Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи дали някаква бургаска анонимка ще ми се прави на мъж или друга такава от Белгия, Холандия или Люксембург е все тая. Тролове е имало всякакви тук, обикновен тинейджърски боклук в насипна форма също. В крайна сметка всичкото това се измете от Рамания и остана само бургаската анонимка, която упорито вече над 10 години доказва, че проф. Иво Христов е абсолютно прав в тезата си за едни 80%. Най-яко обаче е, когато измислените фаворитки на същият насипен некачествен мат`рял биват хванати в задкулисни и непазарни подходи в правенето на кариера. Ей в този момент ми е много кеф да им лазя по нервите. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Значи дали някаква бургаска анонимка ще ми се прави на мъж или друга такава от Белгия, Холандия или Люксембург е все тая. Тролове е имало всякакви тук, обикновен тинейджърски боклук в насипна форма също. В крайна сметка всичкото това се измете от Рамания и остана само бургаската анонимка, която упорито вече над 10 години доказва, че проф. Иво Христов е абсолютно прав в тезата си за едни 80%. Най-яко обаче е, когато измислените фаворитки на същият насипен некачествен мат`рял биват хванати в задкулисни и непазарни подходи в правенето на кариера. Ей в този момент ми е много кеф да им лазя по нервите. :1000 (30):

 

Хаха лазиш ни по нервите или с горния пост личи как ги изпускаш :3fdb8960598fa63e:

Сори ,че пак ти казах грозната истина за твоята любима Гаргамелата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В такива моменти като днес, когато някакъв младеж леко ми влезе по обед в кръвната група и приложих един странен подход към него, вместо да подхвана основната тема за деня, която стои пред очите ми е много глупаво от моя страна да се занимавам с маловажни неща, а не да разчекна темата. Та да му кажа на Лукас и на подобни нему "десови", че няма как да ми развалите настроението в момент, когато съм хванал Деса в непазарни подходи, за правене на кариера, на нейн фон Камелия ми изглежда егати бранда непоклатим в чалгата и в шоубизнеса ни.

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В такива моменти като днес, когато някакъв младеж леко ми влезе по обед в кръвната група и приложих един странен подход към него, вместо да подхвана основната тема за деня, която стои пред очите ми е много глупаво от моя страна да се занимавам с маловажни неща, а не да разчекна темата. Та да му кажа на Лукас и на подобни нему "десови", че няма как да ми развалите настроението в момент, когато съм хванал Деса в непазарни подходи, за правене на кариера, на нейн фон Камелия ми изглежда егати бранда непоклатим в чалгата и в шоубизнеса ни.

 

:happyppl:

На теб какво ти изглежда и реалността каква е-всички сме се убедили ,че са две различни неща.Нещо не ти е весело.Кукличките хит не става,Кама за 2500 пее,в класации няма едно първо място с години,ротация нулева,поне смени зъбите хаха

Та викаш весело ти е днес :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

fen_na_payner е постоянно в някакви истерии тук. Когато влезе, все в разпра се замесва и все крещи. В чужбина бил и хората работели за него. Това, че е организирал тумбата от махалата да ходят да просят в Белгия не го прави изпълнителен директор. Да си пие Ривотрила и да мирува.

Ти само му виж ника и ти става ясно, че е някво психо с раздвоение на личноста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За твое съжаление Деса не само никога не е била №1, но и въпреки бонус-наградите, никога не успя да се почувства за 5 минути като такава.

 

Нали, няма да припомням кой закриваше концерта по повод церемонията за годишните награди за 2002 година.... :roll1:

Тя, като цяло през годините е получавала доста малко награди. Сега от както е в Пайнер има ли награда???

Гаргата има повече награди :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ва последните такива имаше за В твоите очи.

То награди няма ...иначе миналата година беше нейната и можеше да имаме феномена 2002ра.Но уви.

 

Те на гаргата наградите освен за клипове стойност нямат.Те едни незначителни там..я на спонсори ,я за замазване на очите бяха хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

То награди няма ...иначе миналата година беше нейната и можеше да имаме феномена 2002ра.Но уви.

 

Те на гаргата наградите освен за клипове стойност нямат.Те едни незначителни там..я на спонсори ,я за замазване на очите бяха хаха

Остай клиповете - там има 4-5 награди (само). Ами за песен? Има 3 или 4 статуетки. За албум...

