Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо За патрона не се появява вече отстрани в Ютуб?

Развалило си е видеото, както на Яница успокоителното, в попнейбъла от топ 5 падна към края на 40-то някъде за една седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не е ли снимала?

 

Снимала е, ама се прави на ударена, че да "изненада" всички ни.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обсъждаха един спортист как имал волята да тренира и се питаше кога и на нея ще й дойде мотивацията :3fdb8960598fa63e:

П.С.Lucy е брутална на аватара ти!Чакаме ли 18сти? :3fdb8960598fa63e:

Ох, даа, нямам търпение вече.

 

Много искам да видя неиздадените клипове на Преска. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв?

 

Ще има интервю за Звездно тия дни.

 

Ми като я питаха в лайв чата, отговори някво такова, че с 300 зора е дала интервю там и то е казала две думи и до там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

- С Джена обсъждали ли сте нова песен?

 

Преслава: Не сме обсъждали, но аз много я харесвам и нямам нищо против ако ме покани.

 

Преслава от последните песни , които излязоха харесва най-много "Дай ми още"и "И на всички като тебе" :Vishenka_05:

Мачка с вкус! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна песен! Любимата ми на ЯНИ и за цялата 2017 изобщо :Vishenka_05:

 

Скоро 5 млн. гледания :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Teзи LIVE чатове ще пенсионират Емилия Стоянова и Открития и' микрофон. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма как, вързала си е гащите, за разлика от Маргарита Лозанова. Силата на "Сигнал+" е в новините, а не в интервютата. Аз се разхождам из всякакви политически, светски и най-вече в спортни сайтове. Всички те, ако трябва да цитират нещо за чалгата, в едно 90% от случаите се позовават на "Сигнал+", а не на други чалга сайтчета. Дори в сайта на Планета да напишат нещо, ако не го потвърди с малко каре или статийка Емилия Стоянова, никой не му има доверие. Емилия излезе по-хитра и прозорлива от Маргото и затова оцеля. Заложи на обективната безпристрастност, а Маргото искаше да моделира чалгата, с което навлезе в територията на Пайнер, Касъмовите и т.н. което и изяде главата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как, вързала си е гащите, за разлика от Маргарита Лозанова. Силата на "Сигнал+" е в новините, а не в интервютата. Аз се разхождам из всякакви политически, светски и най-вече в спортни сайтове. Всички те, ако трябва да цитират нещо за чалгата, в едно 90% от случаите се позовават на "Сигнал+", а не на други чалга сайтчета. Дори в сайта на Планета да напишат нещо, ако не го потвърди с малко каре или статийка Емилия Стоянова, никой не му има доверие. Емилия излезе по-хитра и прозорлива от Маргото и затова оцеля. Заложи на обективната безпристрастност, а Маргото искаше да моделира чалгата, с което навлезе в територията на Пайнер, Касъмовите и т.н. което и изяде главата.

Коя е Марго?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...