Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А за да оправят правата какви пари ориентировъчно се искат...? Някой запознат ли е?

ако песента е била хит доста често се иска нереално висока цена от която е била купена първоначално. Но има и случаи, когато правата се прекратяват предсрочно или автора отказва да ги поднови заради лични отношения (например Пайнера - Токича)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за да оправят правата какви пари ориентировъчно се искат...? Някой запознат ли е?

 

Един банкет, малко внимание от фирмата и 40 секунди интервю с 5 изречения по ТВ Планета. Толкоз, другото е само.... Наздраве! :cheers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей... тази снимка ми пълни душата. Вижте каква публика и колко разнообразна! :Vishenka_05:

 

25352080_1565136836873324_5474602161302033737_o.jpg

 

Ще си търся авторски права :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ги песните на годината :3fdb8960598fa63e: , при това събрани в микс:

Май се представи най-добре от всички Яница. Живо пеене, яки хитове и добър прием на 3те парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

е не може всички с лайф записи :3fdb8960598fa63e:

Нещо много лансираш подобни идеи .. Галена ли ти вкарва в главата да промиваш мозъци? ;) И на нея в списъка пише SB/PB но не казваш нищо по въпроса - защо ли? ;)

 

Трябва да си глух да твърдиш, че Преслава била с лайв запис - първо, че на едно две места изпуска текста, на едно място вместо "липсвам" казва "липсваШ" и много ясно може да се види как й трепти гърлото, докато пее.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...