Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе айде стига бе!

 

Преса я обвиниха, че правела повече пародия, когато беше Лили Иванова, а 95% от изпълненията на "Дуета" и Геро са точно пародия и нищо друго. Генова пък е приятелка на ФЪнки и общо взето 2-3 имена си се въртят.

Поли Генова на "Лъжа е " се изложи на 100% и изглеждаше супер жалка. Освен, че неможа да изпее песента на Преслава, се извиняваше, как пеела чалга, а тая песен на Преса е много повече поп/рок от колкото всички на Поля!

А може би Прея се справя най-добре, но пък тя и няма друга работа извън предаването, както и почти всички.

Съгласен съм за първи, надявам се и за последен път, ахахх, с теб!

 

Ясно е, че предаването се дерижира съвсем явно и прозрачно от Маги. Той самия си го каза последния път, че ще прави каквото си иска, понеже той е продуцент на предаването. И с такъв кеф дава оценки и пуска коментари, че му се открива комплексираната личност на пълни обороти дори и за най-простия зрител. Но ние си му вдигаме рейтинга, така че... все тая.

 

Аз пак да напомня на драгия читател, че отново последния понеделник, при все, че имаме три велики български изпълнители, Паша Христова и Васил Найденов, та дори и Кичка Бодурова, Криско и Мария Илиева, да сложиш за финал Поли и нейните лейдита, е просто нелепо. Не знам каква е тая политика, каква е тая пропаганда, от ръководството на НОВА ТВ не могат ли да се усетят малко, абсурдно е финалът ти да не бъде изпълнен с българска песен, и то с особено великите шлагерни песни на първите трима. Мен ми е адски жал да гледам това предаване, в което всички се правят на супер хай и все едно не просто не слушат, но и не зачитат българската музика, било то народна, естрадна, поп, камо ли пък поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли ако ще да излезе и да пръдне на сцената, пак ще бъде в Топ 3. Толкова бутане аз не съм виждал.. Преслава си пеела като Преслава, какви са тези глупости?! Та Поли, Орлин, Прея, да не би да вадят друг глас като пеят? Ебаси бутането на едни, и подценяване на други... Поли е супер дразнеща, не знам как е възможно тя да представя България на Евровизия.

 

Преслава да напуска това смотано шоу! Тя е по-успешна и популярна от всички взети заедно ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Евала за хубавите думи на Орлин Павлов за Рики Мартин в "Като 2 капки вода". Блазя му,че е бил на концерт на Рики.

И толкова готин го бяха направили Орлин.

Чак колежка ми се обади дали гледам.

Ама аз си знаех,че ще имитира Рики още миналата седмица и го чаках днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало с Поли?

Представянето й беше излъчено на запис, защото била заета с Евровизия.

 

Калин беше жесток! Според мен той ще е номер 1 по точки!

А сега да се посмеем малко с Геро, който също има потенциала да се пребори за най-високата позиция... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Геро изкърти! :1000 (29): Победител за вечерта ще е или той, или Калин- зависи дали журЕто реши да избере майтапа пред истински добрата имитация.

Преслава също заслужава ТОП 3, дано да не я прецакат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...