Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ще си я отгледа. Нали трябва да я правим певица на десетилетието.. :Vishenka_05:

 

М/д смятате ли, че Преслава и Галена успяха да си отгледат вечни песни от това десетилетие?

 

Вие няма нужда да правите нищо. Пайнера ще си я направи точно както кака Камс е казала, с кюлче злато и да я пишат в учебниците. Но това е старо. В момента на дневен ред е новата генерация. Иначе смятаме, че Галена отгледа нещо, но Пресли затри всичко заради манията си да гони вятъра.

 

 

Какво ще кажете за факта че всяка година от 2004-та нататък, Преслава е най-търсената чалга певица в Гугъл, и Галена нито едно година не успя да я измести, дори с 20-милионите и хитове. Това показва ли ви коя е най-добрата и коя купува гледания, как може една певица с 10 милиона да е по-търсена от певица с 20 милиона гледания?

 

Няма значение какво пише в Гугъл и какви милиони има в тубата след като преди седмица Пайнер заковаха Пресли и Галче на 10 000 лева за панаира при нас, а вчера звънят за промоция на 7000. Щом са толкова отворени ще пропуснат и тази година. Вече наредихме Камелия със Сашо Роман да закриват, а може пък Глория да открива. Трябва да ме черпи, ако стане работата. Най-после взе да ме слуша така наречената от Амар.... Градоначалничка...

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе, то вече не ми е интересно даже - сами успявате да се закопаете повече, дори не е нужно да боравя с факти.

 

Аз отивам да си слушакма Клеа, истинстинската лидерка на 2019, а вие се радвайте на успехите на лицемерното от Толбухин.

 

А да, и не забравяйте да направите оборот на близките Лафки като си купувате Корцетчета, даже ходете да раздавата после цигари на дечицата в близките начални училища и детски градини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие няма нужда да правите нищо. Пайнера ще си я направи точно както кака Камс е казала, с кюлче злато и да я пишат в учебниците. Но това е старо. В момента на дневен ред е новата генерация. Иначе смятаме, че Галена отгледа нещо, но Пресли затри всичко заради манията си да гони вятъра.

Няма значение какво пише в Гугъл и какви милиони има в тубата след като преди седмица Пайнер заковаха Пресли и Галче на 10 000 лева за панаира при нас, а вчера звънят за промоция на 7000. Щом са толкова отворени ще пропуснат и тази година. Вече наредихме Камелия със Сашо Роман да закриват, а може пък Глория да открива. Трябва да ме черпи, ако стане работата. Най-после взе да ме слуша така наречената от Амар.... Градоначалничка...

 

:1000 (19):

 

А по средата? Или гласите графика още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе, то вече не ми е интересно даже - сами успявате да се закопаете повече, дори не е нужно да боравя с факти.

 

Аз отивам да си слушакма Клеа, истинстинската лидерка на 2019, а вие се радвайте на успехите на лицемерното от Толбухин.

 

А да, и не забравяйте да направите оборот на близките Лафки като си купувате Корцетчета, даже ходете да раздавата после цигари на дечицата в близките начални училища и детски градини.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие няма нужда да правите нищо. Пайнера ще си я направи точно както кака Камс е казала, с кюлче злато и да я пишат в учебниците. Но това е старо. В момента на дневен ред е новата генерация. Иначе смятаме, че Галена отгледа нещо, но Пресли затри всичко заради манията си да гони вятъра.

Няма значение какво пише в Гугъл и какви милиони има в тубата след като преди седмица Пайнер заковаха Пресли и Галче на 10 000 лева за панаира при нас, а вчера звънят за промоция на 7000. Щом са толкова отворени ще пропуснат и тази година. Вече наредихме Камелия със Сашо Роман да закриват, а може пък Глория да открива. Трябва да ме черпи, ако стане работата. Най-после взе да ме слуша така наречената от Амар.... Градоначалничка...

 

:1000 (19):

 

Ми като нямат пари за 2 най-големи звезди в България разбираемо е да взимат някакви които бяха актуални през 1996-та година

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да, и не забравяйте да направите оборот на близките Лафки като си купувате Корцетчета, даже ходете да раздавата после цигари на дечицата в близките начални училища и детски градини.

Ние им раздаваме само патенца за вана. Трябва да се научат на романтика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеа ги държи в напрежение дали ще приеме или не.

Ако обявят Клеа, веднага праа резервацията, ма може и да не стане, сигурно е ангажирана вече в бар Рио за същата дата :D

 

Ми като нямат пари за 2 най-големи звезди в България разбираемо е да взимат някакви които бяха актуални през 1996-та година

Мда, те щото нямат пари вече няколко години поред вадят по 10 бона в евро за големите сръбски звезди, които пеят по 3 часа на живо с оркестър, за разлика от наште, дето за сравнително същите пари 2 часа разнасят микрофона на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко, Коцето ми харесал в моя фейс поста ми за Лияна преди минути.

Лияна пък всичко ми харесва със сърце. Коцето с лайк.

 

Един път той ми беше харесал и моя снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А по средата? Или гласите графика още.

