Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От "ретроградният" Меркурий е. :1000 (29): Дори мен ме хвана. :bx: Де да го знам тоя Фен на Пайнер, че бил местен бабаит. Та го насмлях по селташки от сутринта.

 

А ICEberg-а повдигна изключително интересна тема, която наистина може да покаже как Деса извози Митко Пайнера. :1000 (19):

Още не разбирам логиката на това с договора. Тя при всяко положение няма да му изкарва пари през тези месеци, без значение дали е на договор или не. А в случай, че не е, като тръгне да се завръща ще подпише нов- просто е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не разбирам логиката на това с договора. Тя при всяко положение няма да му изкарва пари през тези месеци, без значение дали е на договор или не. А в случай, че не е, като тръгне да се завръща ще подпише нов- просто е.

 

Не е толкова просто. Обяснявам какво знам за нейния договор. Значи, тя е искала гарантирани 10 участия на месец. Само това, нищо друго. Нито награди, нито признание, нито кой знае каква имиджова подкрепа. Затова в тези 3 години ви повтарям постоянно, че за да има само тези минимални изисквания, и % като този, който отказа през 2003 година, значи нещата са били много зле финансово при нея. Тогава ми бе странно, но днес не е. Ами ако Деса има договор за първите 3 години с такъв сериозен фирмен гръб, а след това в следващите 2 да се наложи пазарът да и гради кариерата какво прави? Само маркирам, че тя подписа някъде септември 2014, а последното и участие преди да излезе по майчинство да съвпада идеално с 3-те години и бе началото на септември 2017 на панаира при нас? Всички се чудехме що си го причинява с този голям корем, но ето, че имала причина - договорът! Ами ако Пайнер са си прецаквали парите за себе си, за да покрият 10-те участия в договора, а след септември 2017 да нямат това задължение? И точно когато стъпват на пазарни начала хоп, Деси бременна! На мен ми се вижда доста хитро да се измъква за година от реален пазар, за да не се напъва много-много, но в същото време да си стои в каталога и да има ротация по телевизиите на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокселинчо пак ли Деса бе хахах

Деса ще кажеш ,че по план забременява.То ако ставаше така особено на 38....!!!Ти си мега филмаж брат.Деса е с 5 години договор.Не лъжи г-н Лъжа .

Деса не я мисли.За 3 години в Пайнер има толкова хитове колкото Гаргата няма за последните 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокселинчо пак ли Деса бе хахах

Деса ще кажеш ,че по план забременява.То ако ставаше така особено на 38....!!!Ти си мега филмаж брат.Деса е с 5 години догавор.Не лъжи г-н Лъжа

Деса не я мисли.За 3 години в Пайнер има толкова хитове колкото Гаргата няма за последните 10.

Добре че бяха Галена и Галин. Виждаме я след дуетите до къде стигна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после всичко си дойде на мястото, защото 3 години се чудех какво липсва в схемата. Гениално от Деса, но Пайнера не обича когато го преебават за пари. И все пак е била на хранилка в тези 3 години, докато другите си блъскаха главите що няма работа. Желаем и успех, като се завърне лятото, но тогава вече няма да е същото. Обаче е голямо тарикатле Деса. Винаги по втория начин бре, винаги.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после всичко си дойде на мястото. Гениално от Деса, но Пайнера не обича когато го преебават за пари. И все пак е била на хранилка в тези 3 години, докато другите си блъскаха главите що няма работа. Желаем и успех, като се завърне лятото, но тогава вече няма да е същото. Обаче е голямо тарикатле Деса. Винаги по втория начин бре, винаги.... :1000 (29):

Що винаги ни представяш твоите филми в главата за истина.И така 10 години....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докъде...до И на всички като тебе -песен на годината.

 

Ти гледай Галена ,че никва я няма 2017.Хит ноу шанс

Галена квото е постигнала, Деса и на сън не може да си го представи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що винаги ни представяш твоите филми в главата за истина.И така 10 години....

 

Не са филми, понеже винаги излизат истински случай. :1000 (29): Жалка история, типична за Деса. Фатмето не може без бонуси, винаги с бонуси... :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са филми, понеже винаги излизат истински случай. :1000 (29): Жалка история, типична за Деса. Фатмето не може без бонуси, винаги с бонуси... :hahaha:

Ми дай доказателства...хаха нямаш.Стоиш си пред компа и ни пишеш сценарии за филма в главата си. Не вървиш вече...

Абе Кама що за 2500 пее като е мегавървежна????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми дай доказателства...хаха нямаш.Стоиш си пред компа и ни пишеш сценарии за филма в главата си. Не вървиш вече...

Абе Кама що за 2500 пее като е мегавървежна????

 

С тази мижава конкуренция Кама вече не смеят да и споменат нещо под 5000 да ти кажа. Имаше едни миналата година от Турция, които я убеждаваха, че 3500 евра са сума, която е била достатъчна за нея, но тя отказа. Сега същите с удоволствие биха платили 5000 евра да дойде за 3 концерта, но пак са разкарани. И се сърдят, и не разбират защо. Не я мисли Кама, а гледай Деса, че хубавият живот в Панйер свърши....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2017 особено ....

