Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гледахме Галена, слушахме Поли Генова, а то излезе Преслава. :1000 (29): Е наистина беше много добра, няма спор. На моменти го играеше на пародия, но нищо. Браво. Преслава ли е първият поп-фолк артист, който имитират в шоуто в България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли изобщо не се представи добре, Преслава не я пее въобще толкова чалгарски, нито седи така клекнала, нито се държи така... нищо като имитация, освен в куплетите донякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фънки е голям подлизурко! Резнаха му крилцата от предаването, спря да обижда Преслава и започна да и се мазни и да я хвали, а относно представянето на Поли язък за хубавата песен! Не могат да достигнат нивото на Преслава, а Преслава отново се справи ГРАНДИОЗНО в образа на Таркан! <3 <3 <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз усетих нещо такова. Много тъпо от нейна страна. И тва с извинявай татко, не се ли усеща, че обижда. :mf_surrender:

 

Освен това беше адски фалшива и не си даде зор. Не вярвам точно тя да не може да изпее Лъжа е. Нямам думи, пълна гавра.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, говорете ми после как хората плюели Преслава само защото не била добра. Я вижте кво става под снимката на Поли като Преслава. :1000 (29): Господи... някои не са слушали Преслава, а си залагат главите, че Поли щяла да я изпее по-добре... :blow: :1000 (15):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми хареса. Не разбрах защо така беше приклекнала през цялото време, Преслава никъде не прави това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, говорете ми после как хората плюели Преслава само защото не била добра. Я вижте кво става под снимката на Поли като Преслава. :1000 (29): Господи... някои не са слушали Преслава, а си залагат главите, че Поли щяла да я изпее по-добре... :blow: :1000 (15):

Има всякакви ненормалници :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това беше адски фалшива и не си даде зор. Не вярвам точно тя да не може да изпее Лъжа е. Нямам думи, пълна гавра.

 

То това и е била идеята, да се надсмее на чалгата, ама Поли само може да си мечтае за хит като Лъжа е. Съжалявам, но е много малка пред Преслава и трябваше да и се поклони!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното и категорично доказателство, че попаджиите и естрададжиите не могат да пеят нищо друго освен техния стил, за разлика от повечето чалгарки, които пеят всичко. Не обръщайте внимание, че опита да се подиграе и да пародира песента, това е евтин начин да прикрие не моженето си. Сега ще видим и Прея с народната песен, нали са големите таланти, въртяни по всички телевизии и радиа-айде да си покажат таланта. Щото все чалгарките са им виновни, а накрая те ще излязат по-пеещите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е хубаво предаването когато правят БГ образи. Какво ми се правят все на много извисени и на големи интелектуалци, Особено тая Хилда дето миналата година каза, че не била чувала "Бяла роза". Срам! Браво на Прея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова хубаво е предаването когато правят БГ образи. Какво ми се правят все на много извисени и на големи интелектуалци, Особено тая Хилда дето миналата година каза, че не била чувала "Бяла роза". Срам! Браво на Прея!

 

Това сериозно ли? :1000 (29): Пак се е правила на интелектуалка, аман :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това сериозно ли? :1000 (29): Пак се е правила на интелектуалка, аман :roll1:

 

Да, за пръв път в предаването го била чула. Не била запозната. От тогава ми падна в очите. Поп фолка много добре се представи миналата година с Азис, сега с Преслава. Това предпоследно предаване ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам къде видяхте, че Поли е разбила... кого? На припева беше ужасна... опитваше се да докарва някакъв дрезгав глас, че тя по-добре като самата нея да си беше пяла нямаше да звучи по тоя начин. Обърка и леко текста, но айде това може да й се прости до някъде. Аз бих й дала 7 точки. :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с най-малко харесвания и ужасно много негативни коментари.

Жалко.

Нормално, Преслава - най-оплюваният образ в този сезон + турчин + чалга = мега хейт. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава, и Поли не се справиха добре. Преслава пя като себе си, грам не се постара да докара някакъв мъжки глас. Не е на концерт в Чорлу ... :mf_surrender:

 

Поли Генова беше като кръстоска между Галена и Ваня, не й се получи много и сценичното поведение.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...