Камелия има повече награди за песен от Деска мужду другото.

Да не говорим, че 97 и двете бяха номинирани за дебют и познай коя го спечели :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остай клиповете - там има 4-5 награди (само). Ами за песен? Има 3 или 4 статуетки. За албум...

Камелия има повече награди за песен от Деска мужду другото.

Да не говорим, че 97 и двете бяха номинирани за дебют и познай коя го спечели :)

Еми нормално е като беше в пайнер 2003-2015 да и дават някви награди,квато беше мрънкалник хаха

 

След 2003 кви значими награди има??В Планета кога е имала за песен??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ва последните такива имаше за В твоите очи.

То награди няма ...иначе миналата година беше нейната и можеше да имаме феномена 2002ра.Но уви.

 

Те на гаргата наградите освен за клипове стойност нямат.Те едни незначителни там..я на спонсори ,я за замазване на очите бяха хаха

То феномена се случва без награди, а дори и да имаше Емануела и Галена я пръскаха по всички параграфи. За Анелия да не говоря, че с една песен смазва цялото пребиваване на Деска в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То феномена се случва без награди, а дори и да имаше Емануела и Галена я пръскаха по всички параграфи. За Анелия да не говоря, че с една песен смазва цялото пребиваване на Деска в Пайнер.

Според теб може и Ани Хоанг да смазва Деска,но точно 2016 си беше нейната година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен феновете й никой друг не мисли така. Тъжно...

Освен ти може би.Тъжно е да...

 

Галена имаше само един дует хит 2016 за циганите.Дотам

А Емануела дори не се сещам..

 

Хита на Анелия е от 2017 Дай ми още

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми нормално е като беше в пайнер 2003-2015 да и дават някви награди,квато беше мрънкалник хаха

 

След 2003 кви значими награди има??В Планета кога е имала за песен??

Еми Залеза и зората и е песен в Планета, както и в Нов фолк.

Къде си ти - песен на годината. - Нов фолк/ Златния мустанг

Залеза и зората - песен на годината - Планета / Нов фолк

Защо повярвах- песен на годината / Нов фолк

 

Десислава мисля че има само 1 или 2 награди за песен, сега ще проверя.

Дебют на годината са номинирани и двете и печели Камелия.

Вече за клипове няма смисъл да пиша, че там са бая....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен ти може би.Тъжно е да...

 

Галена имаше само един дует хит 2016 за циганите.Дотам

А Емануела дори не се сещам..

 

Хита на Анелия е от 2017 Дай ми още

Ти наистина си в друг свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам предвид наградите след 2003 ,вече по Планета Тв.

Ма първите награди ва Плянета са от 2002, нали питаш за ква песен са й давали, е казах ти. Залеза и зората обра 3-4 награди на въпросните награди. След 2003 и даваха награди за клипове и артистично присъствие в клипове, които след песен и певица са третите с най-голям престиж.

 

А Деси след 2003 какви награди е печелила? Нали беше любимка на НФ, там нямам спомен да е била отличена с нещо престижно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма първите награди ва Плянета са от 2002, нали питаш за ква песен са й давали, е казах ти. Залеза и зората обра 3-4 награди на въпросните награди. След 2003 и даваха награди за клипове и артистично присъствие в клипове, които след песен и певица са третите с най-голям престиж.

 

А Деси след 2003 какви награди е печелила? Нали беше любимка на НФ, там нямам спомен да е била отличена с нещо престижно.

2004 - Годишни награди на "Нов Фолк" - "Жадувам" - Най-добър клип

2004 - Годишни наради на Мело ТВ Мания - "Бъди добро момче" - клип на годината

2005 - Годишни награди на "Нов Фолк" - "Казваш, че ме обичаш" - Дуетна песен на годината

2006 - Годишни награди "Нов Фолк" - Видеоклип на годината - "Някой ден"

2007 - Сп."FHM" - Най-сексапилната жена в България

2007 - Годишни награди "Нов Фолк" - Най-добро изпълнение на живо

2008 - Годишни награди на радио Романтика - "Някой ден" - най-добра балада

2009 - Юбилейни награди "Нов Фолк" (1998-2008) - "Бели нощи" - песен на десетилетието

2011 - Годишни награди на радио Романтика - "Забрави за мен" - вечна балада

2012 - Годишни награди на радио Романтика - Най-добър глас на радио Романтика

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря с факти.Дай и ти такива.