Преса я смаза

Ти да не си помисли, че съм фен на Галка и за това да я хапеш? Тая ми е най-противната. :1000 (29):

Трябва паметник да й издигнете Десови, щото ако не беше тя...Деса никога нямаше да получи своите три минути слава. В нейния случай има-няма три години. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да не си помисли, че съм фен на Галка и за това да я хапеш? Тая ми е най-противната. :1000 (29):

Трябва паметник да й издигнете Десови, щото ако не беше тя...Деса никога нямаше да получи своите три минути слава. В нейния случай има-няма три години. :1000 (29):

Хаха когато Деса беше номер 1 ,Галка е въртяла минетите по ваните.Дреме ми на мене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази мижава конкуренция Кама вече не смеят да и споменат нещо под 5000 да ти кажа. Имаше едни миналата година от Турция, които я убеждаваха, че 3500 евра са сума, която е била достатъчна за нея, но тя отказа. Сега същите с удоволствие биха платили 5000 евра да дойде за 3 концерта, но пак са разкарани. И се сърдят, и не разбират защо. Не я мисли Кама, а гледай Деса, че хубавият живот в Панйер свърши....

 

Кама пее за 2500 лв в Плаза на ретропарти .Така ,че не на мене...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха когато Деса беше номер 1 ,Галка е въртяла минетите по ваните.Дреме ми на мене.

 

За твое съжаление Деса не само никога не е била №1, но и въпреки бонус-наградите, никога не успя да се почувства за 5 минути като такава.

 

Нали, няма да припомням кой закриваше концерта по повод церемонията за годишните награди за 2002 година.... :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За твое съжаление Деса не само никога не е била №1, но и въпреки бонус-наградите, никога не успя да се почувства за 5 минути като такава.

 

Нали, няма да припомням кой закриваше концерта по повод церемонията за годишните награди за 2002 година.... :roll1:

Хаха утешаваме ли се ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми дай доказателства...хаха нямаш.Стоиш си пред компа и ни пишеш сценарии за филма в главата си. Не вървиш вече...

Абе Кама що за 2500 пее като е мегавървежна????

 

Не разбра ли ,че на него това му е работата по цял ден да стои тук и да се вкарва във филми кой е разбил днеска или как някой му се подчинил. Мега зле е този човек , бих казал наистина,че е болен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха когато Деса беше номер 1 ,Галка е въртяла минетите по ваните.Дреме ми на мене.

Важното е, че някак си вече 5-6 години Галена е на нивото на Преслава, което никоя друга не е успявала.

Деса последните 10 години нито има клипове на нивото на Галя, нито масови хитове, нито участия...нищо. Тя беше временно явление, за да си върне Пайнера на Кама. Язък й за таланта, като няма капка мозък в тая голяма куха кратуна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, смея ти се от сърце, доста си забавен в опитите да изкараш от Деса вавилонска кула, ама не става.... :hahaha:

Нервен смях имаш на тая тема от 2002 по форумите.Затова и се регна тогава да ни обясняваш тъпотии за гаргата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че някак си вече 5-6 години Галена е на нивото на Преслава, което никоя друга не е успявала.

Деса последните 10 години нито има клипове на нивото на Галя, нито масови хитове, нито участия...нищо. Тя беше временно явление, за да си върне Пайнера на Кама. Язък й за таланта, като няма капка мозък в тая голяма куха кратуна.

Мойто момче то хитове в чалгата няма от 5 години масови.Взел за Деса да мисли.

Масови хитове имаха ония от 1998-2004.Сега нищо запомнящо се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега, в този форум има няколко души, които като зададат въпрос за нещо трябва да се мисли доста преди да се пише. Ние, които сме тук от 10-12 и повече години знаем кои са хората. Други, които живуркаха покрай нас, ревейки безсмислено десетилетие без доказателства, че Деса е №1, никога не разбраха кога трябва да внимават. Та за да не е много сложно за простите душици тук направо по темата. Местни потребители, за които сме наясно колко са близо до широкият кръг приятели на едни или други чалгарки когато зададат въпрос хвърлен в нищото или ей така от нищото, значи има нещо. Това са Todorov, ICEberg, моя милост и още няколко души. Та днес ICEberg-а направо зададе отговор, като пита нещо за Деса. И насрещната справка веднага показа, че има нещо гнило в Дания. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тебе знаем ,че си в близкия кръг на Кама.Нали затова си тук.Ама файда няма.Навън пак е кръгла нула.Уважение като певица няма.Някои даже си мислят,че е спряла да пее.И това ти го казаха и други хора от форума .Масово никой не я бръсне за жива.И това на фона за 2500 хонорар...

Еми Фоксе не се стараеш в PR си хаха

 

Доказателство, че Деса беше номер 1 през 2002 ра има в vbox ;)

Не гледай да не получиш инфаркт :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...