.

 

 

Ами форумната анкета, показва коя е любимата песен на някои от най-големите хитове на Преслава. Това че Изтрезняваш ли има по-малко вот, не я прави нехаресвана или неактуална. Аз също съм гласувал за Да гори, но не означава, че не харесвам първата.

 

 

Много ясно, че песни на няколко месеца ще са по-любими на феновете й. И на мен "Никой друг" на Андреа първите дни не ми харесваше, а с времето ми стана любимата песен. От 100 кладенеца вода да вадите, няма да промените мнението на никого Само изглеждате съсипани.

 

Мноо ме кефите и тримата как се обяснявате за форумната анкета, но не и защо гледанията на 5тия ден са нищожни като за песен на първо място в трендинг, и то дори без да сравняваме с Галена, която не на първо място и с по-голяма конкуренция правеше повече гледания на същото разстояние от премиерата.

 

То че мнението на никой няма да бъде променено е пределно ясно, както и кой е и изглежда съсипан. Трудно е да си фен на най-продажното същество във фолка, която ще рекламира цигари на малките дечица само и само да се види с измислен рекорд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно удавници за сламка, да. Много жалко е за гледане. Не виждам някой да се е тупал по гърдите коя е победила Певица на годината във форума, така че...

 

Хапчета за подобряване на паметта има във всяка аптека, вземи се възползвай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо ме кефите и тримата как се обяснявате за форумната анкета, но не и защо гледанията на 5тия ден са нищожни като за песен на първо място в трендинг, и то дори без да сравняваме с Галена, която не на първо място и с по-голяма конкуренция правеше повече гледания на същото разстояние от премиерата.

 

То че мнението на никой няма да бъде променено е пределно ясно, както и кой е и изглежда съсипан. Трудно е да си фен на най-продажното същество във фолка, която ще рекламира цигари на малките дечица само и само да се види с измислен рекорд.

 

300К+ дневно са малко? В час ли си? Кога Галена е правила повече на 5-ти ден от премиерата, нещо съвсем изчатка.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хапчета за подобряване на паметта има във всяка аптека, вземи се възползвай.

 

Чудесно, благодаря. Просто толкова вече се опитвате да изкарате някакво "доказателство", което да бъде срещу песента, че със същото такова си го забихте, без да осъзнавате. :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно е да си фен на най-продажното същество във фолка, която ще рекламира цигари на малките дечица само и само да се види с измислен рекорд.

 

Фен съм на продукцията на Преслава и като певица я харесвам, не виждам нещо странно в това. А това, че рекламира цигари, на мен лиично ми е все тая. Първоначално реагирах, заради реакцията на Фаст как е против Галена да го прави, а не каза нищо за Преслава и т.н. Но и когато Галена го прави/правеше, не ме касаеше.

Когато бях малък рекламираха безумно Мерилин, но не съм пропушил и нито съм се потдал на някаква пропаганда. Всеки, който има акъл, може да прецени за себе си какво да прави с животът си и подобни реклами, не биха му въздействали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо ме кефите и тримата как се обяснявате за форумната анкета, но не и защо гледанията на 5тия ден са нищожни като за песен на първо място в трендинг, и то дори без да сравняваме с Галена, която не на първо място и с по-голяма конкуренция правеше повече гледания на същото разстояние от премиерата.

 

То че мнението на никой няма да бъде променено е пределно ясно, както и кой е и изглежда съсипан. Трудно е да си фен на най-продажното същество във фолка, която ще рекламира цигари на малките дечица само и само да се види с измислен рекорд.

Те харесват Галена, за разлика от мен. Ти си този който никога няма да признае успеха на човек който не харесва.

А за гледанията кое е толкова безумното? Огромна инерция от "Не се изтриваш" и "Да гори в любов". А сега песен с огромен заряд...Да не си очаквал провал и сега да ти е тъжно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен съм на продукцията на Преслава и като певица я харесвам, не виждам нещо странно в това. А това, че рекламира цигари, на мен лиично ми е все тая. Първоначално реагирах, заради реакцията на Фаст как е против Галена да го прави, а не каза нищо за Преслава и т.н. Но и когато Галена го прави/правеше, не ме касаеше.

