Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как нищо не е пуснала :mf_surrender: "Шампанско и сълзи", "Стара история", "Ти и той", "Не те виня" .. все са от есента на 2003 до пролетта на 2004. Не съм сигурен за "Безумна цена" и "Нека пак да се излъжем", но дори и да са били от лятото, са останали актуални и след това. С толкова много хитове накуп, за какво да пуска още?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Как нищо не е пуснала :mf_surrender: "Шампанско и сълзи", "Стара история", "Ти и той", "Не те виня" .. все са от есента на 2003 до пролетта на 2004. Не съм сигурен за "Безумна цена" и "Нека пак да се излъжем", но дори и да са били от лятото, са останали актуални и след това. С толкова много хитове накуп, за какво да пуска още?

 

Безумна цена дебютира на Тракия Фолк, даже някаква награда спечели, но клипът излезе месец-два по-късно, което ще рече късна есен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как нищо не е пуснала :mf_surrender: "Шампанско и сълзи", "Стара история", "Ти и той", "Не те виня" .. все са от есента на 2003 до пролетта на 2004. Не съм сигурен за "Безумна цена" и "Нека пак да се излъжем", но дори и да са били от лятото, са останали актуални и след това. С толкова много хитове накуп, за какво да пуска още?

 

Клипът на Ти и той го пусна 2004та, пролетта, но е част от албума "Мирише на любов" от лято 2003та.

 

Безумна цена излезе в края на лятото с клип, иначе е от Тракия Фолк. Стара история също е от "Мирише на любов". На практика, Ивана няма нови песни от лято 2003 до лято 2004та. Ако не броим албумът Без граници, който излезе декември 2003, но си включва само фолклорни песни.

 

Затова казвам, че имаха стратегия. НО ако Деса беше останала със сигурност щяха да имат резервен вариант как да буустнат кариерата на Ванчето.

 

Безумна цена дебютира на Тракия Фолк, даже някаква награда спечели, но клипът излезе месец-два по-късно, което ще рече късна есен.

 

 

Стара история излезе есента. Безумна цена се появи с клип през лятото, доколкото помня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безумна цена излезе в края на лятото с клип, иначе е от Тракия Фолк. Стара история също е от "Мирише на любов". На практика, Ивана няма нови песни от лято 2003 до лято 2004та. Ако не броим албумът Без граници, който излезе декември 2003, но си включва само фолклорни песни.

 

Затова казвам, че имаха стратегия. НО ако Деса беше останала със сигурност щяха да имат резервен вариант как да буустнат кариерата на Ванчето.

Стара история излезе есента. Безумна цена се появи с клип през лятото, доколкото помня.

 

:feminist_en: :feminist_en: Мразя да си все прав и да не мога да те оборя. :Vishenka_05: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:feminist_en: :feminist_en: Мразя да си все прав и да не мога да те оборя. :Vishenka_05: :1000 (29):

 

Да се поправя до април или май, когато излезе Освободете дансинга. Не помня кога точно се появи. Ама знам, че някак много набързо пусна следващата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се поправя до април или май, когато излезе Освободете дансинга. Не помня кога точно се появи. Ама знам, че някак много набързо пусна следващата.

 

Знам, бе. Ама нарочно не го казах да те оставя да победиш и ти в един спор. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът на Ти и той го пусна 2004та, пролетта, но е част от албума "Мирише на любов" от лято 2003та.

 

Безумна цена излезе в края на лятото с клип, иначе е от Тракия Фолк. Стара история също е от "Мирише на любов". На практика, Ивана няма нови песни от лято 2003 до лято 2004та. Ако не броим албумът Без граници, който излезе декември 2003, но си включва само фолклорни песни.

 

Затова казвам, че имаха стратегия. НО ако Деса беше останала със сигурност щяха да имат резервен вариант как да буустнат кариерата на Ванчето.

Стара история излезе есента. Безумна цена се появи с клип през лятото, доколкото помня.

Може да е нямала песни през периода, но постепенно клипираше отделни песни от албума "Мирише на любов" - напр. "Ти и той" помня, че излезе март или април 2004.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, Деси не беше смазана от Пайнер веднага след като напусна, нея всъщност я смазаха чак ФЕН ТВ през 2009, когато заради актуалните си имена взеха да пренебрегват звездите, които ги направиха известни- Азис и Деси Слава. Днес навярно биха се избили, за да можеха да я въртят отново и да си вдигнат малко нулевия рейтинг... карма.

Онази почивка на ДС след напускането беше с цел да създаде интерес у хората, а и да измисли какво да прави с първия опит за саботаж от страна на Пайнер, като й забраниха да си ползва името. После обаче си се завърна с гръм и трясък с ерата Любовта е само чувство.

 

Кемси е номер 18 в Попнейбъл, това й е вторият най-добър старт след "Дразни ме". :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За по-малко от 2 седмици новата песен на Екстра Нина има повече гледания от всичките й скорошни песни.

Тази заслужаваше много повече!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна

💣Песента и видеото, можете да гледате и слушате в канала на "Ютюб", като потвърдите годините си. А, по телевизия Планета и Планета HD, ще може да я гледате след 23:00 часа с червена точка. :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво, Пайнер изтриха толкова много многомилионни класики от чалгата, за да се трупат гледания в техния канал. Вече ги изтриха и от техния...

"Губя те бавно" например я има с някакво отвратително качество..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво, Пайнер изтриха толкова много многомилионни класики от чалгата, за да се трупат гледания в техния канал. Вече ги изтриха и от техния...

"Губя те бавно" например я има с някакво отвратително качество..

Май всички песни на Токича са свалили...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май всички песни на Токича са свалили...

В youtube няма и един клип на Анелия - Не поглеждай назад, няма и един клип на Глория - "Носталгия" например ... всичко е изтрито.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В youtube няма и един клип на Анелия - Не поглеждай назад, няма и един клип на Глория - "Носталгия" например ... всичко е изтрито.

Защото явно са изтекли правата трябва да се подновят явно

Link to comment
Сподели в други сайтове

В youtube няма и един клип на Анелия - Не поглеждай назад, няма и един клип на Глория - "Носталгия" например ... всичко е изтрито.

Може да е заради изтекли права. Нали са им 10 годишни. Няма друг смисъл. Клиповете май са частни така като гледам в плей листите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е заради изтекли права. Нали са им 10 годишни. Няма друг смисъл. Клиповете май са частни така като гледам в плей листите им.

Всичко това с триенето на клиповете ми се струва излишно и ненужно ... дай утре Кати да възроди кариерата си и да откупи правата на "Не поглеждай назад" и никога повече да не видим клипа на Анелия. То в момента така или иначе в youtube са изтрити всичките му качвания от различни потребители, добре че във vbox7 поне го има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко това с триенето на клиповете ми се струва излишно и ненужно ... дай утре Кати да възроди кариерата си и да откупи правата на "Не поглеждай назад" и никога повече да не видим клипа на Анелия. То в момента така или иначе в youtube са изтрити всичките му качвания от различни потребители, добре че във vbox7 поне го има.

 

 

Прекалиха с тези авторски права , прекалиха с това триене на канали и клипове от други потребители , а те не качват абсолютно нищо старо !

 

Политиката на фирмата е нищожна , десет години договор за една песен са нищо . После пак подновявания пак плащания и така но все пак това е България да не забравяме ! хъ хъ хъ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е заради изтекли права. Нали са им 10 годишни. Няма друг смисъл. Клиповете май са частни така като гледам в плей листите им.

Някой потребител дано ги качи. А Пайнер като нямат правата би трябвало да не претендират.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...