Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коя е Марго?

 

Това е една придворна журналистка, която издаваше едно списание, което поради разбираеми причини го застигна "чипровската" прокоба. В тази връзка, ето двечки от най-отворените чалгарки, за които се носят гнусни инсинуации, че участията им нещо не са това, което трябва да са. Има и снимки при едната даже.....

 

 

Някогашната звезда на Пайнер Рени унизена ЖЕСТОКО! Пее в квартални кафенета срещу мизерен хонорар, клиентите питат „коя е тази?“ (Снимки)

 

Ексклузивно в HotArena! Преслава залязва, клиенти на кръчма демонстративно си тръгнаха, след като тя уж запя (Подробности)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И по какво разбираме, че в кръчмата никой не познал Рени? Че даже има хора с телефони, които я снимат. И ако ресторант е долно място, то не знам някаква дупка в студентски град дали е по ок.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И по какво разбираме, че в кръчмата никой не познал Рени? Че даже има хора с телефони, които я снимат. И ако ресторант е долно място, то не знам някаква дупка в студентски град дали е по ок.

Е, със сигурност 33 и Плаза, например, са доста по-лъскави от това кръчме с 3 маси и 2 стола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Симона на Глория за втори път пренебрегна Камелия - Иван Лечев я отстрани от отбора си, Поли и Камелия поискаха да я вземат и тя избра Поли. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Симона на Глория за втори път пренебрегна Камелия - Иван Лечев я отстрани от отбора си, Поли и Камелия поискаха да я вземат и тя избра Поли. :1000 (29):

Според мен не иска да отиде при Камелия, понеже така ще изглежда наистина нагласено вече. Камелия също ще е в трудна позиция. Ако я отстрани по някое време ще излезне лошата колежка на Глория, ако пък я бута до финала ще изглежда нагласено и пак ще е кофти. Много добър избор направи Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е една придворна журналистка, която издаваше едно списание, което поради разбираеми причини го застигна "чипровската" прокоба. В тази връзка, ето двечки от най-отворените чалгарки, за които се носят гнусни инсинуации, че участията им нещо не са това, което трябва да са. Има и снимки при едната даже.....

Някогашната звезда на Пайнер Рени унизена ЖЕСТОКО! Пее в квартални кафенета срещу мизерен хонорар, клиентите питат „коя е тази?” (Снимки)

 

Ексклузивно в HotArena! Преслава залязва, клиенти на кръчма демонстративно си тръгнаха, след като тя уж запя (Подробности)

 

Фокси, снимките на Рени не са ли от Мистик във Видин /14.04/? Да не си поръчал ти статията? :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100...p;hc_ref=SEARCH

 

Рени е качила live от участието. Не е толкова зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде толкова гледания на стари песни :helpsmilie:

Тези канали от край време разбиват със стари песни, Галена наскоро беше направила 105k за денонощие. После гледанията в Планета-та били купени, дето имат буквално 100 пъти повече абонати... :1000 (29): Чак ми е смешно като се сетя, че и аз преди говорех за фалшиви гледания само защото Деси до едно време си правеше милионите по-бавно (но все пак ги правеше :whistling: )... Не че няма и купени, но със сигурност 90% от тези в Планета не са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Симона на Глория за втори път пренебрегна Камелия - Иван Лечев я отстрани от отбора си, Поли и Камелия поискаха да я вземат и тя избра Поли. :1000 (29):

 

Логично беше да не избира Камелия, все пак Симона има съвсем различен стил на пеене и пее зверски добре. На какво толкова ще я научи Камелия? Все пак Симона си има изграден начин на поведение на сцената, освободена е, има опит. Не че Поли е най-добрият избор, но ... пак е нещо. Искаше ми се Графа да я "открадне".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези канали от край време разбиват със стари песни, Галена наскоро беше направила 105k за денонощие. После гледанията в Планета-та били купени, дето имат буквално 100 пъти повече абонати... :1000 (29): Чак ми е смешно като се сетя, че и аз преди говорех за фалшиви гледания само защото Деси до едно време си правеше милионите по-бавно (но все пак ги правеше :whistling: )... Не че няма и купени, но със сигурност 90% от тези в Планета не са.

 

Факт, като не ти изнася стават купени. След като Деса започна да прави гледания - не са.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Стана си стабилен хит.

Разкъсано, пречупено,сърцето ми е вече излишно.

Доволен си,убивай го ,за тебе аз съм случаят "Бивша" :happyppl:

Тя има ли намерение да се върне към музикалната сцена скоро след като роди бебчо? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...