Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

Честно казано по-некадърен продуцент от Маги Халв НЯЯЯМАААА!

 

Лош подбор на участници, досадно жури, водещи тип Къци, лош подбор на звезди за имитация, слаби гримьори.

Преслава разбира всичко това и изобщо не й дреме за предаването, освен хонорара й, който е доста тлъст и за това стои.. :whistling:

 

Личи си че няма желание и не е нейната сфера. Но като цяло не е само тя а почти всички участници изглеждат нелепо. Може би Прея се справи единствено. Дори Орлин Павлов е трагедия.

 

Песента на Гага е толкова скучна, че не знам какво повече можеше да направи Преслава като пеене. Те я хвалиха на трагичните образи на Криско, а сега се сети Фънки да плюе. И като казах Фънки тоя е такава върти лопата, не случайно освен за шут,за друго го взимат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами на мен Преслава въобще не ми хареса, за мен имитацията липсваше отвсякъде. Не беше лошо изпяването, но Фънки беше прав, че просто я е научила, но аз не видях нищо характерно за самата Гага. Беше си Преслава, ама малко по-накичена и изчанчена.

Като цяло снощи беше доста слаба вечер, все едно за първи път бяха на сцената. Дуетът заслужено си спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът с бутона и следващото изпълнение на Преслава режисьорът се аргоментира, че тази група нямала друга популярна песен, та за това Преслава не просто да не дублира ролята на Поли, но и да изпълнява същата песен. В предишните издания мисля че наистина участниците изпълняваха на един и същи изпълнител различни песни обаче - и в един концерт, и в целия формат. Което що годе изглежда правдоподобно, за мен поне, тъй като не съм запознат с творчеството на въпросната група.

 

Интересно как па на дуета все се падат дуетни изпълнения, как пък на Прея все й се падат някакви черни, молатки, латинота...

 

Орлинчо в началото беше доста амбициран, но сега мисля че вече и на него му е все тая.

 

Не разбирам защо Геро се пъне толкова за първото място, при все че нито може да пее, нито да танцува, нито дори имитациите му се получават, предвид особената му форма на телосложение и т.н. Може би защото е водещ на "Господарите". За това и Малин Кръстев идваше да му натиска бутона, да правят коментари в "Господарите", някакви бутафорни фенове с трансперанти в публиката, което е повече от абсурдно и комично.

 

И много лошо впечатление ми прави как Маги си пропагандира съвсем спокойно чуждопоклонничеството. И давам последните два концерта. Не може в един концерт, в който са пели три български песни и изпълнители - Николина Чакърдъкова, Тодор Колев и дори Преслава, ако щете... да пуснем за финал Майкъл Джексън, независимо колко е голям. Или на вчерашния концерт - Фънки и Милена, Миро и особено Силвия Кацарова. Нелепо е просто...

 

Но пък в крайна сметка продуцентът си е продуцент, той си осигурява финансирането, рекламите, участниците, екипа, нормално е който плаща музиката, той и да си я поръчва. Ние сме тъпи, че му правим рейтингите и той на наш гръб си пропагандира своите си мераци наляво-надясно. Маги Халваджиян може да е пълен некадърник, както и брат му, но ... са най-успешните, за добро или за лошо, в България през последното десетилетие, две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава дори не се опитва да имитира гласа на Васил Найденов :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не повярваш, но този път са я барнали в лицето и не си личеше, че е тя... но пак нямаше нищо общо с оригинала... :roll1: Биеше на някоя клета старица, тръгнала към бакалията.. :roll1: Гласът си беше нейния, нещо пак не й се получи да си го преправи.

И този път явно няма да е на най-горните позиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше добре на визия. В началото направи опит за имитация на пеене, но бързо се отказа и си пя себе си.

Орлин беше страшна гротеска. Но пък беше забавно а това е целта.

Поли май пак няма да натиска бутон, че трябва да лети след шоуто заради Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Полито какво ще прави следващите две седмици? Репетициите за Евровизия започват другия понеделник (макар че нашата е чак в четвъртък), а пък другата неделя е официалното начало, с червен килим и т.н., което няма как да пропусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че най-добри си остават Прея, Калин и Геро. И Поли се справи. Но като нищо може журито да сложи Орлин на челното място- не спрях да се смея на неговото представяне, страшно забавно! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен почти никой не ми хареса кой знае колко тази вечер. Може би Джулия. От дуета онзи, дето имитираше Ал Бано, също като че ли беше добре. При Геро ми липсваше страстта на Висоцки. Орлин на Криско беше катастрофа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Полито какво ще прави следващите две седмици? Репетициите за Евровизия започват другия понеделник (макар че нашата е чак в четвъртък), а пък другата неделя е официалното начало, с червен килим и т.н., което няма как да пропусне.

Може да заснеме изпълнението си предварително, имало е такива случаи предишните сезони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв му е проблема на Магърдич с Поли Генова ?

Я да ходи той да пее 4 гласа, кой от кой по-сложен, бахти тъпака, честно!

Да вложи ощеее повече енергия :mf_surrender: ми да умре на сцената .. тъпо магаре. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв му е проблема на Магърдич с Поли Генова ?

Я да ходи той да пее 4 гласа, кой от кой по-сложен, бахти тъпака, честно!

Браво на него, нека някой сгази тази бездарна натегачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...