Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

Тотален резил за Преслава, наистина. Сигурно дори и на финал няма да отиде. Той Халваджиян вече си има Поли, за да му докарва рейтинг там, така че вече не му е и много нужна.

Не трябваше да се забива така в желанието си пак да е Певица на годината...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако Деса беше там, щеше да смаже с "Излел е ...", но за Преса не съм сигурен :mf_surrender: Ако се изложи с тази песен, пропадането ще е тотално.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че Преслава ще се справи.. Това не е Деси Слава да смаже с народно изпълнение, все пак. Дано да греша.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава днес трябва да е първа, а Орлин да е сред последните три, за да може тя да се класира на финала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали за Преслава въобще ще е добре да отиде на финал. Ще отнесе страшно много хейт, със сигурност не е нито по-добра, нито по-харесвана от Орлин в сезона като цяло. На мен лично дори и Прея ми харесва повече от нея.

А представяте ли си ако отиде на финал и спечели вместо Калин, Поли и Геро? :roll1: Дано не се получи пак някакъв такъв автогол ала Наградите на Планета 2.0.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше страхотна. В първите секунди ми прозвуча направо като някоя от легендарните народни певици. По-натам на моменти се насочваше към своето си пеене, но беше стабилна. Дори и да не отиде на финал, това според мен си беше достоен завършек на участието й в предаването.

Другото представяне, което ме впечатли много тази вечер, беше на Поли. Чудесна беше идеята за холограмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако публиката измести Орлин от Топ 3 ще успее и естествено да бъде на първо или второ място.

Тя сама се заби като даде 5 точки на Дуетът преди малко - сама се измести от първото място във временното класиране за днес и с това ѝ намаля резултата с 1 точка при приравняването, а тази точка може и да е решаваща.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, ама тя Преси щяла да се маскира още, нищо че не отиде на финал... :roll1: Жалко, можеше народното представяне да е силният й завършек след инак злополучния сезон. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше ненормално добра. По принцип не се впечатлявам от такива неща, но при нея настръхнах. Такова добро пеене, хубавата усмивка и блясъка в очите...УБИ ГИ! Нарочно не и дадоха първото място и не я пуснаха на финал. Винаги така използват чалга певиците за рейтинг и после не им дават победа. На мен много ми хареса Пресли и отново ми се издигна в очите, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се преобразява, но няма да участва в състезанието. Казаха, че ще има награди, любимото й - очакваме ли да обере всички награди? :3fdb8960598fa63e:

Наградите ще са майтапчийски, миналата година бяха някакви за Най-секси изпълнение и тем подобни... :D Поне Преслава ще се позабавлява като за последно в предаването, което иначе я смаза...

А тя дори и да беше спечила тази вечер, пак нямаше да отиде на финал докато Орлин е с толкова добър резултат. Разликата им беше цели няколко точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно въпросче мое ли - някой който следи сезона, сички ли пеят с автотюна? Че ме мързи да гледам, а като цяло ми не е и интересно, ма нали е редно да направя включване, след като са решили да се изхвърлят с Дельо Хайдутина ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не очаквам от хора, харесващи как Фатмето пее Дельо хайдутин - май целия форум, или най-малкото всички присъстващи - нещо по-различно от това да обявят воя на Наркоманката за нещо велико, неповторимо и прочее. Освен ако не е на фона на цялостното и представяне в караоке - предаването (не го следя, ама специално врътнах малко клипчета. Обобщено казано, като за предполагаемо професионална певачка като Преса е мега зле. По всички възможни параграфи, дори и да свалим летвата като за караоке, чак не ми се занимава да изброявам).

 

И все пак, не мога да повярвам че ще го напиша, дори Деса се спрява значително по-добре от набедената за топ 1 на попфолка с тая песен. То не беше гайдара да я заглушава, то не беше вой, неправилна орнаментика, пеене в по висок от необходимия тон, и за капак май си беше изпросила микрофон с автотюнче. Крайния резултат беше мъчение за уши, което е редно да бъде включено в Женевската конвенция, Фънки не случайно се беше хванал за главата.

 

Жалка история като цяло. Голям автогол си е вкарала Наркоманката за единия хонорар с участието в точно това предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРАВО! Много добро изпълнение на Преслава! Това е мноого трудна песен и ако не си народна певица е почти невъзможно да изпълниш!

 

Радвам се, че Преслава не стига до финал! Не заслужават парите от смс-и, които тя щеше да донесе.През целия формат се подиграваха с нея!

 

Поздравявам Преса наистина за скромното, както каза Дони присъствие! Най-голяма звезда от всички е, а не го показа нито един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...