Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хаха как ви е яд, че Кама не е в никви класации не е истина...

 

Класации? :1000 (29): Тя е била в тях, когато това е имало значение. Днес други неща правят рейтинга на един изпълнител. Примерно, да е ментор в най-голямото и най-гледано риалити в телевизионният ефир на България, за което риалити ти ни уверяваше преди няколко дни, че кракът и няма да стъпи там. А то взе, че се оказа в него. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Класации? :1000 (29): Тя е била в тях, когато това е имало значение. Днес други неща правят рейтинга на един изпълнител. Примерно, да е ментор в най-голямото и най-гледано риалити в телевизионният ефир на България, за което риалити ти ни уверяваше преди няколко дни, че кракът и няма да стъпи там. А то взе, че се оказа в него. :hahaha:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

най-негледаното,най-безмисленото и най-непроизвеждащо звезди съм по съгласен.

Успокояваме ли се с риалити от липса на хитове и номер 1 място с години :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класации? :1000 (29): Тя е била в тях, когато това е имало значение. Днес други неща правят рейтинга на един изпълнител. Примерно, да е ментор в най-голямото и най-гледано риалити в телевизионният ефир на България, за което риалити ти ни уверяваше преди няколко дни, че кракът и няма да стъпи там. А то взе, че се оказа в него. :hahaha:

Единствената от чалгарките, коята повтаря менторството в риалити музикален формат. Кралица !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те засяга аз кой съм има си информация за мен на мястото , което трябва да има. Аз просто ти казах фенове на залязли певици някак си не върви да пишат в актуална страница като “Поп-фолк скандали” , тежко е наистина за тази дето намекваш ,че е свалила и пратила на дъното(в момента,където не е и Юнона) твоита любимка Ивана.

Много си зле...не разбирам какво общо с темата има Ивана :1000 (29):

...но по темата, песента на Преслава НЕ заслужава първото място!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си зле...не разбирам какво общо с темата има Ивана :1000 (29):

...но по темата, песента на Преслава НЕ заслужава първото място!!!

Заслужава, защото класацията се базира на гледаемостта в канала на Планета в период 1.11.-30.11. - Кой за този период има повече гледания от нея? ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава, защото класацията се базира на гледаемостта в канала на Планета в период 1.11.-30.11. - Кой за този период има повече гледания от нея? ;)

Разбира се, че ще я гледат като я пускат през 2 минути...за което разбира се Преслава си плаща :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Снощи имах един невероятен сън. Имаше концерт на "Планета" на някакъв събор тип видинския панаир. И стоя аз с някакви хора на една от масите и гледам. И Емилия е сред тези хора. Изведнъж започва миксът ѝ без дори да ѝ кажат, че трябва да излезе на сцената. Миксът беше от "Свързано е с теб" и "Легенда за любовта". И тя не стига че се качи една минута по-късно да пее, по средата намалиха супер много музиката, но на нея не ѝ направи впечатление. Сещам се обаче как се разкрещях, като започна Легендата: "ЙЕС, ЕМИЛИЯ, НАЙ-СЕТНЕ ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ПЕСЕН". :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи имах един невероятен сън. Имаше концерт на "Планета" на някакъв събор тип видинския панаир. И стоя аз с някакви хора на една от масите и гледам. И Емилия е сред тези хора. Изведнъж започва миксът ѝ без дори да ѝ кажат, че трябва да излезе на сцената. Миксът беше от "Свързано е с теб" и "Легенда за любовта". И тя не стига че се качи една минута по-късно да пее, по средата намалиха супер много музиката, но на нея не ѝ направи впечатление. Сещам се обаче как се разкрещях, като започна Легендата: "ЙЕС, ЕМИЛИЯ, НАЙ-СЕТНЕ ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ПЕСЕН". :roll1:

Стоиш много време във форума явно :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоиш много време във форума явно :1000 (29):

Не, просто напоследък интерета ми е кът и като commute-вам до университета, слушам музика от телефона като някакъв старец. Както и да е, качих си дискографията на Емилия и последните 2-3 седмици залагам само на нея. Та вече ми се е изписала на челото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто напоследък интерета ми е кът и като commute-вам до университета, слушам музика от телефона като някакъв старец. Както и да е, качих си дискографията на Емилия и последните 2-3 седмици залагам само на нея. Та вече ми се е изписала на челото.

