Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Анелия винаги ще бъде една загадка за мен.Толкова големи хитове има през последните години,а сценичното и присъствие е под всякаква критика..И като визия не е толкова добре като преди.Как и се получава не знам. :1000 (29):

Анелия си гледа живота, пеенето е на втори план.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно теорията на Фокси - нищо потвърдено с доказателства, но предполагам, че това ще е новото нещо, което ще набие в главите на по-наивните форумци и което след години ще се говори от някои като факт...

 

То това моето бе теория до днес следобед. После, след разговор с вещи лица в занаята вече си е факт. Само не знам къде съм блял 3 години и не съм се сетил? Но, да кажем, че е теория, засега. Нека видим как Пайнер се отнасят към бременността на Деса и как беше с Галена, че е най-пресен случай. От това, което аз поне съм следял, като фирмени комюникета по телевизиите и в интернет платформите на фирмата, Галена бе ежемесечно коментирана именно с това свое състояние. Бяха правени интервюта, фотосесии и тв-анонси, с които зрителят да не я губи от поглед, като по този начин я държат в информационният поток. И това ставаше при положение, че не бе особено долюбвана заради онази изцепка на наградите за 2015-та. А сега за Деса тишина, силно впечатляваща фирмена тишина. Няма я, ама съвсем. И си мисля, че не греша в това, което забелязвам. Защото в едно нещо съм сигурен. Дъртият най-много мрази, да го преебават с пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата Десислава не иска да се показва и дава интервюта.Стига си правил безмислени конспирации.Тя ще ражда след някой друг ден,искаш медии да и висят на главата.По Планета се върти..като ти липсва гледай я там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте невероятния глас на кралицата! :Vishenka_05:

 

 

Изпълнението е много добро.

 

Но след като го гледах, вече съм убеден, че Моро му е хита на годината. Някак вял прием има песента на Преслава предвид рекордите, които счупи и високият интерес, дето поддържаше сума ти време.

 

И миналата година най-големият й хит се прие неподобаващо на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви награди искате да е взимала Десислава от Нов Фолк след напускането на Пайнер? Че на нея Митьо й беше бесен, а знаем, че винаги той е командвал парада там. Същинско чудо е, че тук-таме е допускал Маргарита да й дава по някоя и друга статуетка. А след завръщането й е имало само едни нормални награди.

За мен от горепосочените статуетки след 2003 най-важна е Изпълнение на живо, това дори е може би най-заслужената такава награда евър. Помним как се доказа в Брадъра и на МАД концерта, всички бяха шашнати колко голяма певица е всъщност и тази титла беше повече от доказана.

За 2016 си беше ТОП 3 отвсякъде, а точно за тази година беше трудно да се определени кой всъщност е реалния номер 1. Видяхме, че Галена и Емануела се разменяха на върха в анкетата, а Десислава беше неотлъчно номер 3 зад тях, преди да започнат манипулациите. Да не говорим какво лидерство имаше при Балада и какви завидни ТОП позиции при Песен и Клип.

 

Относно теорията на Фокси- нищо потвърдено с доказателства, но предполагам, че това ще е новото нещо, което ще набие в главите на по-наивните форумци и което след години ще се говори от някои като факт...

 

2016та беше в топ 3, че топ 1 даже, само по успешно влизане във (сферична) форма. Лидерство имаше само по най-много участия като меродия и беквокалистка на целия курник.

 

Иначе шапка и свалял, добре е извъртяла набедения продуцент. Браво за Фатмето!

 

Вече с нетърпение чакам да видя какви резултати ше докара, като реши да се завръща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...