Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да, с "Ела и си вземи".

 

Ехе чак над милион ли са били. Верно, че тогава тя беше абсолютна сензация и беше обсъждана в де що има сутрешни блокове и магазинни предавания, но чак пък милион реални гледания... Интересът към нея сега май е на ниво Фики иначе, угасна по-бързо и от него.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом ти потвърждааваш, че гледанията са реални, няма какво повече да се говори. Имайки предвид, че се занимавал с това и си по - навътре в нещата.

 

Айде, стига и ти.. все едно не може да купи лайкове заедно с гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, стига и ти.. все едно не може да купи лайкове заедно с гледанията.

 

Е то тогава всички гледания, трябва да се поставят под съмнение, ако изхождаме от тази логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, стига и ти.. все едно не може да купи лайкове заедно с гледанията.

Ротация в клубовете, споделяния, мястото в Spotify, трендинг? Всичко ли си купува?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен стартира с 200 или 300К. :D

 

Милион за денонощие още никой няма.

Рекорда за 24 часа го държат Криско и Тита.

 

Може и да греша, но имам спомени, че се пишеше и коментираше дори по телевизията. Да не е било с друга песен на Гера?

 

Слави и Криско колко имаха с първата песен? Не минаха ли милион?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то тогава всички гледания, трябва да се поставят под съмнение, ако изхождаме от тази логика.

 

Ех, чушке, чушке, стегни се малко. Някой поставил ли е под въпрос гледанията на "Да гори в любов"? Песента си стана хит, правеше си много добри ЛОГИЧНИ гледания, СЪИЗМЕРИМИ с всички останали хитове от такъв ранг. Същото важи и за всички песни на Галена, Анелия (с изкл. на "Гот ми е", която ми е съмнителна), Емануела, Галин, Джена. Просто YT-интересът към тази новата песньовка на Преса е в абсолютен разрез с всички логики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да греша, но имам спомени, че се пишеше и коментираше дори по телевизията. Да не е било с друга песен на Гера?

 

Слави и Криско колко имаха с първата песен? Не минаха ли милион?

Мисля, че ставаше въпрос за "Направо ги убивам".

По новините май ги даваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ротация в клубовете, споделяния, мястото в Spotify, трендинг? Всичко ли си купува?

 

Не знам на какъв принцип вкарват клиповете в трендинг. Много пъти е ставало на въпрос. За там не знам дали може да се купува, но с тази бройка ще е странно ако не е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ела и си вземи" не е правила милион за денонощие никога. Най-силният старт на Гери беше "Напрао ги убивам" с над 800К за първото денонощие, сигурно и тя е купувала, хъ хъ.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли вярвате, че Преслава е направила реални 1,8 за 4 дни? Вие от коя планета падате? По-малко жалко ще изглеждате, ако не отричате купените гледания, които и вие знаете, че има. И без това дали 10 души тук ще обсъждат нещо, това по никакъв начин няма да промени нещо извън този форум. Но поне бъдете откровени с хората, с които общувате тук.

Тази песен е много под последните три на Преслава и самата тя го знае, неслучайно е пазарувала толкова много. Но това няма да направи песен нито повече хит в дискотеките, нито ще накара някой да я харесва повече.

 

Между другото, също трябва да направят и другата половина за "Сърце", която като песен също е доста под хитовете на Галена и никой няма да помни след 4-5 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ела и си вземи" не е правила милион за денонощие никога. Най-силният старт на Гери беше "Напрао ги убивам" с над 800К за първото денонощие, сигурно и тя е купувала, хъ хъ.

 

Наистина ли сравняваш "Напрао ги убивам" с "Изтрезняваш ли"...хахаххаха...Но комент. Оф стига Рамания за днес. Утре ви почвам наново.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, чушке, чушке, стегни се малко. Някой поставил ли е под въпрос гледанията на "Да гори в любов"? Песента си стана хит, правеше си много добри ЛОГИЧНИ гледания, СЪИЗМЕРИМИ с всички останали хитове от такъв ранг. Същото важи и за всички песни на Галена, Анелия (с изкл. на "Гот ми е", която ми е съмнителна), Емануела, Галин, Джена. Просто YT-интересът към тази новата песньовка на Преса е в абсолютен разрез с всички логики.

Преслава е в топ 3 от 14 години. Това също е в разрез с всички логики. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли сравняваш "Напрао ги убивам" с "Изтрезняваш ли"...хахаххаха...Но комент. Оф стига Рамания за днес. Утре ви почвам наново.

 

Пломба, успокой се. Не ги сравнявам, виждам, че се обсъжда Гери-Никол и казах информация за най-силната ѝ премиера, това няма нищо общо с Преси, дишай, последните дни напълно те е обсебила. Поправи себе си, тогава почвай който и да било, и аз не знам с какво, никой тук не е останал потърпевш от някои твои думи или действия, но щом те кара да се чувстваш значим.... вярвай го.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията зависят от много неща.

