Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вчера Преслава наистина излезе от предаването в негативна светлина и не знам защо това не се коментира по-сериозно тук (може би всички още са в еуфория от концерта на Кралицата :P). Гледайте коментарите във фейса- почти няма положителен, всички се чувстват обидени, че Нова ТВ и Преслава ги смятат за шарани... :D Някои дори казват, че тя им е паднала в очите. И това не е само там, чета го и по други форуми. Доста гаден автогол в последния момент, а спокойно можеше да го избегнат.

Иначе появата й в този сезон определено беше в нейна полза, като изключим финала и донякъде онова с Пламен. Две седмици беше сред най-обсъжданите имена в българския шоубизнес, а през това време промотира и новия си голям хит. Интересно ми е колко време ще я държи засилката от предаването...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Преслава наистина излезе от предаването в негативна светлина и не знам защо това не се коментира по-сериозно тук (може би всички още са в еуфория от концерта на Кралицата :P). Гледайте коментарите във фейса- почти няма положителен, всички се чувстват обидени, че Нова ТВ и Преслава ги смятат за шарани... :D Някои дори казват, че тя им е паднала в очите. И това не е само там, чета го и по други форуми. Доста гаден автогол в последния момент, а спокойно можеше да го избегнат.

Иначе появата й в този сезон определено беше в нейна полза, като изключим финала и донякъде онова с Пламен. Две седмици беше сред най-обсъжданите имена в българския шоубизнес, а през това време промотира и новия си голям хит. Интересно ми е колко време ще я държи засилката от предаването...

Може би наистина са още в еуфория. :D Иначе нищо против Преска,но днес в "На кафе" доста негативни коментари отнесе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим - Преслава само спечели от участието си вътре. Първо, че по този начин си оправи реномето, което се беше разклатило напоследък покрай скандалите с Бирмата, слуховете за наркотици и боклуци като "Аматьорка", второ че всички я хвалеха, всеки ден ни се изтъкваше, че е №1 и наистина си личеше, че на всички е много приятна - дори от старото поколение като Кичка и Ритон го признаха, вчера като я изпращаха даже Луна й ръкопляскаше. Освен това се възползва максимално и пусна "На тебе не отказвам", която чрез предаването беше промотирана и в национален ефир - от това по-голяма реклама не знам има ли. При това всички вътре да ти танцуват на песента и да се забавляват .. Имаше си и забавни моменти с нея - например на мисията с боята, като се отъркваше в Деян или случая с мухата - като се смееше в лицето на Луна :1000 (29):

 

Ок, това вчера беше тъпо, но всичко останало беше с положителен знак за нея.

Преса нищо не изкара от това предаване, за което не си е било платени предварително. Така се оказва. Кога друг път ББ е пропуснал да се изгаври максимално с участващите в поредния сезон, особено ВИП такъв? Оттам нататък какво я хвалим, всичко е било мега монтаж, предварителни уговорки и тъп сценарий. Чак ми е интересно хонорар давали са и, впредвид че и за участия е излизала през ден, или присъствието и в къщата е било платно с промоцията на песента, която иначе щеше да мине и замине хептен, както и лекото препиране на имиджа, поне до следващия скандал с Бирмата, т.е някъде докъм следващата сряда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се гледа повече

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе пак я мярках от време на време, нищо, че не акцентираха много върху нея.. все пак я виждахме как се смее като луда, или пъшка. Най-гледаните клипове са именно тези с нея, то е ясно, че тя беше звездата там.

 

Тази усмивка само тя може да я извади от Джордж!

91de9982e0e24939.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен вече не ми е интересно,Преса си тръгна (не,че тя правеше кой знае какво в това шоу),Луна вече е нормална..

+1 :D Пуснал съм го само за фон, но не и да гледам съсредоточено, а и с тези разправии за кухнята... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 :D Пуснал съм го само за фон, но не и да гледам съсредоточено, а и с тези разправии за кухнята... :mf_surrender:

 

И аз така съм го пуснал. Погледнах чак на мисията, за да видя дали ще покажат Луна. Кичка как повлачи Криса. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка Преслава пак не я разбрахме какъв човек е - видях я да говори, да пуши, да мие чинии, да се маца с боя и да ходи върху греда. Браво, заслужи си двете седмици ефир. :scratch: Това момиче ужасно много се бои да не покаже характера си наяве и въпреки, че е 10 години в светлините на прожекторите никой не знае каква е истинската Петя - обича ли клюки, харесва ли пица, плаче ли на романтични филми, иска ли деца и захар или мед предпочита с чая.

Жалко, в къщата бе продукта, а не човека и така си остана и до края.

 

Факт е обаче, че в момента е нейния Ренесанс - заби едновременно с реалити, скандал и страхотна песен и в момента е само тя в чалгата (от снощи и Глория).

