Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Снощи още веднъж се уверих, че Галин е голямата звезда на поп флка в момента, пуснаха всичките му песни от 2 години насам. И си мислех, че "5,6,7,8" не е хит, а то какво чудо е на припева... Че то и на "Нека да е тайно" как се избухваше. Той и Галена определено дръпнаха много пред другите. Фики и Преслава никакви ги нямаше. Между другото не бях ходил в Provocateur в София, оказа се почти толкова добра колкото Мегами-то. И btw онова нещо "За патрона" е другата изненада, заедно с "Моро му" са трите песни, на които се чуваха повече хората как се дерат.

Този клуб не е ли на Петко Димитров?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клуб не е ли на Петко Димитров?

Нямам представа, точно срещу Народното събрание е и цяла нощ пускаха супер готините песни, стари, нови. Много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи още веднъж се уверих, че Галин е голямата звезда на поп флка в момента, пуснаха всичките му песни от 2 години насам. И си мислех, че "5,6,7,8" не е хит, а то какво чудо е на припева... Че то и на "Нека да е тайно" как се избухваше. Той и Галена определено дръпнаха много пред другите. Фики и Преслава никакви ги нямаше. Между другото не бях ходил в Provocateur в София, оказа се почти толкова добра колкото Мегами-то. И btw онова нещо "За патрона" е другата изненада, заедно с "Моро му" са трите песни, на които се чуваха повече хората как се дерат.

И аз съм се убедила в това (спрямо Галин).Най-много се избухва на неговите песни-особено на "На Египет фараона" е винаги добре приемана както и "Царя на купона" дори и "Готина кола" пуснаха 2 пъти вчера,което ме учуди."Нека да е тайно" също се върти ,въпреки че е на 1 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се ;) Тя затова има най-много харесвания и гледания от всички ретро песни в канала на Планета и то качени едва преди 3 години - или и за тях ще кажеш, че са купени?

Видяхме и "хитовете".. Само 6-7 години след, като са излезли беше мъртвило и почти нулева реакция на тях.

За справка- концерти от НДК, Арена и т.н т.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи още веднъж се уверих, че Галин е голямата звезда на поп флка в момента, пуснаха всичките му песни от 2 години насам. И си мислех, че "5,6,7,8" не е хит, а то какво чудо е на припева... Че то и на "Нека да е тайно" как се избухваше. Той и Галена определено дръпнаха много пред другите. Фики и Преслава никакви ги нямаше. Между другото не бях ходил в Provocateur в София, оказа се почти толкова добра колкото Мегами-то. И btw онова нещо "За патрона" е другата изненада, заедно с "Моро му" са трите песни, на които се чуваха повече хората как се дерат.

Абсолютно! Като отидеш на дискотека и все едно си на участие на Галена и Галин. А Галена я пускат много и със старите песни.Миналата сряда като ходих последно звучаха Моро му( 3 пъти),Мина ми, Пей сърце , МамаУраган ( на частта с поп песните) и към сутринта от ретрото звучаха Кой, Пак ли, Дж ме издаде, Спри ме и Душата ми крещи. Това са 9 песни на един изпълнител в 1 вечер. Тотална доминация!

Галин е следващият с доста пускани песни - Фараона, дуета с Емануела, Царя на купона, С мене да вървиш, Роклята ти пада и от ретрото само Момче без сърце.

Ивана и Тони Стораро също много ги пускат в ретрото. На Ивана почти всяка стара песен съм чувала в различни вечери.Даже те двамата са единствените от по-старото поколение, на които се кефят зверски много младите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма. Дано направи пак някоя такава песен със силно послание и по-екзотичен/етно отсвир, че аман от Калин Димитров. Нищо лично, добър е - просто й е време за нещо ударно.

Страхотен клип, между другото. Не знам защо не се дава за пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Като отидеш на дискотека и все едно си на участие на Галена и Галин. А Галена я пускат много и със старите песни.Миналата сряда като ходих последно звучаха Моро му( 3 пъти),Мина ми, Пей сърце , МамаУраган ( на частта с поп песните) и към сутринта от ретрото звучаха Кой, Пак ли, Дж ме издаде, Спри ме и Душата ми крещи. Това са 9 песни на един изпълнител в 1 вечер. Тотална доминация!

Галин е следващият с доста пускани песни - Фараона, дуета с Емануела, Царя на купона, С мене да вървиш, Роклята ти пада и от ретрото само Момче без сърце.

Ивана и Тони Стораро също много ги пускат в ретрото. На Ивана почти всяка стара песен съм чувала в различни вечери.Даже те двамата са единствените от по-старото поколение, на които се кефят зверски много младите.

Толкова пъти съм ходила на дискотека и никъде не съм чувала на Галена от ретрото повече от Кой,Пак ли и Спри ме :scratch:

"Роклята ти пада" също не я пускат освен ако не си я поръча някой,което е голяма загуба,защото е много готина и свежа песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мине се не мине и някой избълва някоя простотия като горните постове. Преслава, Фики, Емилия и останалите не ги пускат, само на Галин песните, които дори той не пее на собствените си участия. :1000 (29): :mf_surrender: Още повече да сравняваш тази дупка с Мегами е абсолютен таш*к. :1000 (10):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на 2001 година - Ивана :Vishenka_05:

 

Една от най-нагласените излагации евър.

Наградата си беше за Глория. Веднага след нея бяха Кама и Деса.

Ивана с една"Грешна нощ" да я титулуват тогава... Ясно от кога са стартирали пазарлъците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-нагласените излагации евър.

Наградата си беше за Глория. Веднага след нея бяха Кама и Деса.

Ивана с една"Грешна нощ" да я титулуват тогава... Ясно от кога са стартирали пазарлъците.