Преслава винаги е била "обичана" от алгоритъма на тубата - нейните песни ВИНАГИ се показват отстрани, неслучайно във времето трупат много повече милиони от пряката конкуренция, докато например при Галена спират да се показват след няколко месеца и зациклят.

Отделно в момента няма конкуренция - единствено "Сърце", която е много по-бутикова и не толкова за широка употреба. В другите жанрове хитове няма, в чалгата също - влезле в попнабле, след "Изтрезняваш ли" и "Сърце" имаме... Годжи и Сашо Роман, Мария с кавър на хита на 2018, който кара с неговата инерция, Галена и Джена с песни от есента, Десита, дето никой не я чувал, Ваня и Максим. :mf_surrender: Какво друго да слушат хората? Ми много ясно, че хитачката на Преслава.

Отделно самата песен е много ударна и предразполага към много слушания. Тя е точно от тези песни, които са правени да се слушат на риплей. "Не се изтриваш" беше по същия начин, а "Да гори в любов" е по-умерена и лежерна някак, макар и да е с подобно темпо (и лично за мен тя е най-слабата от трите).

 

Като цяло аз мисля, че манипулация няма. И да има, не мисля, че е повече от да кажем 100к на ден. Но дори и това ме съмнява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията зависят от много неща.

Преслава винаги е била "обичана" от алгоритъма на тубата - нейните песни ВИНАГИ се показват отстрани, неслучайно във времето трупат много повече милиони от пряката конкуренция, докато например при Галена спират да се показват след няколко месеца и зациклят.

Отделно в момента няма конкуренция - единствено "Сърце", която е много по-бутикова и не толкова за широка употреба. В другите жанрове хитове няма, в чалгата също - влезле в попнабле, след "Изтрезняваш ли" и "Сърце" имаме... Годжи и Сашо Роман, Мария с кавър на хита на 2018, който кара с неговата инерция, Галена и Джена с песни от есента, Десита, дето никой не я чувал, Ваня и Максим. :mf_surrender: Какво друго да слушат хората? Ми много ясно, че хитачката на Преслава.

Отделно самата песен е много ударна и предразполага към много слушания. Тя е точно от тези песни, които са правени да се слушат на риплей. "Не се изтриваш" беше по същия начин, а "Да гори в любов" е по-умерена и лежерна някак, макар и да е с подобно темпо (и лично за мен тя е най-слабата от трите).

 

Като цяло аз мисля, че манипулация няма. И да има, не мисля, че е повече от да кажем 100к на ден. Но дори и това ме съмнява.

Коментирай, че смазва със супер положително съотношение в рейтинга - 41 000 харесвания срещу 900 нехаресвания. Обикновено като влезе някоя чалга песен в Трендинг веднага обичайно заподозрените античалгари започват да цъкат минуси.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб защо песен като "Сърце" има повече дислайкове?

Нямам обяснение. Като клип и като текст е с по-голямо съдържание, но пък не звучи толкова хитово.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията зависят от много неща.

Преслава винаги е била "обичана" от алгоритъма на тубата - нейните песни ВИНАГИ се показват отстрани, неслучайно във времето трупат много повече милиони от пряката конкуренция, докато например при Галена спират да се показват след няколко месеца и зациклят.

Отделно в момента няма конкуренция - единствено "Сърце", която е много по-бутикова и не толкова за широка употреба. В другите жанрове хитове няма, в чалгата също - влезле в попнабле, след "Изтрезняваш ли" и "Сърце" имаме... Годжи и Сашо Роман, Мария с кавър на хита на 2018, който кара с неговата инерция, Галена и Джена с песни от есента, Десита, дето никой не я чувал, Ваня и Максим. :mf_surrender: Какво друго да слушат хората? Ми много ясно, че хитачката на Преслава.

Отделно самата песен е много ударна и предразполага към много слушания. Тя е точно от тези песни, които са правени да се слушат на риплей. "Не се изтриваш" беше по същия начин, а "Да гори в любов" е по-умерена и лежерна някак, макар и да е с подобно темпо (и лично за мен тя е най-слабата от трите).

 

Като цяло аз мисля, че манипулация няма. И да има, не мисля, че е повече от да кажем 100к на ден. Но дори и това ме съмнява.

А към това да добавим, че в Spotify манипулации няма как да се направят защото всичко се следи супер стриктно и там Преслава разбива. Кога друга чалга песен за 4 дни е имала над 16 хиляди слушания ? Там хитовете цял месец трупат по 30 макс. :mf_surrender:

Другото смешно е, че се говори за купени лайкове. Нали видяхте как стават тези неща? При ''Обратно в играта'' близо 3 хиляди dislake войдоха в рамките на 1-2 мин.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам обяснение. Като клип и като текст е с по-голямо съдържание, но пък не звучи толкова хитово.

И "Завинаги" на Емилия е с 33 хиляди лайка и 1,4К дислайка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...