Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От изпълнението на Поли разбрах,че колкото и да съблекат,гримират и направят една жена,тя не е ли секси няма как да стане!

 

 

лезбиийка ли е тая каква е не знам

 

ама наистина няма нищо секси в нея

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танчето да е на линия следващия път! :1000 (29):

Мисля, че Преслава може да се справи много добре с предстоящия образ, такива рокаджийски неща й отиват, убедили сме се.

Геро като Дивна... :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да й бяха сложили гърди на Поли, Пинк не е гладка като дъска за гладене!

След днешното изпълнение е смешно някой да каже, че Поли е бездарна.

Да, не се е фокусирала да изгради кариера с отпечатък и наследство, но пък талант има много.

Рачков и Зуека 100% ще са Елица и Стоян. Ще са доста забавни.

Преслава пак на дъното в зрителския вот.... Хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

След днешното изпълнение е смешно някой да каже, че Поли е бездарна.

Да, не се е фокусирала да изгради кариера с отпечатък и наследство, но пък талант има много.

Рачков и Зуека 100% ще са Елица и Стоян. Ще са доста забавни.

Преслава пак на дъното в зрителския вот.... Хах

Мрънка там нещо и вече големият талант, на тая селска певица ли се прекланяте! Ужас! Бас държа, че Преслава за втора седмица е първа по вот, просто това е измама от шоуто, за да ни нахъсат да гласуваме, не с по 1, а с по 5 sms-a, за нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мрънка там нещо и вече големият талант, на тая селска певица ли се прекланяте! Ужас! Бас държа, че Преслава за втора седмица е първа по вот, просто това е измама от шоуто, за да ни нахъсат да гласуваме, не с по 1, а с по 5 sms-a, за нея!

Едва ли е първа. В страницата на "Капките" под снимката ѝ няма един положителен коментар. Даже аз мислех, че пак ще ѝ дадат 3 точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е първа. В страницата на "Капките" под снимката ѝ няма един положителен коментар. Даже аз мислех, че пак ще ѝ дадат 3 точки.

Те там са утайките на общество са писали под снимката й, а може и това да са купени фенове на Камелия или Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЙ, най- накрая доживях да срежат мъжкараната! :mf_surrender:

 

Винаги съм знаел, че тая Генова не е стока. Веднага си показа каква е всъщност, при първата малка забележка. Толкова злобно и досадно същество. Сигурно и 1 лев не е изкарала от участие, въпреки бутането на цялата държава. Няма реалити в което не е била бутана от всички, няма медия в която не е била, няма концерт на които да не се е набутала и въпреки това нито един хит, никаква харизма, никакви фенове. И само като се сетя, че това нещо ПАК го набутаха във Евровизия.. :mf_surrender:

 

Иначе Преслава беше ужасна с тоя грим.. :roll1: И разбира се пак подценена, както в цялото предаване и както беше Азис, за мене никаква изненада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те там са утайките на общество са писали под снимката й, а може и това да са купени фенове на Камелия или Галена.

Да, ще седнат точно с това да се занимават. :D

 

Маги трябваше през целия сезон да е в журито! Много по-интересно е с него. :D :1000 (29): Ама тая Генова как тръгна да скача, лелеееее. Много свикна да я ласкаят другите и сега веднага се озъби. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава визуално беше горе-долу добре, но откъм глас грам не се беше постарала да го имитира, пееше си с нейния глас и нейната техника, което между другото почти всеки път го прави. :mf_surrender:

 

Сега ще видим следващия път как ще е, пак на английски, което не е добре за нея, но пък е рок и може да се представи в добра светлина. Все пак точно с рок, макар и на английски, спечели предаването с имитацията на Тина Търнър.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Преслава беше добро като игра, като пеене често се чуваше недопустимо като себе си, цялостно ок, ама това е, просто ок, от няколко шоута насам тя и изпълненията ѝ станаха пълнеж в това шоу и няма странно в оценките на публиката, тя просто не изпъква. Цялостното мнение за нея е, че не се старае достатъчно, сега с две седмици за подготовка се надявам да се представи по-добре!

 

Факт е, че Поли не излъчваше груб сексапил и това е, дори не е нещо според мен, за което трябва кой знае колко да репетира, след изказването, когато ѝ се падна Преслава, и самото ѝ имитиране, това е втората ѝ грозна реакция, градивните критики трябва да може да ги приема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Преслава беше добро като игра, като пеене често се чуваше недопустимо като себе си, цялостно ок, ама това е, просто ок, от няколко шоута насам тя и изпълненията ѝ станаха пълнеж в това шоу и няма странно в оценките на публиката, тя просто не изпъква. Цялостното мнение за нея е, че не се старае достатъчно, сега с две седмици за подготовка се надявам да се представи по-добре!

