Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

*кои

 

Много ме кефи това шоу, за участници не знам, спрягат Преслава, макар че Деси Слава май би се справила по-добре, по-скоро са ми интересни образите, които им се падат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от край време имах инфо, че Поли Генова ще ходи на Евровизия, а Преслава ще участва в Капките- дано и второто да се окаже вярно, ще е много забавно. :1000 (29):

И с Калин и Орлин ще е интересно. Някъде чух, че и Венета Райкова щяла да участва, трудно ми е да си я представя, но нали затова е шоуто- за да ни покаже неочакваното... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Преслава и Калин Врачански пред журито в различни образи ще излизат Орлин Павлов и Поли Генова. Ще има още четирима участници, но техните имена тепърва ще станат известни.

 

https://www.24chasa.bg/Article/5321216

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен Преслава и Калин Врачански пред журито в различни образи ще излизат Орлин Павлов и Поли Генова. Ще има още четирима участници, но техните имена тепърва ще станат известни.

 

https://www.24chasa.bg/Article/5321216

 

Геро ще участва също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Калин Врачански са част от популярните имена, които ще се включат в новия сезон на “Като две капки вода”.

 

Шоуто, в което известни личности имитират български и световни певци, трябваше да тръгне в ефира на Нова тв на 29 февруари. Но първото му издание е изместено за 3 март. След това обаче ще продължи да се излъчва всеки понеделник в продължение на три месеца, както е било в предишните сезони.

 

Освен Преслава и Калин Врачански пред журито в различни образи ще излизат Орлин Павлов и Поли Генова. Ще има още четирима участници, но техните имена тепърва ще станат известни.

 

В предишното издание на шоуто в журито бяха Маги Халваджиян, Фънки и Хилда Казасян. Сега ще има промяна, но от екипа пазят в тайна кои ще са оценяващите. Водещи отново ще бъдат Димитър Рачков и Васил Василев-Зуека.

 

От две-три седмици се снимат визитките на новите лица в “Като две капки вода”. В първия епизод ще бъдат показани кадри как те се подготвят за участието си. Всеки от тях ще разкаже от какво се страхува и на какво се надява. Ще бъдат обявени и малките промени в шоуто, но като цяло форматът остава същият. Отново по време на концертите ще има гости, които също ще влизат в образите на популярни български и световни изпълнители. /"24 часа"/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да направи все я плюете, не се учудвам вече :D Радвам се, че ще бъде там. Дано вкарат Азис в Бутона на късмета, къде другаде ще можеш да видиш Преслава като Азис?

Те предварително определят образите, в които ще влязат участниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...