Когато бях малък рекламираха безумно Мерилин, но не съм пропушил и нито съм се потдал на някаква пропаганда. Всеки, който има акъл, може да прецени за себе си какво да прави с животът си и подобни реклами, не биха му въздействали.

 

Мда, мен лично ме дразни Фаст с твърденията как повече нямало да рекламира цигари, а сега като се върна пак на хранилката негово лицемерие си мълчи по въпроса като ЖПО. Кой квото иска да рекламира, въпреки че като гледам Преса е най-добре да почне да рекламира хапчета за оросяване на мозъчната дейност.

 

Те харесват Галена, за разлика от мен. Ти си този който никога няма да признае успеха на човек който не харесва.

А за гледанията кое е толкова безумното? Огромна инерция от "Не се изтриваш" и "Да гори в любов". А сега песен с огромен заряд...Да не си очаквал провал и сега да ти е тъжно?

 

Ква инерция, кви пет шибани пробити евраци? В тая "огромна" инерция Обратно в играта изпадна толкова зад борда, чак не я пя на концерта, нищо че тука я харесват повече дори от Да гори. Тука са толкова очевидни разминаванията в гледанията, че просто сте смешни. Пък ти в ролята на защитник тоя път на Преслава още повече, ама нека има тема и за друг ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах новата песен на Преслава на колоните и изобщо не ме впечатлява. Някаква една мудна ми е такава. Не знам какво толкова истерясвате по нея.

Много флегматична и провлачена песен. Никакъв кючек не е. На Анелия беше модерно парче, на Галена сексуално, а това - никакво. Като изпълняващата го.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ква инерция, кви пет шибани пробити евраци? В тая "огромна" инерция Обратно в играта изпадна толкова зад борда, чак не я пя на концерта, нищо че тука я харесват повече дори от Да гори. Тука са толкова очевидни разминаванията в гледанията, че просто сте смешни. Пък ти в ролята на защитник тоя път на Преслава още повече, ама нека има тема и за друг ден.

Галена в космоса с по-малък хит от Преслава на полилея. Шок и ужас! :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава няма хит от години, нито някой я харесва. На концерта нямаше прием, а "Да гори в любов" мина вяло. Тая нова песен е с купени гледания, харесвания, коментари и изобщо не е хит в дискотеките. Преслава не е лъчезарна и талантлива, а злобна интригантка. Доволен?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kоя песен от последните 3 големи хита на Преслава?

Изтрезняваш ли [ 13 ] ** [25.00%]

Да гори в любов [ 23 ] ** [44.23%]

Не се изтриваш [ 16 ] ** [30.77%]

 

Безапелационно викаш. Тая претоплена манджичка не я тачите дори Преславови като гледам, ма хит била с милиарди купения гледания.

 

Айде не на нас тия, то вече си личи че гледанията с купение - Галена на 2ро в трендинг правеше повече гледания отколкото Пресла сега на първо.

Анкетата не е само за Преславови, а за всички от форума.

А това че Галена е правила повече гледания на 2-ро място отколкото Преслава на първо, показва само обратното, че Галена купува гледания (или че Преслава не ги купува). Не се излагай.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма хит от години, нито някой я харесва. На концерта нямаше прием, а "Да гори в любов" мина вяло. Тая нова песен е с купени гледания, харесвания, коментари и изобщо не е хит в дискотеките. Преслава не е лъчезарна и талантлива, а злобна интригантка. Доволен?

 

Фактите са си факти, върху тях няма какво да спорим. Виж щом почваш да се съгласяваш с тях, това си е видим напредък, от което виж съм доволен разбира се, по малко работа за форумните специалисти и по-добре за теб самия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за факта че всяка година от 2004-та нататък, Преслава е най-търсената чалга певица в Гугъл, и Галена нито едно година не успя да я измести, дори с 20-милионите и хитове. Това показва ли ви коя е най-добрата и коя купува гледания, как може една певица с 10 милиона да е по-търсена от певица с 20 милиона гледания?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анкетата не е само за Преславови, а за всички от форума.

А това че Галена е правила повече гледания на 2-ро място отколкото Преслава на първо, показва само обратното, че Галена купува гледания (или че Преслава не ги купува). Не се излагай.

