Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Еми топ е. На нейните наборки им избиват бели корени. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Вие я изкарахте някаква бабичка на 90 години, брат, животът е пред нея - тя е само на 46.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Вие я изкарахте някаква бабичка на 90 години, брат, животът е пред нея - тя е само на 46.

Къде казах, че е бабичка? :1000 (29):

На 46 повечето жени си боядисват белите коси, а Кама няма такива... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова злобеете срещу Теда не мога да разбера?? Нормално е след като прави песни сума ти години и никой не я бръснеше за жива, сега да се радва, като има успехи!! Още повече, че дори и да са някакви цигании, тексът и музиката са нейни, вие осъзнавате ли какво означава да измислиш нещо сам и то да има такъв грандиозен успех? Всяка песен и е с по 10-15 милиона от 2,3 години насам, всички дискотеки гърмят с песни, които самата тя е измислила. Без топ композитори, без топ режисьори! Отвратително злобни сте, оставете момичето да се радва на успехите си!

 

Само чуйте за какво става въпрос!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително злобни сте, оставете момичето да се радва на успехите си!

И за кое да я похвалим?

 

Затова, че не й пука дори за малкото й "фенове" ли?

Затова, че пуска абсолютно еднакви песни?

Или затова, че купува гледания?

Или затова, че има самочувствие до небесата?

Или затова, че трупа гледания на чужд гръб?

 

Харесвам повечето от песните й, но като човек ми е противна и надали мнението ми ще се промени ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за кое да я похвалим?

 

Затова, че не й пука дори за малкото й "фенове" ли?

Затова, че пуска абсолютно еднакви песни?

Или затова, че купува гледания?

Или затова, че има самочувствие до небесата?

Или затова, че трупа гледания на чужд гръб?

 

Харесвам повечето от песните й, но като човек ми е противна и надали мнението ми ще се промени ;)

И защо да няма самочувствие? Те всичките певици са с този начин на мислене, просто не го казват в ефир. А иначе си е типично българска черта да мразим хората, които вярват в себе си и имат самочувствие, което аз лично никога не съм го разбирал. Как може да те е яд на другия, че той вярва в себе си? Ми нека да си вярва, гледай себе си в крайна сметка. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да няма самочувствие? Те всичките певици са с този начин на мислене, просто не го казват в ефир. А иначе си е типично българска черта да мразим хората, които вярват в себе си и имат самочувствие, което аз лично никога не съм го разбирал. Как може да те е яд на другия, че той вярва в себе си? Ми нека да си вярва, гледай себе си в крайна сметка. :wacko:

 

Него не го е яд, че Теда вярва в себе си. Поне аз не го долових от поста му.

 

Изброил е много точно и ясно причините, поради които не я харесва. Те много хора не я харесват заради тия неща и не я вземат насериозно заради простоватите егоцентрични (бас държа, че Теда не знае кво означава тая дума) текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които качват стари песни и заблуждават потребителите, какъв е смисълът в цялата работа? :mf_surrender:

 

Да те дразним и както виждам - успяваме. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които качват стари песни и заблуждават потребителите, какъв е смисълът в цялата работа? :mf_surrender:

 

Питали сме ги триста пъти... И те не знаят, но се състезават кой ще има повече гледания на фалшивите си клипчета.

Поне да качват песни, които ги няма в тубата с оригиналните им имена, а не измислени дуети и тъпотии.

Много се радвам, че открих опцията на ютюб да не ми се показват подобни видеа и вече са супер голяма рядкост, и то само, когато ми предложат някой нов такъв канал, който бързо отива в кофата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова злобеете срещу Теда не мога да разбера?? Нормално е след като прави песни сума ти години и никой не я бръснеше за жива, сега да се радва, като има успехи!! Още повече, че дори и да са някакви цигании, тексът и музиката са нейни, вие осъзнавате ли какво означава да измислиш нещо сам и то да има такъв грандиозен успех? Всяка песен и е с по 10-15 милиона от 2,3 години насам, всички дискотеки гърмят с песни, които самата тя е измислила. Без топ композитори, без топ режисьори! Отвратително злобни сте, оставете момичето да се радва на успехите си!

 

Само чуйте за какво става въпрос!!

+111111111111111

 

20 млн :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+111111111111111

 

20 млн :Vishenka_05:

 

Галена или Теди Александрова, ти знаеш ли, че Теди е плюннала във физиономията на Галена на последният Пайнерски концерт?! :3fdb8960598fa63e: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...