Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Гръмни се ....! :gun_bandana:

 

За да започнеш да порастваш първо трябва да си смениш нещастният ник. Така правят 18-годишните тук. Така де, да не се срамуват от детските си години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да започнеш да порастваш първо трябва да си смениш нещастният ник. Така правят 18-годишните тук. Така де, да не се срамуват от детските си години.

 

На 25 съм и аз имам семейство,деца както и ти , така че не мисли че само ти си постигнал нещо в скапания ти задръстен живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бе ей задръстен чичка , маняк,психар,булдог аз да те набарам на живо и ще видиш тогава кой е келеме. Ясно ми ,че вече си пенсионер , но не си набивай болните филми тук. Изчезни от тоя форум , ти не си на нашите години , да си ми на живо повярвай няма да говориш така , знам ги такива като теб където само пред монитора са силни , да ти е*а и задръстения живот. Когато стигнеш моя живот и когато имаш мойте възможности тогава ще ме убиждаш така психар такъв , тук не ти е дебелариум , хипопотам омръзна ми от теб тук ти са се правиш на вижте ме кой съм великия фокси , аре умирай мишка такава.

Валя изтрещя :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не живееш в България, ама яко се вживяваш като провинциална мутра. Не можеш ли да провеждаш нормален разговор, без да стигаш до обиди? Същото се отнася и за Фокса, де, но него си го знаем. Най-малкото не е нужно да отговаряш на провокации.

Еми нормално, хората от селата, като излязат малко навън и почват с халюцинациите , че са мутри, а всъщност са едни обикновенни, църковни мишки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 25 съм и аз имам семейство,деца както и ти , така че не мисли че само ти си постигнал нещо в скапания ти задръстен живот.

 

На години може да си всякакъв, но на акъл още нямаш 18. Като речник също си на тези години. Затова не разбирам защо ми се правиш на по-голям, като не си? Обикновено някъде на 18 започват да пишат по повече от 3 изречения. На 20 са ми вече приятели, защото са разбрали някои неща, които никой няма да им каже у дома. На 23 са ми фенове, а на 25 ме сочат за пътеводна светлина. Така е обикновено в Рамания. Ти да не се мислиш за различен само щото си въобразяваш, че си минал по реда на живота? Личи ти от самолет, че не си. Сега можеш да се върнеш на първия си пост от тази сутрин и да съжалиш, че се опита да се правиш на отворен, на Фокс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На години може да си всякакъв, но на акъл още нямаш 18. Като речник също си на тези години. Затова не разбирам защо ми се правиш на по-голям, като не си? Обикновено някъде на 18 започват да пишат по повече от 3 изречения. На 20 са ми вече приятели, защото са разбрали някои неща, които никой няма да им каже у дома. На 23 са ми фенове, а на 25 ме сочат за пътеводна светлина. Така е обикновено в Рамания. Ти да не се мислиш за различен само щото си въобразяваш, че си минал по реда на живота? Личи ти от самолет, че не си. Сега можеш да се върнеш на първия си пост от тази сутрин и да съжалиш, че се опита да се правиш на отворен, на Фокс.

 

Никога не бих ти се подчинил точно на теб , казах ти го и пак ще ти го кажа ти живееш в някой измислен твой свят и си мислиш,че си нещо , а всъщност си едно НИЩО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не бих ти се подчинил точно на теб , казах ти го и пак ще ти го кажа ти живееш в някой измислен твой свят и си мислиш,че си нещо , а всъщност си едно НИЩО!

 

Още с първото изречение и думата "подчинил" показваш на всички на колко години си в действителност. А желанието да кажеш на опонента, че е "нищо" показва тоталната ти безпомощност да спориш повече от половин час някой. Всъщност, това личи и от нервите, с които не можеш да напишеш повече от 2 изречения.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още с първото изречение и думата "подчинил" показваш на всички на колко години си в действителност. А желанието да кажеш на опонента, че е "нищо" показва тоталната ти безпомощност да спориш повече от половин час някой. Всъщност, това личи и от нервите, с които не можеш да напишеш повече от 2 изречения.