 

Вчера кмета е издал заповед, да се действа....

Ама е като след дъжд качулка.... вече изпуснахме Драгана Миркович на 18 000 евра (за "преслините" и "галенини" броячи 36 000 лева).

Козлодуй я взеха за 14 септември на 20 000 евра. Предизборна кметска кампания е, тази есен ще е як урожай и са сърбите....

 

 

Ми като нямат пари за 2 най-големи звезди в България разбираемо е да взимат някакви които бяха актуални през 1996-та година

 

Саша Матич е потвърдил 12 000 евра (24 000 лева). Повече отколкото уж двете "най-големи" звезди на Митака взети заедно.

Харис Джинович е на 12 000 евра, днес ще потвърди...

Индира Радич е към 10 000 евра, тези дни ще потвърди...

Някакъв смесен състав на "Бйело дугме", задължително с Ален (това си е лично мое желание), ама без Горан Брегович, че с него 40 000 евра....

Лепа Брена се чуди, но няма да пусне под 30 000 евра, щото е на 37 500.

Шабан бе потвърдил, но.... лека му пръст...

Миле Китич идва миналата година, а със Стоя бе гола водица преди 3-4 години.

Ако Спас с лунапарка натисне за Криско и Гери-Никол, от чалгата само Кама и Сашо Роман + евентуално Глория...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тенденционно се банват все едни и също хора от един единствен модератор, имащ се за всемогъщ? Докога ще продължава тази пародия на модериране? Темата за свалянето му първоначално я беше преместил в друг раздел, сега напълно я е затворил. Правя нова такава с цената на това вероятно да ме банне и мен. Моля повече хора да вземат отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера кмета е издал заповед, да се действа....

Ама е като след дъжд качулка.... вече изпуснахме Драгана Миркович на 18 000 евра (за "преслините" и "галенини" броячи 36 000 лева).

Козлодуй я взеха за 14 септември на 20 000 евра. Предизборна кметска кампания е, тази есен ще е як урожай и са сърбите....

Все едно коли на търг се продават :1000 (29):

 

Иначе вижте сръбските звезди какви пари и събития поемат, а нашите пеят за 10 000 лева в ресторант в Англия :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква злоба има само в тоя форум. Преслава е златно име в поп-фолка и винаги може да прави рекорди с хитови песни. Злобейте си тук 5-6 души няма да промените нищо. А и на анкетата и аз гласувах за “Да гори в любов” понеже тя се е разгърнала във времето , а новата тепърва ще ви довърши психиките , макар че вече е на лице ,че сте обвзети от Преслава , 5 дена тъпчите едно и също , а тя мачка с гледания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно коли на търг се продават :1000 (29):

 

Иначе вижте сръбските звезди какви пари и събития поемат, а нашите пеят за 10 000 лева в ресторант в Англия :1000 (29):

 

 

То е сложна процедура. Гласува се бюджет, пуска се обществена поръчка, водят се преговори с потенциални промоутъри и така... бумащина, но по закон.

 

Не казах най-важното. Азис иска 20 000 лева... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то пак пред българи.

Даже не е и ресторант, а няква заличка пригодена за такъв. Ама нищо ново - наште кокошки без бира, скара и ракийка със салата са трудно поносими да ти "пеят".

 

Татяна поне като се беше на екскурзия в Щатите последния път поне "пееше" беше по елитни и маркови ресторанти като МакДоналдс и прочее, там може да са я видяли и някои местни, спрели за доза хамбургери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже не е и ресторант, а няква заличка пригодена за такъв. Ама нищо ново - наште кокошки без бира, скара и ракийка със салата са трудно поносими да ти "пеят".

 

Татяна поне като се беше на екскурзия в Щатите последния път поне "пееше" беше по елитни и маркови ресторанти като МакДоналдс и прочее, там може да са я видяли и някои местни, спрели за доза хамбургери.

Тоти беше пяла и в Сен Тропе. След нея поканиха Азис, но не го повториха, а нея да!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти беше пяла и в Сен Тропе. След нея поканиха Азис, но не го повториха, а нея да!

Ми като иска по 20 бона, много ясно че няма да го повторят. Пък и Тотя напоследък има повече хитове от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе този Lelqtian няма умора, бе! :1000 (29):

 

На колко е? Ако е 30+ и е с толкова много свободно време, което изхабява в хейт, ниво 2-4 клас, то работата е притеснителна. :helpsmilie:

 

Конди поне се изразява адекватно за възрастта си и с него се завързват интересни дискусии ( като изключим крайните му състояния) .

 

Преди 10 години (горе-долу по същото време )

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе този Lelqtian няма умора, бе! :1000 (29):

 

На колко е? Ако е 30+ и е с толкова много свободно време, което изхабява в хейт, ниво 2-4 клас, то работата е притеснителна. :helpsmilie:

Защо? Може да е милионер, който да си уплътнява свободното време, например.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мулти-милионер съм даже, направо ме разкри.

 

Щом си тук с нас от години значи си същият пустиняк като нас.... :1000 (29):

 

Азис - 20 000 за концерти и сватби, 10 000 за клубове. Промоции няма. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...