Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия - Като за последно

музика и аранжимент: Даниел Ганев

текст: Петя Радева

 

Анелия - ...

музика и аранжимент: Артур

режисьор: Bashmotion

 

SOON :)

Бълваме ли "като за последно"? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че се е отказала от баладата. Тези с най-тежките текстове се харесват най-много. Иначе добре, че се е спряла на "Като за последно", защото се колебаеше между това заглавие и "Искам те в сърцето".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Водещата Петя Костуркова не пропуска да пита Фики и кога се очаква дуета му с Галена, за който вече са говорили в “Звездно”. Певецът не се обвързва със срокове, защото неговата колежка е тази, която движи проекта. Фики издава, че песента е балада, а аранжименът е на Даниел Ганев.

 

“Очаквам с нетърпение да снимаме клипа, защото нашите проекти с Галена винаги са имали успех. Когато с нея се съберем на едно място, в една песен, това се харесва на хората. Надявам се и новата песен да успее да докосне сърцата им.”

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, снимките на Рени не са ли от Мистик във Видин /14.04/? Да не си поръчал ти статията? :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100...p;hc_ref=SEARCH

 

Рени е качила live от участието. Не е толкова зле.

 

Не съм поръчвал нищо. А и аз не ходя при кретените на Джордана в "Мистик", а в "Ривиерата" или в "Шампиона", който ми е на 50 метра от терасата. И без това Белан ще изкупи всички свестни кръчми в града, чрез авера си Джордан. Дрогата се завръща след 10 години в града с тоя бандит. Трябва да го прибираме бързо.

 

 

Анелия е първата българска певица с резиденция в Драгалевци!

 

Абсолютно невероятно! :happyppl:

 

 

Изтрили са всички церемонии на наградите от канала на Планета.

 

Пречи им една руса бивша тяхна певачка, на кадрите. Трябва да изрежат всичко и тогава да ги качат, че да не знаят децата защо стадионите са били пълни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както Камелия от първите места:)

 

Чети това, мисли (ако можеш) и дерзай! :g2:

 

 

..... но пък няма как да не намигна на едни хора, като обобщя онова, което никой не иска да каже тази пролет. Чалгата през 2017 година е равна на Кама + Деса в риалитата и нищо друго. Никой друг просто не съществува в този бизнес, никой....
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Анелия как не заспа на тоя стол не знам...все едно на сила са я замъкнали там. По-скучно интервю скоро не е имало. А каква мъка е да я слушаш да не говорим.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пуснах сега Анелията д я слушам и колкото и да не исках да хейтя на 10та минута вече исках да я почвам с тачката през главата... Не мога да повярвам, че 15 години си сред топа, сред елита на БГ, вряла си, видяла си и 2 и 200, но дори капка градация или развитие в мислене, говорене и поведение пред медии. И отгоре на това си личи фалша и струи неуважение към феновете и въпросите им от всеки неин отговор. Сякаш на сила е там, на сила диша и живее... И едни заучени предварително фрази, не отговарящи на същността и егото и... Представям си как вече си гушка статуетката за видеоклип и отдавна е забравила изявленията за това как щяла да я даде на режисьора... Дори се чудя как толкова глупава, а толкова оцеляваща сред конкуренцията и сред акулите в живота. Може би глупостта и помага. Толкова бездушна ми идва. Нз в моята програма ли е бъгът

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пуснах сега Анелията д я слушам и колкото и да не исках да хейтя на 10та минута вече исках да я почвам с тачката през главата... Не мога да повярвам, че 15 години си сред топа, сред елита на БГ, вряла си, видяла си и 2 и 200, но дори капка градация или развитие в мислене, говорене и поведение пред медии. И отгоре на това си личи фалша и струи неуважение към феновете и въпросите им от всеки неин отговор. Сякаш на сила е там, на сила диша и живее... И едни заучени предварително фрази, не отговарящи на същността и егото и... Представям си как вече си гушка статуетката за видеоклип и отдавна е забравила изявленията за това как щяла да я даде на режисьора... Дори се чудя как толкова глупава, а толкова оцеляваща сред конкуренцията и сред акулите в живота. Може би глупостта и помага. Толкова бездушна ми идва. Нз в моята програма ли е бъгът

А може би всичко е една актьорска игра за пред камерата на Стояновица? Всички помним как заплашваше, че ще се самоубие, ако не й дадат "Певица на годината"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя изобщо не е съгласна за тази награда, пък какво остава да я гушка.

 

А и липсваха доста фрази, които преди казваше по 5 пъти в интервю. :1000 (29): И как почна да се хили като я питаха за "По-силно можемЕ ли" :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

... но пък няма как да не намигна на едни хора, като обобщя онова, което никой не иска да каже тази пролет. Чалгата през 2017 година е равна на Кама + Деса в риалитата и нищо друго. Никой друг просто не съществува в този бизнес, никой....

Това е най неочакваното за мен твое заключение, с което дори съм съгласен на 80 процента, но аз още от преди години повтарям колко тежест имат изяви в подобни формати за изпълнителите. Особено като си изиграеш добре картите. Това, което получи Камелия от този формат няма равно нито с хонорари, нито с турне, защото масовото одобрение ти създава имиджа и името, а не бълването на придукция през 3 месеца. Кама спечели точка за бранша и разби много митове за фолкпевиците. Така че едно такова участие не е просто реклама и хонорари.

 

А може би всичко е една актьорска игра за пред камерата на Стояновица? Всички помним как заплашваше, че ще се самоубие, ако не й дадат "Певица на годината"..

 

Ем точно това внушение целях с поста си. Потресен съм от зле изиграната роля и се замислих за простия човек с положение в обществото по принцип. Анелия ми е като една Бай Ганьовица... Ни изцепките на ема, ни на деса, ни на Софка могат да се мерят с това животно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е уникат! Няма по-смотана жена в този бизнес. Но този нейн недостатък е полезен за публиката. В своята перманентна неграмотност и човешка простота, тя ни предава в буквален смисъл всичко от кухнята на Пайнер без да иска и без въобще, да се налага да питаме някой "вътрешен" или ние, да се правим на "вътрешни".

 

Анелия: - Никога повече няма да има награди....

 

превод: - Митко Пайнера в момент на афект е казал, че никога повече няма да им прави награди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...