Коментирай дали имаш сантимент към невероятните летни хитове на 2003 - "Обичай ме", "Море и суша", "Стъклен свят", "Легенда за любовта", "Само ме обичай", "Крепост", "Къв си ти бе" и т.н. .. колко силен сезон :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи имах един невероятен сън. Имаше концерт на "Планета" на някакъв събор тип видинския панаир. И стоя аз с някакви хора на една от масите и гледам. И Емилия е сред тези хора. Изведнъж започва миксът ѝ без дори да ѝ кажат, че трябва да излезе на сцената. Миксът беше от "Свързано е с теб" и "Легенда за любовта". И тя не стига че се качи една минута по-късно да пее, по средата намалиха супер много музиката, но на нея не ѝ направи впечатление. Сещам се обаче как се разкрещях, като започна Легендата: "ЙЕС, ЕМИЛИЯ, НАЙ-СЕТНЕ ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ПЕСЕН". :roll1:

 

И аз съм имал сънища с фолк певици - с Галена и Преслава. През 2012 имах сън, в който с Преслава смъркахме кока и тя постоянно ми набутваше торбичката с прахчето да го държа в мен за по-сигурно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай дали имаш сантимент към невероятните летни хитове на 2003 - "Обичай ме", "Море и суша", "Стъклен свят", "Легенда за любовта", "Само ме обичай", "Крепост", "Къв си ти бе" и т.н. .. колко силен сезон :Vishenka_05:

 

От изброените "Къв си ти бе?" и "Обичай ме" бяха най-големите хитове. След това песента на Глория. Миналото десетилетие всички сезони бяха силни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От изброените "Къв си ти бе?" и "Обичай ме" бяха най-големите хитове. След това песента на Глория. Миналото десетилетие всички сезони бяха силни.

 

Няма те до меееееннннннннннн също беше много популярна. Деса беше по-силна от Ивана като име, но като напусна и тотално я сравниха със земята... следващата й песен излезе чак пролетта на 2004та.

И Ивана имаше мегдан да се разгърне. :whistling: И като Шампанско и сълзи се разгърна през есента... а лятото Къв си ти бе гърмеше отвсякъде.. точно 3 месеца и омръзна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай дали имаш сантимент към невероятните летни хитове на 2003 - "Обичай ме", "Море и суша", "Стъклен свят", "Легенда за любовта", "Само ме обичай", "Крепост", "Къв си ти бе" и т.н. .. колко силен сезон :Vishenka_05:

О, невероятна година е това, няма слабо. Аз май имах касетките "пролет" и "есен" оттогава, даже се сещам как изглеждаха и двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма те до меееееннннннннннн също беше много популярна. Деса беше по-силна от Ивана като име, но като напусна и тотално я сравниха със земята... следващата й песен излезе чак пролетта на 2004та.

И Ивана имаше мегдан да се разгърне. :whistling: И като Шампанско и сълзи се разгърна през есента... а лятото Къв си ти бе гърмеше отвсякъде.. точно 3 месеца и омръзна.

 

"Няма те до мен" изобщо не може да се сравнява по хитовост с песните на Ивана от същата година. Парчето на Деса беше поп, а хората тогава си искаха мазното и игривото. "Думи две" беше голям хит за Деса, ама май излезе в началото на годината/пролетта.

 

Еми да, 3 месеца са напълно достатъчни една средностатистическа песен да втръсне на хората. Освен това така я налагаха Ивана тогава, през 20 мин. по ТВ-то как да не писне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Няма те до мен" изобщо не може да се сравнява по хитовост с песните на Ивана от същата година. Парчето на Деса беше поп, а хората тогава си искаха мазното и игривото. "Думи две" беше голям хит за Деса, ама май излезе в началото на годината/пролетта.

