Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Логично беше да не избира Камелия, все пак Симона има съвсем различен стил на пеене и пее зверски добре. На какво толкова ще я научи Камелия? Все пак Симона си има изграден начин на поведение на сцената, освободена е, има опит. Не че Поли е най-добрият избор, но ... пак е нещо. Искаше ми се Графа да я "открадне".

Графа подбира талантите си, не му трябват статични бек вокалистки. Да, Симона беше, като бек вокал на момчето. Просто не пее с чувство.

А Камелия натиска бутона от уважение към Глория. Тя също.не иска Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа подбира талантите си, не му трябват статични бек вокалистки. Да, Симона беше, като бек вокал на момчето. Просто не пее с чувство.

А Камелия натиска бутона от уважение към Глория. Тя също.не иска Симона.

Камелия ли ти каза, че не иска Симона? :D

Стига сте давали хляб на жълтите парцали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа подбира талантите си, не му трябват статични бек вокалистки. Да, Симона беше, като бек вокал на момчето. Просто не пее с чувство.

А Камелия натиска бутона от уважение към Глория. Тя също.не иска Симона.

 

Въпросното момче пее като нещо средно между Георги Христов и Драго Чая.... Демек лъха на естрада от километри!

Симона го отвя не само с височини, но и с постановка на пеене. Не съм и предполагал, че може да пее толкова добре. Супер много ми допада в това предаване.

Камелия също ми харесва как се представя дотук. Със сигурност е по-добре от Десислава в "Капките", от която очаквах много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросното момче пее като нещо средно между Георги Христов и Драго Чая.... Демек лъха на естрада от километри!

Симона го отвя не само с височини, но и с постановка на пеене. Не съм и предполагал, че може да пее толкова добре. Супер много ми допада в това предаване.

Камелия също ми харесва как се представя дотук. Със сигурност е по-добре от Десислава в "Капките", от която очаквах много повече.

 

Съгласен! Симона ме изненада много приятно. Талантлива е, но не предполагах че е много талантлива. Представи се в пъти по-добре. Радко е много талантлив и той, но всеки път пее, както казваш, нещо средно между Георги Христов и Драго Чая. Прекалено естраден тип ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросното момче пее като нещо средно между Георги Христов и Драго Чая.... Демек лъха на естрада от километри!

Симона го отвя не само с височини, но и с постановка на пеене. Не съм и предполагал, че може да пее толкова добре. Супер много ми допада в това предаване.

Камелия също ми харесва как се представя дотук. Със сигурност е по-добре от Десислава в "Капките", от която очаквах много повече.

Васе, момчето пя много по-добре. А до го сравняраш с Драго Чая е смешно. На следващия етап съм сигурен, че пак ще пръсне. Симона пее по учебник, правилно и до там. Неможе да ме впечатлят такива изпълнители. Нито чувство, нито импровизиране. Научила е една техника( Глориева) и до там.

Да, Камелия е много адекватна, съгласен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер хит сезони - Пролет 2017

 

1.
Мария - Да ти дам ли малко

2.
Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

3.
Кали и Илиян - Мафия

4.
Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

5.
Галена - Moro Mou

6.
Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

7.
Avi Benedi - La Vida Amiga

8.
Милко Калайджиев и Наско Ментана - Бръмчалка

9.
Теди Александрова ft. Азис & Наси - Подгряващи звездички

10.
Борис Дали и Елена Велевска - Ще си моя

11.
Емилия и Цеци Лудата глава - Напусни

12.
Анелия, Илиян и Живко Микс - Колеги

13.
Ваня и Анелия - За патрона

14.
Джулия и Анелия - За мене край си

15.
Райна - Принцеса

16.
Татяна - Бивша за секс

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер хит сезони - Пролет 2017

 

1.
Мария - Да ти дам ли малко

2.
Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима

3.
Кали и Илиян - Мафия

4.
Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

5.
Галена - Moro Mou

6.
Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

7.
Avi Benedi - La Vida Amiga

8.
Милко Калайджиев и Наско Ментана - Бръмчалка

9.
Теди Александрова ft. Азис & Наси - Подгряващи звездички

10.
Борис Дали и Елена Велевска - Ще си моя

11.
Емилия и Цеци Лудата глава - Напусни

12.
Анелия, Илиян и Живко Микс - Колеги

13.
Ваня и Анелия - За патрона

14.
Джулия и Анелия - За мене край си

15.
Райна - Принцеса

16.
Татяна - Бивша за секс

Очакваш ли Преси да скандализира с песен тип ''Принцеса'' на Райнушка ? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...