 

Факт е, че Поли не излъчваше груб сексапил и това е, дори не е нещо според мен, за което трябва кой знае колко да репетира, след изказването, когато ѝ се падна Преслава, и самото ѝ имитиране, това е втората ѝ грозна реакция, градивните критики трябва да може да ги приема.

Не оправдавам Преслава, но останалите или са професионални актьори и е нормално да са по-добри, или пък са свели до минимум заетостта си. Тя поема по 15 участия на месец, демек през ден .. :mf_surrender: Не стига хонорара, който ще вземе от предаването, ами и участията си не спира. Явно пак е дирижирано от Пайнер, съмнявам се самата тя да иска доброволно да се натоварва толкова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен на Рики ще представя Орлин Павлов, че това не го гледах?

Тъкмо се чудих дали и Рики ще имитират, защото навсякъде той присъства в чуждите издания на предаването.

 

Аз винаги го следя, дори и да съм на работа, пак си гледам после епизодите.

 

Даже писах на Рики ама едва ли ще ме забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегастарке, докога с тази наивност, бе душа?

 

"Нотоварената програма" на Преслава си е заради нейната алчност.. Всеки изпълнител сам си решава, колко да работи. Глория, Галена, Константин и Камелия (докато беше в Пайнер) са говорили по темата с редуцирането им.

Иначе Пресли, милата, като я гледам как нонстоп залива инстаграм със снимчици и като я знам колко се раздава по участия и как "пее" на живо от понеделник на понеделник за 2 минути и половина.... - голямо пренатоварване наистина ... сигурно ползва барокамера за възстановяване. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен на Рики ще представя Орлин Павлов, че това не го гледах?

Тъкмо се чудих дали и Рики ще имитират, защото навсякъде той присъства в чуждите издания на предаването.

 

Аз винаги го следя, дори и да съм на работа, пак си гледам после епизодите.

 

Даже писах на Рики ама едва ли ще ме забележи.

 

Livin' La Vida Loca :1000 (30):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе айде стига бе!

 

Преса я обвиниха, че правела повече пародия, когато беше Лили Иванова, а 95% от изпълненията на "Дуета" и Геро са точно пародия и нищо друго. Генова пък е приятелка на ФЪнки и общо взето 2-3 имена си се въртят.

Поли Генова на "Лъжа е " се изложи на 100% и изглеждаше супер жалка. Освен, че неможа да изпее песента на Преслава, се извиняваше, как пеела чалга, а тая песен на Преса е много повече поп/рок от колкото всички на Поля!

А може би Прея се справя най-добре, но пък тя и няма друга работа извън предаването, както и почти всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, видях с коя песен на Рики ще е. Ще кажеш, че други песни няма Рики. В чуждите издания на предаването цял микс дават на участниците, те се скъсали тука. Важното е, че Орлин харесва Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sweet child o' mine ли ще прави Преса? Ако е така, има шансове да се представи добре, че тая песен Уеко на чалгичка си бие във вокалната част.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

 

 

 

 

 

И "La Mordidita" в испанското издание:

 

 

La Copa De La Vida:

 

 

La Morddita:

 

 

 

 

Maria:

 

 

Tu recuerdo:

 

 

 

 

Pegate, Asignatura Pendiente:

 

 

 

 

 

 

Tu recuerdo:

 

 

Fuego De Noche, Nieve de Dia:

 

 

La Bomba:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегастарке, докога с тази наивност, бе душа?

 

"Нотоварената програма" на Преслава си е заради нейната алчност.. Всеки изпълнител сам си решава, колко да работи. Глория, Галена, Константин и Камелия (докато беше в Пайнер) са говорили по темата с редуцирането им.

Иначе Пресли, милата, като я гледам как нонстоп залива инстаграм със снимчици и като я знам колко се раздава по участия и как "пее" на живо от понеделник на понеделник за 2 минути и половина.... - голямо пренатоварване наистина ... сигурно ползва барокамера за възстановяване. :mf_surrender:

Да, Галена така си ги редуцира - от 200 на 190 :mf_surrender:

Преслава я бяха гримирали покъртително вчера, изобщо гримьорите в това предаване никакви ги няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...