 

Ивана още със "Сто патрона" изстреля много на високо....да не забравяме, че и от албумът имаше много хитове, а пък след това и вторият албум и "Грешна нощ" двойно я изстреля още повече нагоре....хубави времена бяха! Липсва ми концертите на Нов Фолк :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е хитова, че пее песни на колежки....

 

https://www.vbox7.com/play:aefb52f6

Че какво лошо има да пееш песни на колежки?Така поднасяш малко разнообразие на публиката.

Аман от претенциите на някои :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво лошо има да пееш песни на колежки?Така поднасяш малко разнообразие на публиката.

Аман от претенциите на някои :mf_surrender:

 

Яд го е, защото неговата Кама не може да изпее "Лъжа е" или "Дяволско желание" :3fdb8960598fa63e: а там се иска глас, глас и глас :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-нагласените излагации евър.

Наградата си беше за Глория. Веднага след нея бяха Кама и Деса.

Ивана с една"Грешна нощ" да я титулуват тогава... Ясно от кога са стартирали пазарлъците.

Гавра на десетилетието. Явно тук е подписала ония договор.

Камелия с хита на годината и инерцията от Златна рибка, Глория с албума, Деса и тя беше с Бели нощи и инерция от 2000. И накрая - Ивана.

Не,че не беше фурор 100 патрона, ама е ясно че е нагласена награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана още със "Сто патрона" изстреля много на високо....да не забравяме, че и от албумът имаше много хитове, а пък след това и вторият албум и "Грешна нощ" двойно я изстреля още повече нагоре....хубави времена бяха! Липсва ми концертите на Нов Фолк :Vishenka_05:

Да бе - ама хитове имаха всички тогава. Да дадем тогава Певица на 2000 и на Силвия заради "Просякиня", на Валя заради "Ще горя", на Мира заради "Летвата", на Цветелина, на Петра и на кого ли още не. Не върви някак. Троянският кон си е троянски кон. 2001-ва наградата й е незаслужена. Някои други от следващите - може би да. Но не всички. Ивана стана име 2003. Дотогава си имаше просто два-три хита.

 

Гавра на десетилетието. Явно тук е подписала ония договор.

Камелия с хита на годината и инерцията от Златна рибка, Глория с албума, Деса и тя беше с Бели нощи и инерция от 2000. И накрая - Ивана.

Не,че не беше фурор 100 патрона, ама е ясно че е нагласена награда.

Абсолютно. Няма какво да се допълни. Нищо лично към нея, но просто навреди на бизнеса тогава, което не се връзва с имиджа на Майка Тереза, който сама се опита да си изгради. Към днешна дата е със статут на легенда за поп-фолка. Бачкала е, заслужила си е успехите, но това не променя някои не съвсем коректни методи по налагането й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд го е, защото неговата Кама не може да изпее "Лъжа е" или "Дяволско желание" :3fdb8960598fa63e: а там се иска глас, глас и глас :Vishenka_05:

Тук си мнооого прав!За такива песни не минават показване на силикони и подвиквания на публиката. :Vishenka_05:

Галена тук много добре си тръгна преди "Лъжа е",че щеше да изплаши публиката

П.С. Интересно ми е на какво ще ги научи Кама в Гласа? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова пъти съм ходила на дискотека и никъде не съм чувала на Галена от ретрото повече от Кой,Пак ли и Спри ме :scratch:

"Роклята ти пада" също не я пускат освен ако не си я поръча някой,което е голяма загуба,защото е много готина и свежа песента.

Еми честно казано не ми дреми дали си ги чувала. Аз съм ги чувала тези всички миналата седмица, а иначе са пускали почти всяка песен на Галена от 2008 насам, а специално "Кой" не я пропускат и 1 вечер, когато и да съм била след 2013 г.

Ама то като търсиш ПОСТОЯННО как да се заядеш с Галена очаквам да кажеш скоро, че изобщо нейне песен не се пуска. Това всеки втори пост да ти е за някой, който уж не харесваш е смешно, но ти си знаеш де.:1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма. Дано направи пак някоя такава песен със силно послание и по-екзотичен/етно отсвир, че аман от Калин Димитров. Нищо лично, добър е - просто й е време за нещо ударно.

Страхотен клип, между другото. Не знам защо не се дава за пример.

Тази ми е много любима!

Калин преди правеше много добри парчета. Сега е зациклил нещо, но е въпрос на време да получи пак вдъхновение и да създаде нещо уникално като "Тихо ми пази" например.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази ми е много любима!

Калин преди правеше много добри парчета. Сега е зациклил нещо, но е въпрос на време да получи пак вдъхновение и да създаде нещо уникално като "Тихо ми пази" например.

Тихо ми пази е на Спас Лазаров, а не на Калин Димитров

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми честно казано не ми дремe дали си ги чувала. Аз съм ги чувала тези всички миналата седмица, а иначе са пускали почти всяка песен на Галена от 2008 насам, а специално "Кой" не я пропускат и 1 вечер, когато и да съм била след 2013 г.

Ама то като търсиш ПОСТОЯННО как да се заядеш с Галена очаквам да кажеш скоро, че изобщо нейне песен не се пуска. Това всеки втори пост да ти е за някой, който уж не харесваш е смешно, но ти си знаеш де.:1000 (29):

Смешно ми е просто как се говорят простотии как пускали песента с Дж-ея като никой дори не помни за съществуването й.За "Кой" няма какво да отричам при положение , че е една от най-хубавите и стойностни песни от последните години и която си остава във времето , редом до "Хабиби".Интересно ми е къде са онези гласени за вечни хитове Пантери,Каравани,Тропикани и прочие?

А фенове на "певици" със съмнителен пол да не се обаждат :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...