 

Еми да, 3 месеца са напълно достатъчни една средностатистическа песен да втръсне на хората. Освен това така я налагаха Ивана тогава, през 20 мин. по ТВ-то как да не писне.

 

Затова казах, че беше доста силна, наред с песните на Магда, Емилия и тн. Но като име Ивана дръпна едва есента. Деса беше сериозен лидер 2002-2003та. Въпреки, че държеше най-големият хит - Къв си ти, бе... А песента я въртяха буквално на 20 минути. Постоянно. Не знам само ако Деса беше останала, дали Ивана все пак щеше да е №1 за годината. Като се сетя, че тя от лятото на 2003 до 2004та нищо ново не пусна... Но явно тогава прецениха, че няма какво да се мъчи. И затова издадоха БЕз граници, за да има все нещо ново. А пък албумът се превърна в доста популярен, макар и с фолклорни песни. Имаха стратегия тогава. Сега се действа на парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Отдавна спрях да се интересувам от това какво ново качват в официалния канал на "Планета " , защото всяка една качена песен почти е боза.

 

Тази година няма нито един потенциален хит , само песни които не остават във времето . Песни които звучат по един и същи начин , които като си на концерта просто ти звучат еднотипно .

 

Преслава - опитва се да си върне позицийте момичето работи усилено няма спор , уважавам таланта й ,но на последък не и се получават нещата според мен .

 

Теди Александрова - Не искам да комнетирам , защото подобни имитациони крокодили нямат нужда от допълнителен коментар , дай и само да пее на плейбек и да си клати яката дупара .

 

Татяна / Тотя / както я наричаме - Не случайно е била изключена от музикалното в широка лъка , тя прото няма талант . Само пилее пари на вятъра за проекти ,които не остават във времето като останалите , но пък я поздравям че е толкова упорита и си мисли ,че прави нещо .

 

Глория - Тя след " На по-добрите срелци " така и нищо не представи на феновете си и на публиката , реши да си почине известно време и да по работи по албум . Добре направи , защото еднотипието можеше да я завладее ..

 

Мария - Това момиче , как не спря да пуска на конвер песни ,които нямат никакъв смисъл даже никакъв тонов обем , кръгла нула ,последното нещо нейно което ми е харесало е "Любими ръце " и " Завърти се и върви си " момичето се старае ,ама нищо не става !

 

Деси Слава - Тя не спира да се откроява както винаги с интересни проекти , залага на гласовите си качества които са в пъти повече от много други в каталога на " Пайнер ".

 

Камелия - Направи добри песни тази година , коренно ралични една от друга и не спира да изненадва феновете си .

 

Емилия - за нея ще кажа само едно , Талант и Характер !

 

Емануела - Тази година направи добри попадения , момичето работи по албум до колкото зная аз !

 

Марина Тошич - Това момиче може да пее , но да научи добре нашия език и да записва песни в нея има потенциал !

 

Джена - Пусна няколко песни ,които станаха временни хитове както обичам да ги наричам аз !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова казах, че беше доста силна, наред с песните на Магда, Емилия и тн. Но като име Ивана дръпна едва есента. Деса беше сериозен лидер 2002-2003та. Въпреки, че държеше най-големият хит - Къв си ти, бе... А песента я въртяха буквално на 20 минути. Постоянно. Не знам само ако Деса беше останала, дали Ивана все пак щеше да е №1 за годината. Като се сетя, че тя от лятото на 2003 до 2004та нищо ново не пусна... Но явно тогава прецениха, че няма какво да се мъчи. И затова издадоха БЕз граници, за да има все нещо ново. А пък албумът се превърна в доста популярен, макар и с фолклорни песни. Имаха стратегия тогава. Сега се действа на парче.

 

За Ивана ли говориш тук? Май пусна клипа на "Безумна цена" и "Стара история" във втората половина на 2003.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...