Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Че Преслава не може да излезе от нейния си образ, не може, но тази вечер беше много добра, то ако става въпрос, всичките са си себе си.

 

Заслужаваше победа. Мачкай, Преси! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога започвам да се съмнявам, че изобщо се броят изпратените гласове от зрителите.

Според мен наистина всичко е нагласено, както непрекъснато уж се бъзикат - не се набутвайте да гласувате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам с интерес да видя Поли след малко! В момента тя е навсякъде, ако беше фолк дива в Пайнер щяхме директно да я класираме за Певица на годината... :1000 (29):

Невероятно, но факт- тази вечер рейтингът на Капките ще е главно заради нея, а не заради Преслава... Аз се чудя и предишните пъти доколко е било заради Преслава, като гледам само какъв хейт се изсипва редовно към нея...

Както и да е, надявам се и двете да се справят добре като естрадни легенди. Очаквам с нетърпение и Геро като Упи Голдбърг... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никога не я правят да изглежда както трябва на вид!? :roll1: Че дори май са й сложили перуката от Тина Търнър...:roll1:

Иначе представянето беше добро, постарала се е. Но засега Калин е ненадминат- беше 1:1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава прилича на Татяна Лолова, а не на Силвия Кацарова :mf_surrender:

Татяна Лолова не изглежда толкова евтино... :roll1: Но имаше нещо общо, да. Междувременно ми биеше и на Тина Търнър, и на Бони Тайлър, с малко травеститски полъх от Околовръстното. :D

Това определено беше една от най-ужасните визии на Преслава в това предаване, бих я наредил достойно до онази на Васил Найденов! :D Наистина ми е чудно дали от шоуто се гаврят с нея или тя самата прави нещо, за да ги възспира да я направят по-добре... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна Лолова не изглежда толкова евтино... :roll1: Но имаше нещо общо, да. Междувременно ми биеше и на Тина Търнър, и на Бони Тайлър, с малко травеститски полъх от Околовръстното. :D

Това определено беше една от най-ужасните визии на Преслава в това предаване, бих я наредил достойно до онази на Васил Найденов! :D Наистина ми е чудно дали от шоуто се гаврят с нея или тя самата прави нещо, за да ги възспира да я направят по-добре... :dontknow:

Не мисля.

 

Прея е много красива така, отколкото с онези нейни визии. Сега наистина прилича на жена, иначе е няква чернилка с обеци, лилаво червило и слонска походка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прея е много красива така, отколкото с онези нейни визии. Сега наистина прилича на жена, иначе е няква чернилка с обеци, лилаво червило и слонска походка.

+1

На Прея много й отивало да го играе секси мацка, бая е отслабнала... В лицето си е себе си, но мисля, че като цяло добре се справи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено беше по-добре от Татяна Лолова в дрехите на Силвето и тялото на Преска.

Е, в това спор няма... :D

Аз се сетих на кой друг ми напомняше Пресли- на Cyndi Lauper. В лицето е почти 1:1... :roll1:

 

13177973_603506693146991_2641448605299486240_n.jpg

26jan2014-no-grammy-de-2014-a-cantora-cyndi-lauper-recebeu-o-gramofone-dourado-por-melhor-album-para-peca-teatral-por-seu-trabalho-em-kinky-boots-1390801683033_1920x1080-1.jpg

 

Абе нали в крайна сметка шоуто е, за да забавлява хората- да гледаме от тази гледна точка, Преслава определено забавлява хората... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво уважение от страна на всички за Поли, евала! Аз самият недоумявам как и кога е успяла да се подготви толкова добре, но някои явно си го могат...

Добре е, че почетоха и актьорите от "Оркестър без име", получи се доста чувствено преди рекламите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига се дразни, щото половината чалгарки нямаше да направят това, което направи тя.

 

Дует Каризма са много яки. :D :D :D А Мария трябва да участва в това предаване, дори не си личи, че пее тя... Уоу!

 

Да не си личи, че е Мария Илиева, поради простата причина, че са на плейбек с Криско..;) Предварително се записани.

 

Да, ако беше Андреа, определено нямаше, само, че "чалгарките" не са Андреа и са по-талантливи от 80% от попаджийките!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли се справи разкошно. Не знам от придобитото самочувствие ли беше, но прекрасно влезе и в духа на "Оркестър без име". Втора много силна естрадна имитация за нея.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е пълна греда, ужас .. за какво ѝ трябваше да влиза изобщо? Тя даже грам не се старае да влезе в образ, днес приличаше на поничка в лицето и като цяло на всичко друго, но не и на Силвия Кацарова ... даже Поли, където беше ангажирана с Евровизия и се предполага, че е имала много по-малко време за подготовка, се представи къде по-добре. Искрено се надявам да спре да се мъкне по реалити формати, че освен да ѝ олеква образа и да се изтърква, друго не прави.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...