 

Аз нямам речник на стара пенсионерка хаххаха какъвто си ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам речник на стара пенсионерка хаххаха какъвто си ти!

 

Ти не само нямаш никакъв речник, но и си развял бял байрак с тези постове. Нагази в материя, където си слаб, а изкуственото хилене е изнасилено. А просто не трябваше да се правиш на "преслин" бабаит, който чул там нещо за чалгата и влязъл тук като слон в стъкларски магазин, където Фокс е продавач отдавна. Какво по дяволите очакваш да се случи освен да бъдеш поставен в ъгъла и да те сочат с пръст? Като не можеш да спориш с мен не го правиш. Просто е....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой си ти бе пишлигар задръстен, че даже повтаряш от "много време"? Кога влезе, кога се регистрира, кога стаж направи и кога на мен акъл взе да даваш и да ми обсъждаш тезите? Та ти самият не си на "много време" бре овчар, че да вземаш каквото и де е отношение по неща, за които нямаш абер от понятие. Ше ви смеря у чикиджиите "преслини", дето оспамихте форума да ревете какви хитове има, а накрая гледаме едно нищо в Пловдив? Вие никога един концерт със света на тая пропаднала фирма не сте гледали, че да давате мнение. Знаеш ли кога бяха последните такива, които тия смотаняци в Димитровград правеха? - през 2008 година. На колко си бил тогава бре келеме нещастно, че днес ти менторски тон ще ми държиш тука? :gun_bandana:

Кой си бил изпускал нервите :1000 (27):

Фокси престани да обиждаш всеки,който не харесва Кама.Коментарите ти още седят в темата за "Куклите",където обиждаш всеки , който не харесва песента.Нито ти отива на годините,нито на акъла.Държиш се като хлапе

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой си бил изпускал нервите :1000 (27):

Фокси престани да обиждаш всеки,който не харесва Кама.Коментарите ти още седят в темата за "Куклите",където обиждаш всеки , който не харесва песента.Нито ти отива на годините,нито на акъла.Държиш се като хлапе

 

Ти сега на женският Фен на Пайнер ли ще се правиш? Ама не ви е ден днес, не разбрахте ли? Не може аз да си пиша тук с хората за договори и клаузи, я някакъв селяндур и ти да ми държите сметка за Кама, след като тя не присъства в постовете ми. Стегни се и ти, че съм тук и нямам намерение да седя и спокойно да ви слушам издуханите мемоари. Или ще се аргументирате и ще пораснете бързо или ще седите на банера и ще четете. Истерии съм виждал всякакви.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

fen_na_payner е постоянно в някакви истерии тук. Когато влезе, все в разпра се замесва и все крещи. В чужбина бил и хората работели за него. Това, че е организирал тумбата от махалата да ходят да просят в Белгия не го прави изпълнителен директор. Да си пие Ривотрила и да мирува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора какво става в тоя форум? През 2 седмици някой изпада в кризи :1000 (10): :1000 (10):

 

От "ретроградният" Меркурий е. :1000 (29): Дори мен ме хвана. :bx: Де да го знам тоя Фен на Пайнер, че бил местен бабаит. Та го насмлях по селташки от сутринта.

 

А ICEberg-а повдигна изключително интересна тема, която наистина може да покаже как Деса извози Митко Пайнера. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита газ ли е пила, че да прави общо парче с тоя паляк Крум? Нали с Галин уж щяха да правят колаборация. Изобщо не си подбира с кой да работи това момиче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой си бил изпускал нервите :1000 (27):

Фокси престани да обиждаш всеки,който не харесва Кама.Коментарите ти още седят в темата за "Куклите",където обиждаш всеки , който не харесва песента.Нито ти отива на годините,нито на акъла.Държиш се като хлапе

Айде и таа довтаса! Аман от истерички

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...