 

Не ме бъркай с други - не съм твърдял, че Галена не купува. Сички са максари и това си личи от километри, само че 1) в момента при Преса са твърде очевадни, и 2) Вие се опитвате да я изкарате за пореден път светата вода ненапита - всички останали са си изтъркалите кредитните карти да купуват гледания, споделяния, лайкове, само Преса не е и чувала даже за такива неща.

 

Дневните гледания на Преса обаче не отговарят на заявката и за грандиозен хит която имаше с премиерата, впредвид че песни, звучали и от чешмата имаха по-скромни премиери, но далеч повече дневни. Пак си говорим за поредната и боза, дето минава и заминава за 2 месеца, само дето някой се е охарчил да напомпа гледанията на премиерата, чак и статиите са били готови предварително, ама брояча нещо е объркал работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме бъркай с други - не съм твърдял, че Галена не купува. Сички са максари и това си личи от километри, само че 1) в момента при Преса са твърде очевадни, и 2) Вие се опитвате да я изкарате за пореден път светата вода ненапита - всички останали са си изтъркалите кредитните карти да купуват гледания, споделяния, лайкове, само Преса не е и чувала даже за такива неща.

 

Дневните гледания на Преса обаче не отговарят на заявката и за грандиозен хит която имаше с премиерата, впредвид че песни, звучали и от чешмата имаха по-скромни премиери, но далеч повече дневни. Пак си говорим за поредната и боза, дето минава и заминава за 2 месеца, само дето някой се е охарчил да напомпа гледанията на премиерата, чак и статиите са били готови предварително, ама брояча нещо е объркал работата.

Разбира се че не купува не са и нужни, ОБЕКТИВНИЯ номер 1 в трендинг в България не може да се купи, както и номер 1 в ОБЕКТИВНИТЕ анализи на Гугъл.

Да сравняваш Преслава и Галена е като да сравняваш Цеца и Йелена Карлеуша, невъзможно е. Едната се проби с гласа си и естествения външен вид, а другата със скандали и е изцяло пластична. Повечето предпочитат Преслава, която е певица на народа, обективно.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за факта че всяка година от 2004-та нататък, Преслава е най-търсената чалга певица в Гугъл, и Галена нито едно година не успя да я измести, дори с 20-милионите и хитове. Това показва ли ви коя е най-добрата и коя купува гледания, как може една певица с 10 милиона да е по-търсена от певица с 20 милиона гледания?

За това мълчахте и винаги ще мълчите. Освен ако не изкарате Преслава купуваща трафик в Гугъл, това ще има смисъл за вас двама-трима живеещи в паралелна вселена и нямащи контакт с други хора.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда,Криско,Азис и Георги Никол могат да правят около и над 500к в двойно по-малки канали,а Преса да не може да прави 300к в канал с 2 милиона души.Малко са й даже,дано догодина почне да прави по 500к дневно и да се гръмнете вече от злоба,защото ми писна 5 ден да чета едно и също.По-досадни сте и от ония двамата с "Шефката".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, ПрАсето започна 6-тия си ден. 5-тият пак го завърши с 300к+ (при това в ден понеделник, когато гледанията винаги падат рязко). Иначе ръстът на харесванията на клипа вече е около 1000 на ден. Жалкият й театър продължава с пълна сила. Клипове на избухващи хора на най-големия хит в България от поне 1 година насам КОГА?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се че не купува не са и нужни, ОБЕКТИВНИЯ номер 1 в трендинг в България не може да се купи, както и номер 1 в ОБЕКТИВНИТЕ анализи на Гугъл.

Да сравняваш Преслава и Галена е като да сравняваш Цеца и Йелена Карлеуша, невъзможно е. Едната се проби с гласа си и естествения външен вид, а другата със скандали и е изцяло пластична. Повечето предпочитат Преслава, която е певица на народа, обективно.

 

Дрън, дрън та пляс. Тук я предпочитате, не и навън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дрън, дрън та пляс. Тук я предпочитате, не и навън.

Ето само какви отговори можеш да получиш когато напишеш обективен пост с факти. Иначе, зайке, Коцето активен ли е във Вайбъра в момента?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, ПрАсето започна 6-тия си ден. 5-тият пак го завърши с 300к+ (при това в ден понеделник, когато гледанията винаги падат рязко). Иначе ръстът на харесванията на клипа вече е около 1000 на ден.

Евала и правя на Преслава че успя такъв хит да извади!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...