Нима В друг живот,Майната ти и И това ще преживея не са хитове??

Те са хитове, но една Емануела беше много по-открояваща се, с много по-големи хитове, много по-голям интерес, тотална промяна на имиджа след Вип-а и това беше втория й пик в кариерата.

Галена имаше най-големия хит на лятото, Урагана беше на ниво най-големия хит на Деса в Пайнер - И на вс като теб.

А Анелия само с "Гот ми е" и "Дай ми още" ги уби на място всичките. Оная боза с Кристали също беше мегахит в дискотеките.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са хитове, но една Емануела беше много по-открояваща се, с много по-големи хитове, много по-голям интерес, тотална промяна на имиджа след Вип-а и това беше втория й пик в кариерата.

Галена имаше най-големия хит на лятото, Урагана беше на ниво най-големия хит на Деса в Пайнер - И на вс като теб.

А Анелия само с "Гот ми е" и "Дай ми още" ги уби на място всичките. Оная боза с Кристали също беше мегахит в дискотеките.

Дай ми още не излезе ли 2017?

Link to comment
Сподели в други сайтове

2004 - Годишни награди на "Нов Фолк" - "Жадувам" - Най-добър клип

2004 - Годишни наради на Мело ТВ Мания - "Бъди добро момче" - клип на годината

2005 - Годишни награди на "Нов Фолк" - "Казваш, че ме обичаш" - Дуетна песен на годината

2006 - Годишни награди "Нов Фолк" - Видеоклип на годината - "Някой ден"

2007 - Сп."FHM" - Най-сексапилната жена в България

2007 - Годишни награди "Нов Фолк" - Най-добро изпълнение на живо

2008 - Годишни награди на радио Романтика - "Някой ден" - най-добра балада

2009 - Юбилейни награди "Нов Фолк" (1998-2008) - "Бели нощи" - песен на десетилетието

2011 - Годишни награди на радио Романтика - "Забрави за мен" - вечна балада

2012 - Годишни награди на радио Романтика - Най-добър глас на радио Романтика

Аз говоря за по-сириозните медии. На Камелия от романтика и FHM, Плейбой даже не ги и броя, както и тея - Мис секси на Планета.

Значи Десислава предимно е печелила дуети от НФ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спор, че Десислава беше топ 3 през 2016, но не беше над Галена и Емануела цялостно. Анелия също беше по-хитова от нея, макар и интересът към нея като образ беше (и все още е) 0.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви награди искате да е взимала Десислава от Нов Фолк след напускането на Пайнер? Че на нея Митьо й беше бесен, а знаем, че винаги той е командвал парада там. Същинско чудо е, че тук-таме е допускал Маргарита да й дава по някоя и друга статуетка. А след завръщането й е имало само едни нормални награди.

За мен от горепосочените статуетки след 2003 най-важна е Изпълнение на живо, това дори е може би най-заслужената такава награда евър. Помним как се доказа в Брадъра и на МАД концерта, всички бяха шашнати колко голяма певица е всъщност и тази титла беше повече от доказана.

За 2016 си беше ТОП 3 отвсякъде, а точно за тази година беше трудно да се определени кой всъщност е реалния номер 1. Видяхме, че Галена и Емануела се разменяха на върха в анкетата, а Десислава беше неотлъчно номер 3 зад тях, преди да започнат манипулациите. Да не говорим какво лидерство имаше при Балада и какви завидни ТОП позиции при Песен и Клип.

 

Относно теорията на Фокси- нищо потвърдено с доказателства, но предполагам, че това ще е новото нещо, което ще набие в главите на по-наивните форумци и което след години ще се говори от някои като факт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спор, че Десислава беше топ 3 през 2016, но не беше над Галена и Емануела цялостно. Анелия също беше по-хитова от нея, макар и интересът към нея като образ беше (и все още е) 0.

Анелия винаги ще бъде една загадка за мен.Толкова големи хитове има през последните години,а сценичното и присъствие е под всякаква критика..И като визия не е толкова добре като преди.Как и се получава не знам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...