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всички ви трябва да е пределно ясно, че звезда като Преслава няма да влезе в подобно реалити без да си е вързала гащите с железен договор. Това не е Луна, Райна или Златка, това е Петя от Добрич, която може да носи целия рейтинг на предаването с името си и естествено няма да позволи да я правят на маймуна. Всички останали Випове са влезли в къщата за хонорар или за да се рекламират, Преса е влязла за да рекламира брадъра...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всички ви трябва да е пределно ясно, че звезда като Преслава няма да влезе в подобно реалити без да си е вързала гащите с железен договор. Това не е Луна, Райна или Златка, това е Петя от Добрич, която може да носи целия рейтинг на предаването с името си и естествено няма да позволи да я правят на маймуна. Всички останали Випове са влезли в къщата за хонорар или за да се рекламират, Преса е влязла за да рекламира брадъра...

 

Да рекламира Брадъра - друг път. :D

А рейтингът дойде баш от Луна. ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След снощи Преслава съвсем закопа дъното в очите ми.Дори се чудя на хората, които харесват това.Та тя ви се изплю в лицето с тетрото си вчера :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да рекламира Брадъра - друг път. :D

А рейтингът дойде баш от Луна. ;)

Да, а цирка с Богданов още първия ден сигурно не беше за да изпишат стотици статии за предаването във всеки един сайт и вестник... сигурно ако беше казал, че е гадже на Луна или Кичка Бодурова щеше да има същия интерес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, наркоманката излезе от Брадъра с почти положителен пиар, ама е единствената, влизала някога в къщата, която вместо да изкара някой леф от тая история, си е плащала яко за да и направят реклама. Всички останали също влизат, да си направят реклама налко разбира се, ама не си плащат директно за тая работа, а се опитват да са интересни там вътре с нещо, отново за разлика от наркоманката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, наркоманката излезе от Брадъра с почти положителен пиар, ама е единствената, влизала някога в къщата, която вместо да изкара някой леф от тая история, си е плащала яко за да и направят реклама. Всички останали също влизат, да си направят реклама налко разбира се, ама не си плащат директно за тая работа, а се опитват да са интересни там вътре с нещо, отново за разлика от наркоманката.

Теб изобщо не те слуша главата.

Брадъра са тия, които плащат хонорарите, а не обратно. :mf_surrender: Точно за това стоя 2 седмици, защото Пайнер са искали много висок хонорар за нея и от предаването не са могли да платят за повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, по принцип Брадъра плащат, ама обикновено си закъсал петоразрядник от Виповете, зимаш хонорарчето и ставаш резил покрай тоя него. Преслава понеже не стана съвсем резил, а даже твърдите обратното, че била на плюс, съм убеден че тя/пайнер е/са плащали за да я поизчеткат малко, да не я закачат мн мн и да врътнат новото й парче. И тя си тръгва, пито платено и така. Иначе за чий х*й топ 1 звезда ще го търси в Нови хан? Съвсем нормално е, от представената аматьорска пиеска дотук с Преса в Къщата да се стигне до тоя извод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината не смятам, че Преслава или Пайнер са плащали...

Мисля си, че съвсем в реда на нещата видяха шанс за реклама на новата песен в национален ефир, което не е малко, пред вид че все по-рядко можеш да видиш и чуеш чалга там, и освен това е добър ход да поразлаят кучетата около Преслава.

Факт е, че тя се ползваше с привилегии и в договор и по отношение на кадри и всичко, но това накрая направо осра меко казано работата.

Хората около мен много се възхищаваха от Преса. След онзи Большой театр обаче мнението им силно се промени....

И за съжаление пак стигнахме до чалга манталитета с това....

Много жалко наистина.

Имаше два варианта - или да продължи с театрите и позите, за да не се изложи и изпусне нещо до края или да бъде себе си и да е непринудена.

Преслава си е Преслава и съм сигурен, че и в двата случая щеше да спечели. Хората нямаше да й обърнат гръб дори и да покаже някои лоши черти.

Но да правиш хората на глупаци ми идва леееко в повече....

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината не смятам, че Преслава или Пайнер са плащали...

Мисля си, че съвсем в реда на нещата видяха шанс за реклама на новата песен в национален ефир, което не е малко, пред вид че все по-рядко можеш да видиш и чуеш чалга там, и освен това е добър ход да поразлаят кучетата около Преслава.

Факт е, че тя се ползваше с привилегии и в договор и по отношение на кадри и всичко, но това накрая направо осра меко казано работата.

Хората около мен много се възхищаваха от Преса. След онзи Большой театр обаче мнението им силно се промени....

И за съжаление пак стигнахме до чалга манталитета с това....

Много жалко наистина.

Имаше два варианта - или да продължи с театрите и позите, за да не се изложи и изпусне нещо до края или да бъде себе си и да е непринудена.

Преслава си е Преслава и съм сигурен, че и в двата случая щеше да спечели. Хората нямаше да й обърнат гръб дори и да покаже някои лоши черти.

Но да правиш хората на глупаци ми идва леееко в повече....

Абе това всичко си беше режисирано от Брадъра, ако зависеше само от нея, нямаше да мисли безумни оправдания от рода, че не знае кой да номинира. Там всичко е по сценарий. Дори в страницата на предаването, негативите са насочени към самите продуценти, отколкото към нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...